Osiedle Piastowskie budynek C2

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Odnowiciela, oferowane bezpośrednio przez Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane "IPB" Sp. z o.o.

Iława, ul. Odnowiciela

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Osiedle Piastowskie budynek C2

3 zdjęcia

Osiedle Piastowskie budynek C2
Osiedle Piastowskie budynek C2
Osiedle Piastowskie budynek C2

Opis Inwestycji

NOWA ODSŁONA Osiedla Piastowskiego!!! Nowy budynek nr budowlany C2!!!

Właśnie rozpoczęliśmy realizację kolejnego etapu "Osiedla Piastowskiego" w Iławie, tj. budowę budynku mieszkalnego o numerze budowlanym C2. W nowej części osiedla powstanie 5 budynków mieszkalnych wielorodzinnych o wysokości 4 kondygnacji nadziemnych, w których znajdzie się prawie 240 mieszkań. Jednym z głównych atutów planowanego osiedla jest lokalizacja. Z jednej strony znajduje się ono na przedmieściach miasta, gdzie każdy będzie mógł odpocząć po trudach dnia codziennego, z drugiej - zapewniony jest łatwy dojazd z/do centrum miasta.

Zagospodarowanie osiedla i jego bogata infrastruktura będzie obejmować, oprócz garaży w budynkach, garaży w zabudowie szeregowej i miejsc parkingowych dla mieszkańców i ich gości, także plac zabaw dla dzieci. Dodatkowym atutem tej inwestycji jest ciekawa nowoczesna, a jednocześnie prosta architektura budynków, podkreślona ciepłymi barwami elewacji, dużymi balkonami i loggiami.

Wkrótce powstanie drugi w tej części osiedla, a dziewiąty na całym osiedlu, czterokondygnacyjny budynek mieszkalny. Będzie to budynek 4-klatkowy, w którym znajdować się będzie 60 przestronnych mieszkań o powierzchni od 31 do 65 m2.

Tak jak wszystkie nasze inwestycje, również i ten budynek zostanie dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Lokale własnościowe z udziałem w gruncie.

Na każdy lokal zakładana jest odrębna księga wieczysta.

W budynku powstanie Wspólnota Mieszkaniowa.

Przedstawione na stronie wizualizacje stanowią wstępną koncepcję, zaś szczegóły określa dokumentacja projektowa dostępna w biurze dewelopera.

Wszystkie wizualizacje budynków/obiektów znajdujące się na stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd budynków/obiektów może różnić się od budynków/obiektów prezentowanych na wizualizacjach.

Inwestycja Osiedle Piastowskie budynek C2 znajduje się w Iławie, ul. Odnowiciela (1.4 km od centrum Iławy), została zrealizowana przez Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane "IPB" Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Piastowskie budynek C2 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 60 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Piastowskie budynek C2 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane "IPB" Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 60 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
przystosowane dla niepełnosprawnych, plac zabaw
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Iława to miasto o powierzchni 21,88 km2, zamieszkałe przez 33 181 osób. Nazywane perłą turystyczną województwa warmińsko-mazurskiego. W centrum przeważa zabytkowa architektura, natomiast w innych rejonach nowoczesna lub blokowa. Różnorodność wynika z intensywnego rozwoju miasta. Większość terenów jest zabudowywana z dbałością o przyrodę. Miasto należy do Zielonych Płuc Polski. W Iławie lub jej okolicach znajdują się dwa parki krajobrazowe i aż 8 rezerwatów przyrody. Miasto słynie z najdłuższego jeziora w Polsce: Jeziorak z największą wyspą śródlądową w kraju, o nazwie Wielka Żuława. Główną arterią jest droga krajowa nr 16 oraz drogi wojewódzkie. Sprawnie funkcjonuje transport publiczny w formie kolei i autobusów. Rozbudowany jest transport śródlądowy ze względu na dużą ilość zbiorników wodnych. Gospodarka miasta opiera się w dużej mierze na turystyce. Wydzielono tutaj podstrefę Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Komunikacja

Głównym szlakiem lądowym jest droga krajowa nr 16, a także dwie drogi wojewódzkie: nr 521 i nr 536. Sprawnie funkcjonuje tu kolej, autobusy miejskie, a także transport śródlądowy w postaci tramwajów wodnych, promów i żaglówek.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Piastowskie budynek C2?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Piastowskie budynek C2 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 260 metrów od inwestycji Osiedle Piastowskie budynek C2 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ostródzka II.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Piastowskie budynek C2 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Piastowskie budynek C2 znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczny Punkt Przedszkolny "Chata Skrzata" s.c. Agelika Błaszczyk, Danuta Migdał w odległości 370 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Piastowskie budynek C2 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 380 m znajduje się Dino.

Data publikacji: 27.04.2015
Data aktualizacji: 08.07.2019

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: