Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe nieruchomości Poznań, Wilda, Świerczewo

4 oferty w 1 inwestycji

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Fort Górczyn
  gotowe
  W spokojnej, zielonej okolicy Poznania powstaje nowe osiedle domów FORT GÓRCZYN - miejsce idealne dla rodzin, jak również osób ceniących sobie spokój i jednocześnie możliwości jakie oferuje miasto. Inwestycja ta jest od początku do końca przemyślaną koncepcją projektową, nawiązującą do jej położenia. Zarówno nazwa osiedla jak i charakter wizualny domów szeregowych to nawiązanie do znajdującego się w pobliżu Fortu Głównego IX Brünneck.Przejdźmy zatem do szczegółów – Osiedle Fort Górczyn położone jest przy ulicy Wąwozowej w Poznaniu. Jego budowa odbędzie się w III etapach, gdzie wybudowanych zostanie 28 lokali mieszkalnych. Całość inwestycji będzie się składała z siedmiu czterolokalowych budynków o zróżnicowanej powierzchni od 116m² do 132m². W II etapie budowy dla zmotoryzowanych zostanie udostępniona hala garażowa z podziemnymi miejscami postojowymi.

  Fort Górczyn

  od 7 351 zł/m2
  ul. Wąwozowa 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 , Górczyn, Grunwald, Poznań(4.3 km od centrum)
  APARTON Sp. z o.o. sp. k.
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Koral - Mieszkania ul. Czeremchowa
  Oferta archiwalna
  KORAL, to budynek mieszkalny o ciekawej architekturze. Realizacja przewiduje pięciokondygnacyjny budynek wielorodzinny z 102 mieszkaniami – 1,2,3 i 4 pokojowymi o metrażach od 28 do 80 m2, o ciekawym zamyśle architektonicznym. W podziemiu budynku zaprojektowana została hala garażowa. Budynek wyposażony zostanie w dwie nowoczesne windy przystosowane dla osób niepełnosprawnych.Zaletą inwestycji jest przestrzenność mieszkań, wysoka estetyka i jakość wykorzystywanych do budowy materiałów. Każdy z klientów będzie mógł skorzystać na etapie budowy z opcji dodatkowych tj. okna drewniane, silniki do rolet, mata grzewcza, odkurzacz centralny, okablowanie alarmowe itd.

  Koral - Mieszkania ul. Czeremchowa

  ul. Czeremchowa , Świerczewo, Wilda, Poznań(4 km od centrum)
  Family House Sp. z o.o.
 • Koralik
  Oferta archiwalna
  KORALIK powstanie przy ul. Czeremchowej w poznańskiej dzielnicy Dębiec w otoczeniu licznych terenów zielonych. Jest to najnowszy projekt spółki Family House. Budynek będzie urzekał nowoczesną architekturą połączoną z niezwykłą funkcjonalnością i będzie się idealnie komponował z położoną niedaleko i zakończoną przez naszą spółkę na przełomie 2011 i 2012 roku, inwestycją KORAL. Pobliska okolica jest idealna dla osób chcących uciec od zgiełku wielkiego miasta, ceniących sobie spokój i lubiących po całym dniu pracy wypoczynek na łonie przyrody. KORALIK jest również bardzo dobrym miejscem do zamieszkania dla rodzin z dzieckiem. W pobliżu znajduje się przedszkole oraz szkoła podstawowa. Blisko jest również przychodnia lekarska, sklep Netto, centrum handlowe Panorama oraz pętla tramwajowa. To wszystko w połączeniu z pięknem okolicznych terenów zielonych sprawia, że ulica Czeremchowa staje się obecnie jedną z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Poznaniu.Pięć kondygnacji nadziemnych budynku wielorodzinnego KORALIK pomieści w sumie 77 jedno-, dwu- i trzypokojowych mieszkań o powierzchni od 24 do 68m2. Wszystkie nieruchomości charakteryzować się będą przestronnością i funkcjonalnością, tak aby w jak najlepszy sposób spełniały oczekiwania przyszłych lokatorów. Budynek będzie wyposażony w nowoczesne windy przystosowane do przewozu osób niepełnosprawnych, powstanie również podziemna, dwupoziomowa hala garażowa. Na parterze usytuowany będzie lokal handlowo-usługowy z przeznaczeniem na sklep spożywczy, dzięki czemu przyszli mieszkańcy KORALIK-a będą mogli zrobić zakupy bez wychodzenia z budynku.

  Koralik

  ul. Czeremchowa , Świerczewo, Wilda, Poznań(4 km od centrum)
  Family House Sp. z o.o.

Informacje o Świerczewie

Na Świerczewie dostępne są 4 oferty nowych mieszkań i domów znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Na Świerczewie nie znajdziemy w ofercie sprzedaży nowych mieszkań.

Wśród inwestycji deweloperskich na Świerczewie dostępne są oferty sprzedaży nowych domów o powierzchniach od 116 do 133 m².

Najtańszy nowy dom kupimy za 853 825 zł.

Pobliskie Lokalizacje

Oferty na Świerczewie

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: