Koralik

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Czeremchowa, oferowane bezpośrednio przez Family House Sp. z o.o.

Poznań, Wilda, Świerczewo, ul. Czeremchowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 53 oferty w najbliższej okolicy!

Koralik

5 zdjęć

Koralik
Koralik
Koralik
Koralik

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

KORALIK powstanie przy ul. Czeremchowej w poznańskiej dzielnicy Dębiec w otoczeniu licznych terenów zielonych. Jest to najnowszy projekt spółki Family House. Budynek będzie urzekał nowoczesną architekturą połączoną z niezwykłą funkcjonalnością i będzie się idealnie komponował z położoną niedaleko i zakończoną przez naszą spółkę na przełomie 2011 i 2012 roku, inwestycją KORAL. Pobliska okolica jest idealna dla osób chcących uciec od zgiełku wielkiego miasta, ceniących sobie spokój i lubiących po całym dniu pracy wypoczynek na łonie przyrody. KORALIK jest również bardzo dobrym miejscem do zamieszkania dla rodzin z dzieckiem. W pobliżu znajduje się przedszkole oraz szkoła podstawowa. Blisko jest również przychodnia lekarska, sklep Netto, centrum handlowe Panorama oraz pętla tramwajowa. To wszystko w połączeniu z pięknem okolicznych terenów zielonych sprawia, że ulica Czeremchowa staje się obecnie jedną z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Poznaniu.

Pięć kondygnacji nadziemnych budynku wielorodzinnego KORALIK pomieści w sumie 77 jedno-, dwu- i trzypokojowych mieszkań o powierzchni od 24 do 68m2. Wszystkie nieruchomości charakteryzować się będą przestronnością i funkcjonalnością, tak aby w jak najlepszy sposób spełniały oczekiwania przyszłych lokatorów. Budynek będzie wyposażony w nowoczesne windy przystosowane do przewozu osób niepełnosprawnych, powstanie również podziemna, dwupoziomowa hala garażowa. Na parterze usytuowany będzie lokal handlowo-usługowy z przeznaczeniem na sklep spożywczy, dzięki czemu przyszli mieszkańcy KORALIK-a będą mogli zrobić zakupy bez wychodzenia z budynku.

Inwestycja Koralik znajduje się na Świerczewie, ul. Czeremchowa (4 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez Family House Sp. z o.o.

Inwestycja Koralik została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 77 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Koralik nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Family House Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (133 miejsca)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 77 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (133 miejsca).
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Budynek KORALIK zlokalizowany w poznańskiej dzielnicy Dębiec będzie miał dogodne połączenie komunikacyjne z resztą miasta. Nabywcy naszych nowych mieszkań mogą mieć pewność, że stąd będą mieć blisko na zakupy, do kościoła, żłobka, przedszkola i szkoły.

Wilda to poznańska dzielnica ograniczona od wschodu rzeką Wartą, od północy ul. Królowej Jadwigi, od zachodu linią kolejową a od południa granicą ogrodów działkowych. Dzielnicę przecina z zachodu na wschód ul. Hetmańska a z północy na południe droga wojewódzka nr 430, krzyżująca się na południu z Autostradą Wolności. Na powierzchni 7 km kw żyje tu ok.6,8 tys. osób. Na zabudowę Wildy składają się w większości stare, poprzemysłowe kamienice, z których wiele wpisanych jest na listę zabytków. Po Wildzie kursuje 6 linii tramwajowych i 12 autobusowych. Na terenie dzielnicy działają liczne przedszkola, szkoły i szkoły wyższe, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu, Wyższa Szkoła Zarządzania, Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości i Poznańska Wyższa Szkoła Biznesu. Ma tu siedzibę również Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny im. Wiktora Degi Uniwersytetu Medycznego. Do największych parków dzielnicy należy Las Dębiński i Park im. Jana Pawła II a zieleń uzupełniają też ogródki działkowe.

Komunikacja

Przy północnej granicy dzielnicy działa główna stacja kolejowa poznania Poznań Główny, poza tym na terenie dzielnicy znajduje się stacja Poznań Dębiec. Główne drogi dzielnicy to ul. Hetmańska i Autostrada Wolności, umożliwiająca dojazd do zachodnich granic kraju. Na terenie dzielnicy kursuje 6 tramwajów, 10 autobusów dziennych i 2 nocne.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Koralik?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Koralik mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 220 metrów od inwestycji Koralik znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Dębiec.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Koralik znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Koralik znajduje się się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Społeczne przedszkole "Z mchu i paproci" w odległości 110 m, Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 3 "Dębinka" w odległości 110 m, Społeczne Gimnazjum "Dębinka" w odległości 110 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Koralik składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 340 m znajduje się Netto, w odległości 410 m znajduje się Społem, w odległości 480 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Koralik w odległości 140 m znajduje się Boisko, w odległości 150 m znajduje się Boisko, w odległości 240 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 29.01.2014
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: