Fort Górczyn

8 zdjęć

Fort Górczyn
Fort Górczyn
Fort Górczyn
Fort Górczyn

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Fort Górczyn dostępne są 4 oferty

 • 11 pokój
 • 22 pokoje
 • 33 pokoje
 • 44 pokoje
 • 5+5 pokoi i więcej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku.

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 28 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

DOJŚCIA PIESZE- kostka betonowa MAŁA ARCHITEKTURA- lampy, ławki, kosze na śmieci ZIELEŃ NA GRUNCIE RODZIMYM- trawa, drzewa, krzewy DOJAZDY- kostka betonowa INSTALACJA ELEKTRYCZNA- oświetlenie otoczenia, ciągi piesze, wejście do budynku

Konstrukcja budynku

ławy i stopy fundamentowe - żelbetowe

Dach

dach stromy dwuspadowy. Konstrukcja drewniana. Panele dachowe na rąbek stojący z blach płaskiej grafit/szary, odwodnienie – rurami spustowymi, rozprowadzenie na działce

Stolarka okienna

stolarka PVC – 3 szybowa, okna (powyżej parteru) w podziale pionowym z dolną sekcją stałą – ze szkła bezpiecznego i górną rozwiewno-uchylną

Drzwi zewnętrzne

zewnętrzne wzmocnione GERDA

Balkony

Żelbetowe prefabrykowane

Posadzka

betonowa

Ściany

1. Korytarz, kuchnia, pokoje : a) ściany działowe – tynk gipsowy, murowane z bloczków piaskowo-wapiennych lub betonu komórkowego b) ściany mieszkań – tynk gipsowy, ściany murowane z bloczków piaskowo-wapiennych lub keramzytobeton 2. Łazienka, WC - tynk gipsowy (zatarty na ostro, przygotowany pod płytki)

Sufity

1. Korytarz, kuchnia, pokoje, łazienka, WC – tynk gipsowy

Instalacje

INSTALACJA WOD.-KAN. - lokalowa z tworzywa sztucznego - indywidualny wodomierz zimnej wody - kanalizacja z rozprowadzeniem INSTALACJA C.O. - grzejniki stalowe płytowe, - łazienka - grzejnik drabinkowy INSTALACJA ELEKTRYCZNA 1 – fazowa oświetleniowa, gniazdka 3 - fazowa do kuchenki INSTALACJA NISKOPRĄDOWA instalacja teletechniczna: RTV, Internet instalacja dzwonkowa

Ogrzewanie

ogrzewanie: Instalacja centralnego ogrzewania w poszczególnych lokalach mieszkalnych – indywidualne wiszące kotły gazowe, kondensacyjne, dwufunkcyjne z zamkniętą komorą spalania. Indywidualny licznik gazu

Wentylacja

wentylacja grawitacyjna - w kuchni niezależny kanał do podłączenia okapu

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Garaże:

domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (10 miejsc) : Zakup nie jest obowiązkowy.
 • miejsca postojowe podziemne (26 miejsc) : Zakup nie jest obowiązkowy.

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne domy:

aktualnie dostępne są 4 domy szeregowe.

Powierzchnie domów:

od 116 do 133 m².

Ceny domów:

 • kształtują się w zakresie od 853 825 do 982 515 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 7 351 do 7 408 zł.

Opis płatności:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.

Warunki rezerwacji:

umowa rezerwacyjna na okres 6 tygodni.

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Fort Górczyn logo

W spokojnej, zielonej okolicy Poznania powstaje nowe osiedle domów FORT GÓRCZYN - miejsce idealne dla rodzin, jak również osób ceniących sobie spokój i jednocześnie możliwości jakie oferuje miasto. Inwestycja ta jest od początku do końca przemyślaną koncepcją projektową, nawiązującą do jej położenia. Zarówno nazwa osiedla jak i charakter wizualny domów szeregowych to nawiązanie do znajdującego się w pobliżu Fortu Głównego IX Brünneck.

Przejdźmy zatem do szczegółów – Osiedle Fort Górczyn położone jest przy ulicy Wąwozowej w Poznaniu. Jego budowa odbędzie się w III etapach, gdzie wybudowanych zostanie 28 lokali mieszkalnych. Całość inwestycji będzie się składała z siedmiu czterolokalowych budynków o zróżnicowanej powierzchni od 116m² do 132m². W II etapie budowy dla zmotoryzowanych zostanie udostępniona hala garażowa z podziemnymi miejscami postojowymi.

Inwestycja Fort Górczyn znajduje się na Górczynie, ul. Wąwozowa 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 null (4.3 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez APARTON Sp. z o.o. sp. k.

Inwestycja Fort Górczyn została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 28 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Fort Górczyn w sprzedaży są 4 nowe domy o powierzchni od 116 do 133 metrów kwadratowych , w cenie od 853 825 zł.

Dla przyszłych mieszkańców APARTON Sp. z o.o. sp. k. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne (10 miejsc)
 • miejsca postojowe podziemne (26 miejsc)

Lokalizacja inwestycji

Grunwald to leżąca na zachodzie miasta dzielnica Poznania o powierzchni 36 km kw i populacji 125 tys. mieszkańców. Dzielnica zamyka się w ulicach Skórzewskiej, Bukowskiej, Kolejowej i Leszczyńskiej. Dzielnicę z południowego zachodu na północy wschód przedziela ul. Głogowska, za miastem przechodząca w drogę krajową E261. Na terenie Grunwaldu krzyżuje się z nią droga europejska E30. Dzielnica ma własną szkołę wyższą – to Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa. Jest stąd również blisko do Portu Lotniczego Poznań-Ławica, który zaczyna się tuż za północną granicą. Dzielnica ma też dobry dostęp do opieki zdrowotnej dzięki dwóm szpitalom klinicznym, prywatnej lecznicy (Certus), 60 aptekom, 15 przychodniom i gabinetom lekarskim. Fani sportu docenią Arenę Poznań i stadion INEA a także Lasek Marceliński, idealny do uprawiania joggingu czy nordic walkingu. Na terenie dzielnicy są też dwa kina.

Komunikacja

Na terenie Grunwaldu krzyżują się ze sobą droga krajowa E261 i droga europejska E30. W odległości ok. 50 m na północ zaczyna się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Dodając do tego liczne tramwaje i autobusy kursujące po dzielnicy Grunwald, otrzymujemy świetnie skomunikowane nie tylko z pozostałymi dzielnicami miasta miejsce.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Fort Górczyn?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Fort Górczyn mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Fort Górczyn znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przełęcz n/ż.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Fort Górczyn znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Fort Górczyn znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Prywatne Przedszkole Anglojęzyczne "Kinder'ki" w odległości 500 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Fort Górczyn składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 530 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Fort Górczyn w odległości 290 m znajduje się Strzelnica kryta KSK Pretor.

Data publikacji: 24.08.2021
Data aktualizacji: 27.10.2022

Pobliskie Lokalizacje

Oferty na Górczynie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: