Fort Górczyn

Ta oferta bierze udział w konkursie

Domy na sprzedaż ul. Wąwozowa 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, oferowane bezpośrednio przez

APARTON Sp. z o.o. sp. k.

Poznań, Grunwald, Górczyn, ul. Wąwozowa 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18

Ceny od: 7 351 zł/m2
Fort Górczyn

8 zdjęć

Fort Górczyn
Fort Górczyn
Fort Górczyn
Fort Górczyn
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

116/m2

Przedział pokoi

4

Kondygnacje

3

Budynki

28

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Domy w inwestycji (2)

od 7 351 zł/m2

Pokoje

Metraż

Stacja kolejowa - Poznań Górczyn - 549 m

Przystanek Tramwajowy - 635 m

Przystanek Autobusowy - 168 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

2 placówki medyczne, 15 placówek edukacyjnych, 6 kawiarni i restauracji, 19 sklepów, 19 obiektów sportowych, 9 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 28 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

DOJŚCIA PIESZE- kostka betonowa MAŁA ARCHITEKTURA- lampy, ławki, kosze na śmieci ZIELEŃ NA GRUNCIE RODZIMYM- trawa, drzewa, krzewy DOJAZDY- kostka betonowa INSTALACJA ELEKTRYCZNA- oświetlenie otoczenia, ciągi piesze, wejście do budynku

Konstrukcja budynku

ławy i stopy fundamentowe - żelbetowe

Dach

dach stromy dwuspadowy. Konstrukcja drewniana. Panele dachowe na rąbek stojący z blach płaskiej grafit/szary, odwodnienie – rurami spustowymi, rozprowadzenie na działce

Stolarka okienna

stolarka PVC – 3 szybowa, okna (powyżej parteru) w podziale pionowym z dolną sekcją stałą – ze szkła bezpiecznego i górną rozwiewno-uchylną

Drzwi zewnętrzne

zewnętrzne wzmocnione GERDA

Balkony

Żelbetowe prefabrykowane

Posadzka

betonowa

Ściany

1. Korytarz, kuchnia, pokoje : a) ściany działowe – tynk gipsowy, murowane z bloczków piaskowo-wapiennych lub betonu komórkowego b) ściany mieszkań – tynk gipsowy, ściany murowane z bloczków piaskowo-wapiennych lub keramzytobeton 2. Łazienka, WC - tynk gipsowy (zatarty na ostro, przygotowany pod płytki)

Sufity

1. Korytarz, kuchnia, pokoje, łazienka, WC – tynk gipsowy

Instalacje

INSTALACJA WOD.-KAN. - lokalowa z tworzywa sztucznego - indywidualny wodomierz zimnej wody - kanalizacja z rozprowadzeniem INSTALACJA C.O. - grzejniki stalowe płytowe, - łazienka - grzejnik drabinkowy INSTALACJA ELEKTRYCZNA 1 – fazowa oświetleniowa, gniazdka 3 - fazowa do kuchenki INSTALACJA NISKOPRĄDOWA instalacja teletechniczna: RTV, Internet instalacja dzwonkowa

Ogrzewanie

ogrzewanie: Instalacja centralnego ogrzewania w poszczególnych lokalach mieszkalnych – indywidualne wiszące kotły gazowe, kondensacyjne, dwufunkcyjne z zamkniętą komorą spalania. Indywidualny licznik gazu

Wentylacja

wentylacja grawitacyjna - w kuchni niezależny kanał do podłączenia okapu

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Garaże:

domy nie posiadają garaży natomiast przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (10 miejsc) : Zakup nie jest obowiązkowy
  • miejsca postojowe podziemne (26 miejsc) : Zakup nie jest obowiązkowy

Przyroda:

informacja u dewelopera

Aktualna oferta

Dostępne domy:

aktualnie dostępne są 2 domy szeregowe

Powierzchnie domów:

116 m²

Ceny domów:

  • kształtują się w zakresie od 853 825 do 854 225 zł
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 7 351 do 7 354 zł

Opis płatności:

Otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Warunki rezerwacji:

Umowa rezerwacyjna na okres 6 tygodni

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Fort Górczyn logo

W spokojnej, zielonej okolicy Poznania powstaje nowe osiedle domów FORT GÓRCZYN - miejsce idealne dla rodzin, jak również osób ceniących sobie spokój i jednocześnie możliwości jakie oferuje miasto. Inwestycja ta jest od początku do końca przemyślaną koncepcją projektową, nawiązującą do jej położenia. Zarówno nazwa osiedla jak i charakter wizualny domów szeregowych to nawiązanie do znajdującego się w pobliżu Fortu Głównego IX Brünneck.

Przejdźmy zatem do szczegółów – Osiedle Fort Górczyn położone jest przy ulicy Wąwozowej w Poznaniu. Jego budowa odbędzie się w III etapach, gdzie wybudowanych zostanie 28 lokali mieszkalnych. Całość inwestycji będzie się składała z siedmiu czterolokalowych budynków o zróżnicowanej powierzchni od 116m² do 132m². W II etapie budowy dla zmotoryzowanych zostanie udostępniona hala garażowa z podziemnymi miejscami postojowymi.

Inwestycja Fort Górczyn znajduje się na Górczynie, ul. Wąwozowa 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (4.3 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez APARTON Sp. z o.o. sp. k.

Inwestycja Fort Górczyn została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 28 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Fort Górczyn w sprzedaży są 2 nowe domy o powierzchni 116 metrów kwadratowych , w cenie od 853 825 zł.

Dla przyszłych mieszkańców APARTON Sp. z o.o. sp. k. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (10 miejsc)
  • miejsca postojowe podziemne (26 miejsc)

Lokalizacja inwestycji

Grunwald to leżąca na zachodzie miasta dzielnica Poznania o powierzchni 36 km kw i populacji 125 tys. mieszkańców. Dzielnica zamyka się w ulicach Skórzewskiej, Bukowskiej, Kolejowej i Leszczyńskiej. Dzielnicę z południowego zachodu na północy wschód przedziela ul. Głogowska, za miastem przechodząca w drogę krajową E261. Na terenie Grunwaldu krzyżuje się z nią droga europejska E30. Dzielnica ma własną szkołę wyższą – to Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa. Jest stąd również blisko do Portu Lotniczego Poznań-Ławica, który zaczyna się tuż za północną granicą. Dzielnica ma też dobry dostęp do opieki zdrowotnej dzięki dwóm szpitalom klinicznym, prywatnej lecznicy (Certus), 60 aptekom, 15 przychodniom i gabinetom lekarskim. Fani sportu docenią Arenę Poznań i stadion INEA a także Lasek Marceliński, idealny do uprawiania joggingu czy nordic walkingu. Na terenie dzielnicy są też dwa kina.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Fort Górczyn?

Na terenie Grunwaldu krzyżują się ze sobą droga krajowa E261 i droga europejska E30. W odległości ok. 50 m na północ zaczyna się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Dodając do tego liczne tramwaje i autobusy kursujące po dzielnicy Grunwald, otrzymujemy świetnie skomunikowane nie tylko z pozostałymi dzielnicami miasta miejsce.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Fort Górczyn mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 549 metrów od inwestycji Fort Górczyn znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Poznań Górczyn.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Fort Górczyn znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Fort Górczyn znajduje się 15 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 8 w odległości 790 m, Zespół Szkół Mechanicznych im. Komisji Edukacji Narodowej w odległości 800 m, Szkoła Podstawowa nr 10 im. Arkadego Fiedlera (kl. I-III) w odległości 821 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Fort Górczyn jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Klinika Pro Bono w odległości 386 m, CaliVita w odległości 747 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Fort Górczyn składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 362 m znajduje się Aldi, w odległości 493 m znajduje się Biedronka, w odległości 642 m znajduje się Netto.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Fort Górczyn w odległości 289 m znajduje się Strzelnica kryta KSK Pretor, w odległości 561 m znajduje się boisko / kort, w odległości 638 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 24.08.2021
Data aktualizacji: 11.01.2024
Fort Górczyn logo

Adres biura sprzedaży:

ul. Wąwozowa 5, 60-116 Poznań

Spotkania w czwartek 9:00 - 16:00, w pozostałe dni po wcześniejszym umówieniu wizyty.

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: