+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

PROMOCJE

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

image

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?

Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a nasz doradca znajdzie je bezpłatnie dla Ciebie. Zero spamu, usługa bez opłat i prowizji.

Nowe mieszkania – Duszniki-Zdrój i pobliskie miejscowości

Jeden z najbardziej znanych ośrodków wypoczynkowych usytuowany jest w województwie dolnośląskim. Duszniki-Zdrój znajdują się w południowo-zachodniej części Ziemi Kłodzkiej. Leżą w dolinie Bystrzycy Dusznickiej. Uzdrowisko Duszniki-Zdrój graniczy z Czechami, gm. Szczytna i Lewin Kłodzki. Miasto powiatu kłodzkiego słynie z wielu szlaków turystycznych, pensjonatów i kurortów. Niezmiennie cieszy się sporym zainteresowaniem inwestorów. Przebiega tędy droga krajowa nr 8, która prowadzi do przejścia granicznego z Czechami. 

Mieszkania w Dusznikach-Zdroju – rynek pierwotny 

W mieście uzdrowiskowym istnieje podział na następujące części: Stare Miasto, Zdrój, Osiedle Chopina, Podgórze, Wapienniki, Zieleniec, Graniczna, Kozia Hala, Jamrozowa Polana, Dolina Strążycka. Duszniki-Zdrój rozciągają się na powierzchni ponad 22 km kw. W ścisłym centrum dominuje zabudowa zabytkowa, na pozostałym obszarze nie brakuje kompleksów o charakterze wypoczynkowo-usługowym. Wiele osób postanawia zainwestować w mieszkanie w Dusznikach-Zdroju po odwiedzeniu miasta w celach wypoczynkowych. Miejsce to jest wciąż tłumnie odwiedzane przez turystów i kuracjuszy. 

Nowe mieszkania Duszniki-Zdrój – inwestycje deweloperskie 

W uzdrowiskowej miejscowości powstaje spora ilość nowoczesnych osiedli. Kompleksy mieszkalne usytuowane są w otoczeniu rezerwatów przyrody, rozległych lasów oraz górskich krajobrazów. Najwięcej obiektów uzdrowiskowych znajduje się w środkowej części Parku Zdrojowego, z kolei na stokach Gór Orlickich mieści się znany ośrodek sportów zimowych. Natomiast na terenie Jamrozowej Polany zlokalizowane są liczne trasy biegowe. Nowe mieszkania (Duszniki-Zdrój i okolice) szybko znajdują swoich nabywców.

W niektórych kameralnych budynkach usytuowane są luksusowe apartamenty o pow. od 30 do 60 metrów kwadratowych. Z reguły przynależą do nich przestronne balkony, z których rozpościerają się przepiękne widoki na okoliczne pasma górskie. Dostępne apartamenty zostały wykończone pod klucz i są doskonałą propozycją dla osób, którym zależy na bezpiecznym ulokowaniu posiadanego kapitału. Najczęściej powstają w okolicy Zieleńca w Dusznikach Zdroju. Mieszkania pod inwestycje zapewniają dostęp do strefy SPA, jak również bogatego zaplecza gastronomicznego oraz handlowo-usługowego. 

Mieszkania na sprzedaż bez pośredników – Duszniki-Zdrój

Na lokalnym rynku pierwotnym ceny nieruchomości są porównywalne z tymi, jakie można znaleźć w dużym aglomeracjach, np. we Wrocławiu i Krakowie. Dużym powodzeniem cieszą się nowe mieszkania (Duszniki-Zdrój i okoliczne miejscowości, tj.: Bystrzyca Kłodzka czy Lądek Zdrój). Inwestorzy poszukują najczęściej ogłoszeń typu mieszkania na sprzedaż Duszniki-Zdrój –Zieleniec, Park Zdrojowy, Jamrozowa Polana lub Dolina Strążycka. 

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie dolnośląskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Dusznikach-Zdroju na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Informacje o Dusznikach-Zdroju

Powiat kłodzki zajmuje obszar ponad 1643 km2 i jest największym oraz najbardziej zaludnionym powiatem na Dolnym Śląsku. Powiat kłodzki graniczy z Czechami, a w jego obrębie znajduje się 14 gmin i 11 miast, min. siedziba powiatu – Kłodzko oraz ośrodki uzdrowiskowe jak: Dusznica-Zdrój, Kudowa-Zdrój, Polanica-Zdrój czy Lądek-Zdrój. O uzdrowiskowym charakterze decydują: czysty klimat i górski pejzaż tworzony m.in. przez pasma Sudetów i Gór Stołowych, a także przez liczne potoki, doliny rzek, jary z wodospadami, parki oraz rezerwaty. Intensywnie rozwija się turystyka, stąd wiele sanatoriów, pensjonatów i budynków kurortowych. Architektura mieszkaniowa to domy jednorodzinne i stylowe kamienice, a w miastach – nieliczne bloki. Miasta to również miejsce lokalizacji zakładów produkcyjnych, obiektów handlowych, np. Galeria Twierdza w Kłodzku oraz instytucji kultury, np. Muzeum Papiernictwa w Dusznikach-Zdroju. Dobrze rozwinięta jest sieć kolejowa, a ruch koncentruje się głównie na drodze krajowej nr 8.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: