INFINITY Zieleniec ski & spa

Apartamenty na sprzedaż ul. Zieleniec, oferowane bezpośrednio przez INFINITY Zieleniec ski & spa

kłodzki, Duszniki-Zdrój, Zieleniec, ul. Zieleniec
INFINITY Zieleniec ski & spa

6 zdjęć

INFINITY Zieleniec ski & spa
INFINITY Zieleniec ski & spa
INFINITY Zieleniec ski & spa
INFINITY Zieleniec ski & spa

Dostępne apartamenty

Aktualnie w inwestycji INFINITY Zieleniec ski & spa dostępne są 24 oferty

 • Lista
 • Rzuty

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • monitoring
 • usługi concierge
 • recepcja
 • winda
 • rowerownia
 • Wykończenie pod klucz

Instalacje i energetyka

 • klimatyzacja

Rekreacja

 • basen
 • boisko
 • sauna
 • sala fitness

Przyroda w okolicy

 • las
 • rezerwat przyrody

Opis Inwestycji

INFINITY Zieleniec ski & spa logo

INFINITY ZIELENIEC ski&spa to inwestycja powstająca w samym sercu Zieleńca - jednego z najbardziej atrakcyjnych turystycznie miejsc na Dolnym Śląsku. Nowoczesny aparthotel będzie jedynym takim przedsięwzięciem na Ziemi Kłodzkiej, a jego oferta obejmuje 356 apartamentów jedno-, dwu- i trzypokojowych o metrażu od 28 do 63 m2.

Inwestycja powstaje na górskim zboczu, co latem otwiera możliwość wyjścia wprost na turystyczny szlak, natomiast zimą bezpośrednio na narciarski stok. Bogatą ofertę INFINITY Zieleniec uzupełni strefa spa, którą będą tworzyć basen oraz sale zabiegowe wellness, a także bogate zaplecze gastronomiczne i handlowo-usługowe.

Obiekt czynny będzie cały rok. Dzięki centrum konferencyjnemu będzie także odpowiednim miejscem do organizacji biznesowych spotkań czy firmowych szkoleń.

Zieleniec zimą o jeden z największych w Polsce ośrodków narciarskich, gdzie do dyspozycji narciarzy jest 31 kolei i wyciągów oraz 23 kilometrów tras narciarskich o zróżnicowanym profilu i poziomie trudności. Okolicznymi pasmami górskimi wiodą także malowniczo poprowadzone trasy dla narciarzy biegowych.

Bogatą infrastrukturę narciarską uzupełniają szkoły narciarskie oraz wypożyczalnie sprzętu zlokalizowane przy samych stokach. Sezon rozpoczyna się w Zieleńcu zwykle z początkiem grudnia, a śnieg pokrywa stoki czasem i z początkiem kwietnia. Doskonałe warunki zapewnia specyficzny mikroklimat, dzięki któremu opady są bardziej intensywne, a temperatura przygruntowa niższa.

Letnia oferta Zieleńca to perspektywa wypoczynku na wiele sposobów i dla przedstawicieli wszystkich pokoleń. Znajdą tu coś dla siebie zarówno najmłodsi jak i seniorzy. Co najważniejsze - wszystkim bez wyjątku sprzyjać będzie unikalny mikroklimat.

Pasma Gór Orlickich czy Bystrzyckich pełne są pięknych szlaków turystycznych i rowerowych tras w ramach projektu Singletrack Glaciensis, w samym Zieleńcu dostępny jest też Family Bije Park. Również poza sezonem zimowym czynne są tu oczywiście koleje linowe, same w sobie stanowiące atrakcję (szczególnie dla najmłodszych). W Zieleńcu znajduje się także największe w Polsce pole do disc golfa oraz czynne również przez cały rok konne ranczo.

Apartamenty INFINITY Zieleniec Ski & Spa oferowane są w systemie condo, który jest doskonałym sposobem połączenia własności lokalu z inwestowaniem kapitału. W przypadku obiektu w Zieleńcu istotnym elementem towarzyszącym jest turystyczna okolica i sportowa infrastruktura, która buduje dodaną wartość całego projektu. Skonstruowany w ten sposób system daje możliwość zwrotu z inwestycji nawet do 7% w skali roku.

Właściciel ma możliwość odzyskania podatku VAT z tytułu zakupu nieruchomości także jako osoba fizyczna nie prowadząca działalności gospodarczej.

Nabycie przez inwestora lokalu potwierdzone zostaje wpisem w indywidualnej księdze wieczystej. Tym samym staje się on właścicielem apartamentu, który oferowany może być przyszłym gościom obiektu.

Generalnym wykonawcą projektu jest spółka PORR S.A. - jedna z największych w Polsce firm specjalizujących się w realizacji dużych projektów budowlanych oraz złożonych inwestycji infrastrukturalnych.

Inwestycja INFINITY Zieleniec ski & spa znajduje się w Zieleńcu, ul. Zieleniec (17.8 km od Kłodzka), jest realizowana przez INFINITY Zieleniec ski & spa.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 356 nowych apartamentów znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji INFINITY Zieleniec ski & spa w sprzedaży 24 nowe apartamenty o powierzchni od 29 do 63 metrów kwadratowych.

Dostępne są mieszkania:

 • 1-pokojowe o powierzchni od 29 do 34 m2 (7 mieszkań)
 • 2-pokojowe o powierzchni od 33 do 63 m2 (16 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni 54 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców INFINITY Zieleniec ski & spa przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2023 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba apartamentów:
cała inwestycja składa się z 356 apartamentów.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 255 do 390 cm wysokości.
Standard wykończenia
wykończenie pod klucz
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: garaż wielostanowiskowy.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rezerwat przyrody, góry
Typ nieruchomości:

Aktualna oferta

Dostępne apartamenty:
aktualnie dostępne są 24 apartamenty w tym 18 lokali typu apartament.
Powierzchnie apartamentów:
od 29 do 63 m².
Liczba pokoi:
dostępne są apartamenty 1, 2, 3-pokojowe.
Ceny apartamentów:
Opis płatności:
pierwsza transza zależna od etapu prac na budowie, pozostała część kwoty płatna w transzach od 5% do 10%.
Warunki rezerwacji:
umowa rezerwacyjna i wplata zadatku w wys. 5% od ceny netto.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.
Gwarancja zysku:
7%

Lokalizacja inwestycji

Powiat kłodzki zajmuje obszar ponad 1643 km2 i jest największym oraz najbardziej zaludnionym powiatem na Dolnym Śląsku. Powiat kłodzki graniczy z Czechami, a w jego obrębie znajduje się 14 gmin i 11 miast, min. siedziba powiatu – Kłodzko oraz ośrodki uzdrowiskowe jak: Dusznica-Zdrój, Kudowa-Zdrój, Polanica-Zdrój czy Lądek-Zdrój. O uzdrowiskowym charakterze decydują: czysty klimat i górski pejzaż tworzony m.in. przez pasma Sudetów i Gór Stołowych, a także przez liczne potoki, doliny rzek, jary z wodospadami, parki oraz rezerwaty. Intensywnie rozwija się turystyka, stąd wiele sanatoriów, pensjonatów i budynków kurortowych. Architektura mieszkaniowa to domy jednorodzinne i stylowe kamienice, a w miastach – nieliczne bloki. Miasta to również miejsce lokalizacji zakładów produkcyjnych, obiektów handlowych, np. Galeria Twierdza w Kłodzku oraz instytucji kultury, np. Muzeum Papiernictwa w Dusznikach-Zdroju. Dobrze rozwinięta jest sieć kolejowa, a ruch koncentruje się głównie na drodze krajowej nr 8.

Komunikacja

Powiat kłodzki posiada dobrze rozwiniętą sieć torów i dogodne połączenia kolejowe, a największą stacją jest Dworzec Kłodzko Główne. Pomiędzy miejscowościami kursują również autobusy PKS. Najważniejszą arterią jest droga krajowa nr 8 (Kudowa – Budzisko), a także drogi krajowe: nr 46 (Kłodzko – Szczekociny), nr 33 (Kłodzko – Boboszów na granicy z Czechami) oraz 9 dróg wojewódzkich.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji INFINITY Zieleniec ski & spa?

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji INFINITY Zieleniec ski & spa w odległości 440 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 13.06.2018
Data aktualizacji: 23.05.2022
INFINITY Zieleniec ski & spa logo

Biuro Sprzedaży

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

Pl. Powstańców Śląskich 17A/223 53-329 Wrocław

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 17:00
 • Wtorek: 09:00 - 17:00
 • Środa: 09:00 - 17:00
 • Czwartek: 09:00 - 17:00
 • Piątek: 09:00 - 17:00

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: