Osiedle Słoneczne

Oferta archiwalna

Brodnica, ul. Kolejowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Słoneczne

16 zdjęć

Osiedle Słoneczne
Osiedle Słoneczne
Osiedle Słoneczne
Osiedle Słoneczne

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 120 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Technologia mieszana. Ściany murowane, stropy żelbetowe.

Elewacja

Ocieplenie budynku - styropian gr. 15cm

Stolarka okienna

Okna PCV

Posadzka

Cementowa

Ściany

Ściany zewnętrzne - bloczki silikatowe gr. 24cm, ściany wewnętrzne gr. 8 cm. W pokojach - tynki gipsowe, łazienka - bez tynków.

Sufity

Tynk gipsowy

Parapety wewnętrzne

brak

Instalacje

Energia elektryczna, woda zimna i ciepła, kanalizacja, c.o., instalacja domofonowa, instalacja telewizyjna

Ogrzewanie

Gazowe, z własnej kotłowni.

Wentylacja

Grawitacyjna

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .
  • miejsca postojowe podziemne (19 miejsc) .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się jezioro

Opis inwestycji

Zespół wielorodzinnych budynków mieszkalnych u zbiegu ulic Kolejowej i Granicznej w Brodnicy. Osiedle powstanie w ciągu najbliższych kilku lat. Zakończenie budowy pierwszego z pięciu domów zakończyliśmy wiosną 2012 roku. Kolejny oddaliśmy we wrześniu 2013 roku. W lipcu tego roku zakończyliśmy budowę 3 już budynku tego kompleksu. Budowa kolejnego już trwa. Ostatni budynek oddamy w 2016 r. Znajdować się w nim będzie garaż podziemny z 19 miejscami parkingowymi.

Peryferyjne, ale niezwykle dogodne położenie ze względu na bliskość szkoły, kościoła i sklepów, a także niewielkie oddalenie od jeziora Niskie Brodno i terenów rekreacyjnych na Zielonym Wzgórzu, jest atutem tej lokalizacji.

Niewątpliwe plusy to także otoczenie zabudowy jednorodzinnej, dającej gwarancję spokoju, oraz łatwy i wielotorowy dojazd do głównej drogi - ciągu ulic Sikorskiego-Sądowa. Docelowo na osiedlu powstanie ok.120 mieszkań o wysokim standardzie w wariantach: pokój z aneksem kuchennym i jedną lub dwiema sypialniami, oraz łazienką i lodżią.

Budynki wyróżniać będzie też wyższy standard klatek schodowych wyposażonych w windy firmy OTIS. Do dyspozycji mieszkańców na ogrodzonym i strzeżonym elektronicznie osiedlu będą miejsca parkingowe oraz bezpieczny plac zabaw dla dzieci.

OSIEDLE SŁONECZNE - rozpoczęcie inwestycji - 2 kwartał 2012 roku

Budynek C - w sprzedaży - oddany do użytkowania

Budynek D - w sprzedaży - zakończenie budowy - 3 kwartał 2015 roku

Budynek E - w sprzedaży - zakończenie budowy - 3 kwartał 2016 roku

Inwestycja Osiedle Słoneczne znajduje się w Brodnicy, ul. Kolejowa null (2.2 km od centrum Brodnicy), została zrealizowana przez "Perfekt - Dom" Zdzisław Brążkiewicz & Leszek Wałdowski Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Słoneczne została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 120 nowych mieszkań znajdujących się w 5 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Słoneczne nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców "Perfekt - Dom" Zdzisław Brążkiewicz & Leszek Wałdowski Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne null
  • miejsca postojowe podziemne (19 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Brodnica to miasto powiatowe założone w XIIIw. Leży na Pojezierzu Brodnickim, nad rzeką Drwęcą i należy do woj. kujawsko-pomorskiego. Zajmuje obszar 23 km2 i zamieszkiwane jest przez ok. 27 700 osób. Choć pod względem wielkości Brodnica jest dopiero szóstym miastem województwa, to wyróżnia się wysokim poziomem rozwoju gospodarczego. Prężnie działa tu sektor budowlany, przemysł rolno-spożywczy i cukierniczy. Zabudowa miasta jest zwarta, z przewagą budynków mieszkalnych i przemysłowych, których większość powstała w II połowie XXw. Dzięki dwóm szpitalom i 7 zakładom opieki zdrowotnej, mieszkańcy Brodnicy mogą czuć się spokojni o swoje zdrowie. W sferze kulturalnej aktywnie działa tu miejski dom kultury, powiatowa biblioteka i muzeum. Mieści się tu 6 szkół i dwa zespoły szkół. Miasto może pochwalić się też 9 klubami sportowymi i ośrodkiem sportowo-rekreacyjnym. Brodnica jest dobrze połączona z okolicznymi miejscowościami oraz z resztą kraju, ze względu na biegnącą tędy drogę krajową nr 15, a także dzięki trzem drogom wojewódzkim i dobrym połączeniom PKS oraz PKP.

Komunikacja

Miasto przecina droga krajowa nr 15. Biegną tędy także drogi wojewódzkie nr 543, 544 i 560, a uzupełnieniem brodnickiej infrastruktury drogowej są drogi gminne i miejskie. Kursujące tu pociągi i autobusy PKS stanowią połączenie miasta nie tylko z najbliższymi miejscowościami, ale też z miastami leżącymi na drugim końcu Polski, m.in. z Gliwicami, Wrocławiem czy Suwałkami.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Słoneczne?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Słoneczne mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 40 metrów od inwestycji Osiedle Słoneczne znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kolejowa Szkoła.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Słoneczne znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Słoneczne znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w odległości 100 m, Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w odległości 100 m, Przedszkole Niepubliczne "Smerfuś" w odległości 490 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Słoneczne w odległości 150 m znajduje się Boisko, w odległości 220 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty w Brodnicy

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: