Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Wiosenne Zacisze
  Oferta archiwalna
  Wiosenne zacisze to domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej i szeregowej z garażem i miejscem postojowym.Domy w Kiełczowie- Domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej i szeregowej- 121,98 m2- Salon i trzy sypialnie- Garaż i miejsce postojowe- Ogrzewanie podłogowe w łazienkach- Rolety zewnętrzne- Działki od 149 m2 do 279 m 2- Pełna własność- Możliwość wykończenia pod klucz- Możliwość aranżacji

  Wiosenne Zacisze

  od 3 238 zł/m2
  ul. Wiosenna , Kiełczów, wrocławski(1.1 km od Wrocławia)
  Przedsiębiorstwo Inwestycji Mieszkaniowych
 • Osiedle Wiśniowe
  Oferta archiwalna
  Osiedle Wiśniowe usytuowane jest na północny-wschód od centrum Wrocławia w miejscowości Kiełczów przy ulicy Wiśniowej .Osiedle obejmuje 16 domów jednorodzinnych w zabudowie segmentowej o powierzchni od 125 m2 i przynależnych do nich działkach od 145 m2 do 287 m2.Rozpoczęcie budowy zaplanowano na IV kwartał 2015 a oddanie do użytku pierwszych budynków na II kwartał 2016.W okolicy inwestycji znajdują się liczne i pełne ryb zbiorniki wodne, znakomicie przygotowane ośrodki jeździeckie, korty tenisowe, klub fitness, oraz ciekawe trasy rowerowe, stwarzające doskonałe możliwości czynnego wypoczynku i uprawiania sportów.Dla osób ciekawskich, lubiących historię, w gminie Długołęka znajduje się wiele interesujących zabytków. Na terenie gminy funkcjonuje również ośrodek wypoczynkowy "Sielska Zagroda" ze swoim mini zoo, stawem, placem zabaw dla dzieci, a także gospodą i hotelem oraz PARK LINOWY "Sherwood".Dla rodziców ważna będzie bliska lokalizacja żłobka i przedszkoli oraz szkół: szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum ogólnokształcącego w Długołęce.

  Osiedle Wiśniowe

  ul. Wiśniowa , Kiełczów, wrocławski(1 km od Wrocławia)
  HOSTINWESTYCJE S.C

Informacje o Kiełczowie

Kiełczów to duża wieś o zabudowie miejskiej. Położona jest w województwie dolnośląskim, w gminie Długołęka. Znajduje się ok. 13 km od centrum Wrocławia. Graniczy z wrocławską dzielnicą Psie Pole. Z tego powodu mieszka tu wiele osób, które pracują lub uczą się w stolicy województwa dolnośląskiego. Zabudowa Kiełczowa opiera się na domkach jednorodzinnych wolnostojących i w zabudowie bliźniaczej. Można znaleźć również bloki - w większości są to nowoczesne osiedla. Rozwija się tu także gospodarka, co potwierdza obecność licznych małych i średniej wielkości firm, głównie z branży motoryzacyjnej i wulkanizacyjnej. Kiełczów aktywnie działa w zakresie kultury i sportu. Pod kątem komunikacyjnym niewątpliwie dobrą wiadomością jest bliskie położenie drogi krajowej nr 98, którą można dojechać do S8 - północno-zachodniej obwodnicy Wrocławia. W okolicy znajdują się także drogi wojewódzkie. Kiełczów znajduje się zatem w atrakcyjnym położeniu dla mieszkańców i biznesmenów.

Pobliskie Lokalizacje

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: