Osiedle Sielanka - Tarnowskie Góry

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezII-Inwestycje CL S.A.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 1 oferta w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Tarnowskie Góry(2 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż tarnogórski, Tarnowskie Góry, ul. Czołgistów (9.6 km od Zabrza)
  Tarnowskie Góry
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba domów: 1
  Powierzchnia: 86 m2
  Liczba pokoi: 4
  Freedom Nieruchomości

Opis Inwestycji

Zbudowane tu domy oferują o wiele więcej niż powszechne standardy, zawierają rozwiązania godne XXI wieku. Wielkość naszego projektu pozwala zaoferować Państwu niespotykane gdzie indziej rozwiązania. Zadbaliśmy o wszystkie detale zaprojektowanego osiedla, w trosce o jego przyszłych mieszkańców. Byli dla nas ważni zarówno piesi, jak i kierowcy, dorośli i dzieci. Wszystko po to, by stworzyć z "OSIEDLA SIELANKA" komfortowe miejsce do życia.Bezpieczeństwo mieszkańców od początku było istotnym elementem naszego projektu. W ramach inwestycji powstają nie tylko budynki mieszkalne. Zrealizowana jest infrastruktura - drogi dojazdowe, podjazdy, chodniki, ścieżki rowerowe, które tworzą rozwiązania umożliwiające bezproblemowe korzystanie z przestrzeni osiedla. Organizacja ruchu została przygotowana tak, aby przed domami spokojnie przejeżdżało jak najmniej samochodów, a ich ruch był bezkolizyjny. Stąd wiele dróg jednokierunkowych z dużą ilością miejsc postojowych. Chodniki na głównej drodze, oddzielone pasem zieleni od jezdni, i ścieżki rowerowe są przejawem dbałości o pieszych i rowerzystów, zapewniając im codzienne bezpieczeństwo.Cała przestrzeń "OSIEDLA SIELANKA" powstawała z założeniem, że jest to otwarte osiedle. "Secure by design" – "Bezpieczeństwo przez projekt" to program, którego naczelnym celem jest odpowiednie zaaranżowanie przestrzeni jeszcze w fazie projektu tak, aby była przestrzenią bezpieczną. Koncepcja bezpiecznych osiedli, powstała w latach '90, w których nie bramy, szlabany i strażnicy, a odpowiednie ukształtowanie przestrzeni osiedla i małej architektury daje faktyczne bezpieczeństwo mieszkańcom. Brak miejsc "bezpańskich", nie widocznych dla mieszkańców domów, żadnych anonimowych parkingów dla gości, niskie ogrodzenia nie zasłaniające widoku itp. rozwiązania to podstawy projektów, których efektem jest spokój mieszkańców.Przyjazna mieszkańcom infrastruktura to również efekt zastosowania nowoczesnych, solidnych rozwiązań technicznych, wykorzystanych przy budowie sieci wodociągowej, gazowej, elektrycznej, instalacji sanitarnej, deszczowej i tele-informatycznej."OSIEDLE SIELANKA" to również przemyślany sposób lokalizacji ustawienia domów i ich ogrodów, które tworzą zwarte, zielone kompleksy, niskie, dyskretne ogrodzenia, nie zamykające spacerującym przestrzeni, nie wywołujące uczucia klaustrofobii, "więziennego wybiegu".Właśnie taka całość daje przestrzeń i wolność. Ten sposób myślenia, o przestrzeni "OSIEDLA SIELANKA" czyni z niego miejsce do którego wraca się z prawdziwą przyjemnością.

Inwestycja Osiedle Sielanka - Tarnowskie Góry znajduje się w Tarnowskich Górach, ul. Sielanka (7.6 km od Zabrza), została zrealizowana przez dewelopera II-Inwestycje CL S.A..

Inwestycja Osiedle Sielanka - Tarnowskie Góry została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 40 nowych domów w tym 6 domów typu dom wolnostojący, 6 domów typu bliźniak, 2 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Sielanka - Tarnowskie Góry pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchniach od 103 do 193 metrów kwadratowych w cenie od 430 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper II-Inwestycje CL S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 40 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają od 1 do 2 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Sielanka - Tarnowskie Góry

Lokalizacja osiedla "SIELANKA" to perfekcyjne połączenie podmiejskiego klimatu i atmosfery z bliskim dostępem do pełnej infrastruktury Tarnowskich Gór, a dzięki układowi komunikacyjnemu do całego Górnego Śląska. Bezpośrednio przy osiedlu mamy wyłącznie drogi lokalne, co wyklucza uciążliwości wynikające z mieszkania przy ruchliwej drodze, stacji benzynowej itp. rozwiązaniach, których obecność "pod oknami" jest dokuczliwa. Teren na którym realizujemy projekt nie był obszarem działalności przemysłowej, jest wolny od szkód górniczych, zanieczyszczeń, i innych tego typu problemów, tak często występujących w naszym regionie. Mieszkańcy Śląska dobrze znają dziwne lokalizacje różnych osiedli, które powstały lub powstają, na terenach które jeszcze niedawno były poddane działalności przemysłowej, miały zakazy zabudowy lub są byłymi hałdami kopalnianymi. U nas nie znajdziecie Państwo tego typu historii. Wszystkie nasze domy ogrzewane są przy pomocy nowoczesnych gazowych kotłów kondensacyjnych. Ogrzewanie gazowe mają również prywatne domy w bezpośredniej okolicy osiedla. Dzięki temu i faktowi, że dominującym kierunkiem wiatrów jest południowo-zachodni, zapewniający dopływ czystego powietrza z terenów wyłącznie leśnych, mieszkańcy naszego osiedla mogą oddychać czystym powietrzem, pozbawionym szkodliwych pyłów przemysłowych i tych najgorszych, pyłów zawieszonych, pochodzących m.in. ze spalania wszystkiego co jest palne w tradycyjnych, domowych kotłowniach "oszczędnych" sąsiadów.

Tarnowskie Góry to miasto i gmina w południowo-zachodniej Polsce, w województwie śląskim, siedziba powiatu tarnogórskiego, na północnym krańcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (GOP), historycznie na Górnym Śląsku. W latach 1975-1998 miasto administracyjnie należało do województwa katowickiego. Według danych z 31 grudnia 2011 miasto liczyło 60 889 mieszkańców.

Komunikacja

W odległości 950 metrów od inwestycji Osiedle Sielanka - Tarnowskie Góry znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Stare Tarnowice Francuska.

Data publikacji: 24.04.2015

Data aktualizacji: 31.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie