Tarnowskie Góry

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezFreedom Nieruchomości

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Opis Inwestycji

Funkcjonalny i nowoczesny segment, 85.95m2Idealna propozycja dla osób chcących zamieszkać z dala od zgiełku miasta przy jednoczesnym, bliskim i dogodnym dojeździe do centrum Tarnowskich Gór. Sąsiedztwo lasu, szkół oraz placówek usługowych sprawia, że jest to idealne miejsce dla całej rodziny. Głównym atutem lokalizacji jest bliskość do terenów zielonych Parku Repeckiego, kompleksu lasów lublinieckich, Potoku Pniowieckiego oraz Jeziora Nakło–Chechło pełniącego funkcję rekreacyjną.Segment w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 85 m2 należący do zamkniętego, niewielkiego, monitorowanego osiedla.Nowoczesna architektura, wysoka jakość wykonania:ściany zewnętrzne ceramiczne Porotherm 25, ocieplone styropianem grubości 15 cm.Dach konstrukcji drewnianej z izolacją, pokryty dachówką. Ogrzewanie podłogowe, w łazienkach grzejnik drabinkowy.Całość oddana zostanie do sprzedaży w stanie deweloperskim, stwarzającym szerokie możliwości dostosowania wnętrza do indywidualnych potrzeb. Oferta wykończenia budynku obejmuje: tynki, wylewki, okna 3-szybowe z parapetami, instalacje (elektryczna, RTV, wod-kan, gaz, c.o.), a także zagospodarowanie części wspólnych osiedla m.in.: ogrodzenie osiedla wraz z bramami, drogi wewnętrzne , podjazdy do posesji wykonane z kostki brukowej.Dwupoziomowy obiekt z wydzieloną strefą dzienną na parterze, w skład której wchodzi hol, ustawna łazienka oraz przestronny i jasny salon połączony z otwartą kuchnią, pozwalając tym samym wykorzystać ergonomicznie dostępną, ponad 42 m2 powierzchnię. Pierwsze piętro wyposażone jest w dużą łazienkę i trzy pokoje, będące doskonałym miejscem dostosowanym do potrzeb każdego z domowników.Charakter tak funkcjonalnego rozkładu pomieszczeń daje poczucie komfortu i przestrzeni, czego niewątpliwie pożądanym skutkiem będzie spokój ducha i pozytywna energia na każdy dzień.Zdjęcia nieruchomości mają charakter wizualizacji.Chcesz dowiedzieć się więcej i obejrzeć nieruchomość na żywo ? Zadzwoń i umów się na prezentację.Zapraszam również do naszego biura w Częstochowie przy ul.Jasnogórskiej 102/2.Przy zakupie nieruchomości należy uwzględnić koszty notarialne.Rozważasz również kredytowanie nieruchomości?Zespół ekspertów Notus Finanse S.A. współpracujący z Freedom Nieruchomości porówna i dobierze finansowanie najlepiej dobrane do Twoich potrzeb.

Inwestycja Tarnowskie Góry znajduje się w Tarnowskich Górach, ul. Czołgistów (9.6 km od Zabrza), sprzedaż prowadzi Freedom Nieruchomości

Inwestycja Tarnowskie Góry jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 6 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Tarnowskie Góry pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 86 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 6 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry to miasto i gmina w południowo-zachodniej Polsce, w województwie śląskim, siedziba powiatu tarnogórskiego, na północnym krańcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (GOP), historycznie na Górnym Śląsku. W latach 1975-1998 miasto administracyjnie należało do województwa katowickiego. Według danych z 31 grudnia 2011 miasto liczyło 60 889 mieszkańców.

Komunikacja

Przyszli mieszkańcy inwestycji Tarnowskie Góry mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 220 metrów od inwestycji Tarnowskie Góry znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rybna Starowapienna 1.

Data publikacji: 31.10.2019

Data aktualizacji: 31.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie