Kazimierza Wielkiego 42A

9 zdjęć

Kazimierza Wielkiego 42A

Termin oddania

4 kw. 2024

Ilość pokoi

2 pokoje

Metraż

44,78 m²

Piętro

3 piętro

Kuchnia

otwarta kuchnia

Wysokość pomieszczeń

od 260 do 280 cm wysokości

Ilość kondygnacji

1 poziom

Oznaczenie oferty

A/19

Budynek i otoczenie

Miejsca postojowe

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Standard wykończenia

standard deweloperski

Realizacja inwestycji

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2023 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2024 roku

Udogodnienia

plac zabaw, klimatyzacja, winda, patio / dziedziniec, miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Przyroda

w okolicy inwestycji znajduje się park, zalew

Charaktersytyka energetyczna nieruchomości

informacja u dewelopera

Rezerwacja i finanse

Rodzaj własności

odrębna własność z własnością gruntu

Wysokość czynszu

informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji

informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków

informacja u dewelopera

Lokalizacja inwestycji

Przystanek Autobusowy - 310 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

3 place zabaw, 3 placówki edukacyjne, 9 obiektów sportowych, 2 sklepy

Płock to miasto na prawach powiatu na Pojezierzu Dobrzyńskim w Kotlinie Płockiej. Ta historyczna stolica Mazowsza ulokowana jest nad malowniczą doliną Wisły. Główna część miasta znajduje się na jej prawym brzegu na wzniesieniu o wysokość 50 m. O bogatej historii okolicy świadczą stare kościoły i bazyliki. Gotyckie pochodzenie Płocka sprawiło, że miasto zostało wpisane do Europejskiego Szlaku Gotyku Ceglanego. Godny uwagi jest również hejnał Płocki, który jest codziennie, w samo południe, odgrywany przez trębacza z wieży ratuszowej na Starym Rynku. Miasto to słynie jednak nie tylko z zabytków. Jako krajowy potentat rynku paliw płynnych daje zatrudnienie wielu mieszkańcom regionu. Na terenie miasta powstał nawet park przemysłowo- technologiczny. Na bardzo wysokim poziomie jest także rozwój kulturalny miasta. Tetr Dramatyczny, Płocka Orkiestra Symfoniczna im. Witolda Lutosławskiego oraz liczne galerie przyciągają melomanów i fanatyków sztuki. Okoliczne zabytki, stary rynek, liczne szlaki turystyczne oraz Gostynińsko-Włocławski Park Krajobrazowy dają okazję do aktywnego spędzania czasu wolnego. W mieście działa także kilkadziesiąt bezpłatnych hotspotów, które umożliwiają korzystanie z sieci na terenie całego miasta.

Inne mieszkania w tej inwestycji

Liczba pokoi

  • 1 pokój
  • 2 pokoje
  • 3 pokoje
  • 4 pokoje
  • 5 pokoi i więcej

Opis oferty

Nowe 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 44,8 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Kazimierza Wielkiego 42A w Płocku, ul. Kazimierza Wielkiego 42A (2.6 km od centrum Płocka).

Inwestycja jest realizowana przez Żerański Development.

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 40 nowych mieszkań.

Na sprzedaż pozostaje 37 ofert o powierzchni od 45 do 158 m².

W budynku jest 6 kondygnacji naziemnych. Budynek nie posiada kondygnacji podziemnych.

Inwestycja Kazimierza Wielkiego 42A jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu A/19 znajduje się na 3 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 2 pokoje.

Dla przyszłych mieszkańców Żerański Development nie przewidział miejsc postojowych.

Opis Inwestycji

Przestronne tarasy z widokiem na Wisłę Aranżacja przestrzeni wokół budynku nazwana „Królewskimi alejami” otoczona bujną roślinnością. Miejsce wyjątkowe ze względu na występowanie roślin stosowanych do aromaterapii. Wytchnienie od zgiełku miasta można znaleźć spacerując w otoczeniu drzew owocowych, których naturalne i zdrowe owoce przeznaczone będą do zbioru dla mieszkańców osiedla. Dla osób doceniających spotkania w kręgu znajomych - miejsce na głównym „dziedzińcu posesji” z możliwością zorganizowania pikniku lub gier towarzyskich np. bule, badminton. Strefa relaksu mająca zapewnić mieszkańcom przestrzeń do odpoczynku. Z myślą o dzieciach zaprojektowano przestrzeń w formie zamkowego placu zabaw ze ścianką wspinaczkową i zabawkami do użytku wspólnego, oraz ścieżkę sensoryczną. Dla miłośników aktywności fizycznej – siłownia wewnątrz budynku. W trosce o fanów nowoczesnych rozwiązań motoryzacyjnych – podziemne hale garażowe oraz stacje do ładowania samochodów i hulajnóg elektrycznych. Mieszkańcy będą mogli korzystać z zaprojektowanych na terenie hali garażowej stacji serwisowania rowerów oraz kąciku z narzędziami. W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców – ogrodzenie z zabezpieczonym dostępem do osiedla. Mieszkania o przemyślanych układach, dobrze doświetlone, z prywatnymi, ogromnymi balkonami i tarasami, z widokiem na Wisłę, oferują wiele kreatywnych i komfortowych możliwości adaptacji wnętrz.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Kazimierza Wielkiego 42A, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 13 podobnych nowych mieszkań.

Data publikacji: 02.02.2023
Data aktualizacji: 20.04.2023

Inwestycje w pobliżu w Płocku

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: