Aroma Park

Miejsce, które zachwyca

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezYIT Development Sp. z o.o.

Ceny od: 7 325 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Aroma Park dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
B.1.0.11
3
62,58 m²
Parter
458 430 zł7 325 zł/m²

Opis Inwestycji

Aroma Park jest inwestycją firmy YIT - największego dewelopera w Finlandii.Aroma Park to nowy projekt, w ramach którego YIT przywróci do świetności jeden z najważniejszych historycznych punktów na północy Warszawy – drożdżownię Henryka Bienenthala. Historyczna zabudowa drożdżowni zostanie zrewitalizowana, dzięki czemu zabytkowa tkanka odzyska swój dawny blask. W istniejącą zabudowę harmonijnie wpiszą się nowe kameralne, 3-piętrowe budynki z garażami podziemnymi, których elewacja będzie nawiązywać do industrialnej przeszłości miejsca.Aroma Park to projekt, który docenią nie tylko miłośnicy niepowtarzalnej, historycznej architektury, ale także osoby, które cenią sobie kontakt z przyrodą. Piękne, dojrzałe drzewa i liczne ogródki przylegające do mieszkań na parterze zapewnią bliskość natury. Miejscem relaksu i aktywnego wypoczynku będzie także Park Henrykowski, graniczący z Aroma Park.Mieszkańcy mogą liczyć na liczne udogodnienia w stylu fińskim, zaprojektowane z myślą o środowisku. Wybrane miejsca postojowe w garażu podziemnym zostaną wyposażone w instalacje do ładowania pojazdów elektrycznych i hybrydowych.Inwestycja przy ul. Klasyków 10 realizowana jest w 5 etapach. W pierwszym oraz drugim, obejmującymi część nowej zabudowy, powstaje 147 mieszkań. Prace rozpoczęły się w sierpniu 2018 roku.Zachowana zabudowa stanowi przykład harmonijnie zaprojektowanego zespołu urbanistycznego. Układ przestrzenny działki i cztery zabytkowe budynki mają niezwykłą wartość historyczną.

Inwestycja Aroma Park znajduje się na Henrykowie, ul. Klasyków 10 (11.8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera YIT Development Sp. z o.o..

Inwestycja Aroma Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 147 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Aroma Park pozostało na sprzedaż 1 mieszkanie o powierzchni 63 metrów kwadratowych w cenie od 7 325 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 63 m2 w cenie od 458 430 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper YIT Development Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 147 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 264 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, przystosowane dla niepełnosprawnych, usługi w budynku, winda, siłownia plenerowa, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne jest 1 mieszkanie.
Powierzchnie mieszkań: 63 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się na poziomie 458 430 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 7 325 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Aroma Park

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a budowa częściowej linii tramwajowej umożliwiającej dojazd z Tarchomina do centrum jest w końcowej fazie realizacji.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Aroma Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji Aroma Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Krokwi 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Aroma Park znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy w odległości 260 m, Społeczne Gimnazjum nr 333 im. Polskich Matematyków Zwyciezców Enigmy STO w odległości 260 m, Przedszkole Niepubliczne "Promyki" w odległości 290 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Aroma Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 180 m znajduje się Żabka, w odległości 470 m znajduje się Galeria handlowa, w odległości 470 m znajduje się Kaufland.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Aroma Park w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 280 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 15.10.2018

Data aktualizacji: 23.03.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie