Aroma Park

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Klasyków, oferowane bezpośrednio przez

YIT Development Sp. z o.o.

Warszawa, Białołęka, Henryków, ul. Klasyków 10

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 51 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Aroma ParkAroma Park

7 zdjęć

Aroma Park
Aroma Park
Aroma Park
Aroma Park

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • winda
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw
 • siłownia plenerowa

Przyroda w okolicy

 • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 1 lokalu użytkowego

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka

Opis inwestycji

Aroma Park jest inwestycją firmy YIT - największego dewelopera w Finlandii.

Aroma Park to nowy projekt, w ramach którego YIT przywróci do świetności jeden z najważniejszych historycznych punktów na północy Warszawy – drożdżownię Henryka Bienenthala. Historyczna zabudowa drożdżowni zostanie zrewitalizowana, dzięki czemu zabytkowa tkanka odzyska swój dawny blask. W istniejącą zabudowę harmonijnie wpiszą się nowe kameralne, 3-piętrowe budynki z garażami podziemnymi, których elewacja będzie nawiązywać do industrialnej przeszłości miejsca.

Aroma Park to projekt, który docenią nie tylko miłośnicy niepowtarzalnej, historycznej architektury, ale także osoby, które cenią sobie kontakt z przyrodą. Piękne, dojrzałe drzewa i liczne ogródki przylegające do mieszkań na parterze zapewnią bliskość natury. Miejscem relaksu i aktywnego wypoczynku będzie także Park Henrykowski, graniczący z Aroma Park.

Mieszkańcy mogą liczyć na liczne udogodnienia w stylu fińskim, zaprojektowane z myślą o środowisku. Wybrane miejsca postojowe w garażu podziemnym zostaną wyposażone w instalacje do ładowania pojazdów elektrycznych i hybrydowych.

Inwestycja przy ul. Klasyków 10 realizowana jest w 5 etapach. W pierwszym oraz drugim, obejmującymi część nowej zabudowy, powstaje 147 mieszkań. Prace rozpoczęły się w sierpniu 2018 roku.

Zachowana zabudowa stanowi przykład harmonijnie zaprojektowanego zespołu urbanistycznego. Układ przestrzenny działki i cztery zabytkowe budynki mają niezwykłą wartość historyczną.

Inwestycja Aroma Park znajduje się na Henrykowie, ul. Klasyków 10 (11.8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez YIT Development Sp. z o.o.

Inwestycja Aroma Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 1 nowego lokalu użytkowego.

Aktualnie w inwestycji Aroma Park nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli YIT Development Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Aroma Park?

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a także tramwaje umożliwiające bezpośrednie dotarcie do centrum Warszawy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Aroma Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1111 metrów od inwestycji Aroma Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Płudy.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Aroma Park znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Aroma Park znajduje się 30 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy w odległości 232 m, szkoła w odległości 245 m, Przedszkole Niepubliczne "Krasnoludki" w odległości 276 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Aroma Park jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Stomatologia Klasyków w odległości 176 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 509 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 584 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Aroma Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 166 m znajduje się Amaltea, w odległości 182 m znajduje się Żabka, w odległości 265 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Aroma Park w odległości 246 m znajduje się boisko / kort, w odległości 267 m znajduje się boisko / kort, w odległości 313 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 29.05.2020

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: