Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje o powierzchni 41,99 m² - numer B.1.9

Ta oferta bierze udział w konkursie

Gdańsk, Siedlce, ul. Legnicka

Uwaga

Ta nieruchomość jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości statystycznych portalu

Odea Park

8 zdjęć

Odea Park
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Najbliższe inwestycje

 • Perspektywa
  4 kw. 2024
  Perspektywa to inwestycja mieszkaniowa mieszcząca się po zielonej stronie centrum Gdańska. W ramach osiedla powstaną trzy rodzaje zabudowy: kameralne wille miejskie o podwyższonym standardzie wzdłuż ul. Legnickiej, niewysokie budynki położone wzdłuż ul. Powstańców Warszawskich oraz wielorodzinne budynki o zmiennej wysokości zlokalizowane w głębi działki. Inwestycja będzie się wyróżniać także ze

  Perspektywa

  ul. Powstańców Warszawskich , Siedlce, Gdańsk(1.1 km od centrum)
  Euro Styl S.A.
 • Perspektywa etap II
  2 kw. 2025
  Perspektywa to inwestycja mieszkaniowa mieszcząca się po zielonej stronie centrum Gdańska. W ramach osiedla powstaną trzy rodzaje zabudowy: kameralne wille miejskie o podwyższonym standardzie wzdłuż ul. Legnickiej, niewysokie budynki położone wzdłuż ul. Powstańców Warszawskich oraz wielorodzinne budynki o zmiennej wysokości zlokalizowane w głębi działki. Inwestycja będzie się wyróżniać także ze

  Perspektywa etap II

  ul. Powstańców Warszawskich , Siedlce, Gdańsk(1 km od centrum)
  Euro Styl S.A.
 • Murapol Scarpa
  4 kw. 2025

  % Promocje

  Murapol Scarpa to wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa zaprojektowana w dolinie potoku Siedleckiego, która prowadzi ulicą Kartuską wprost do Głównego Miasta. Na ustokach Winnej Góry, u stóp której powstanie Murapol Scarpa, przed wiekami uprawiano winorośl i prowadzono winnice. Dzisiaj wzgórze stanowi punkt widokowy i prezentuje nową perspektywę na Gdańsk z jego najbardziej symbolicznymi obiektami.

  Murapol Scarpa

  ul. Kartuska , Siedlce, Gdańsk(2 km od centrum)
  Murapol S.A.

Termin oddania

4 kw. 2024

Ilość pokoi

2 pokoje

Metraż

41,99 m²

Piętro

1 piętro

Powierzchnie dodatkowe

Balkon

Kuchnia

otwarta kuchnia

Wysokość pomieszczeń

270 cm wysokości

Ilość poziomów

1 poziom

Oznaczenie oferty

B.1.9

Budynek i otoczenie

Miejsca postojowe

dostępne są:
 • miejsca postojowe podziemne (146 miejsc) : 136 (miejsca przewidziane do każdego mieszkania, do apartamnetów powyżej 100 m2 możliwość zakupu 2 miejsc postojowych), 10 (miejsca postojowe z ładowarką do aut elektrycznych, możliwości zakupu jak powyżej)

Komórki lokatorskie

dostępne (116): 1,97-7,25m2

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

Miejskie

Realizacja inwestycji

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2023 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2024 roku

Udogodnienia

ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, winda, rowerownia, sala fitness, instalacja fotowoltaiczna

Przyroda

w okolicy inwestycji znajduje się park

Charakterystyka energetyczna nieruchomości

informacja u dewelopera

Rezerwacja i finanse

Rodzaj własności

Odrębna własność z własnością gruntu

Wysokość czynszu

informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji

Możliwość prowadzenia bezpłatnej rezerwacji na 3 dni, następnie podpisanie umowy rezerwacyjnej z zadatkiem w wysokości 5%

Zabezpieczenie środków

Otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Lokalizacja inwestycji

Stacja kolejowa - Gdańsk Główny - 1032 m

Przystanek Tramwajowy - 677 m

Przystanek Autobusowy - 156 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

26 placówek medycznych, 14 placówek edukacyjnych, 10 kawiarni i restauracji, 27 sklepów, 24 obiekty sportowe, 23 place zabaw

Przeczytaj więcej o lokalizacji

Siedlce to niezwykle kameralna dzielnica Gdańska położona w środkowej części miasta i granicząca od zachodu z samym Śródmieściem. Jest to świetna propozycja dla osób ceniących sobie spokój, niepowtarzalną atmosferę, a zarazem bliskość tętniącego życiem serca Trójmiasta. Dominuje tu niska zabudowa mieszkalna – kamienice i nowoczesne osiedla a także charakterystyczne tzw. domy pruskie, z których najstarsze sięgają XVIII wieku. Przez dzielnicę przebiega kilka linii autobusowych oraz linia tramwajowa a także ul. Kartuska – jedna z głównych arterii Gdańska, przy której można znaleźć większość kawiarni, restauracji i sklepów. Największe zabytki okolicy to kościół św. Franciszka i zespół młynów przy ul. Kartuskiej 213/215. Dzielnica posiada własne licea oraz szkoły podstawowe. Działa tu też klub sportowy EX Siedlce Gdańsk i centrum sztuk walki. W odległości ok. 500 m od Siedlec znajduje się stacja PKP Gdańsk Główny, Starówka, Multikino, CH Morena, Pasaż Chełmski czy Muzeum Narodowe. Najbliższy szpital (COPERNICUS) znajduje się ok. 300 m na zachód od granicy dzielnicy, a na terenie samych Siedlec znajduje się NZOZ Kartuska. Siedlce liczą sobie powierzchnię 2,58 km kw., zamieszkiwaną przez ponad 12 tys. osób.

Opis oferty

Nowe 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 42 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Odea Park na Siedlcach, ul. Legnicka (1.3 km od centrum Gdańska).

Inwestycja jest realizowana przez Yareal Polska Sp. z o. o.

Cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 120 nowych mieszkań.

Inwestycja jest już wyprzedana.

W budynkach są 3 kondygnacje naziemne oraz 1 kondygnacja podziemna.

Inwestycja Odea Park jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu B.1.9 znajduje się na 1 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 270 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 2 pokoje.

Do mieszkania przewidziano możliwość zakupu komórki lokatorskiej, którą można zagospodarować na spiżarnię, warsztat czy składzik.

Dla przyszłych mieszkańców Yareal Polska Sp. z o. o. przewidział miejsca postojowe podziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Cena ofertowa mieszkania wynosi 827 203 zł (19 500 zł/m²).

Opis Inwestycji

Tereny zielone

5 parków w okolicy

Pow. dodatkowe

Balkon

ODEA Park to miejsce jedyne w swoim rodzaju, tak jak Gdańsk. Zlokalizowane na wzgórzu ponad miastem, pośród bujnej zieleni, z dala od zgiełku. Dla mieszkańców osiedla jedynym sąsiadem jest tutaj natura. Bujne drzewa, krzewy i zieleńce otulają inwestycję z każdej strony.

ODEA Park to osiedle pięciu budynków mieszczących w sumie 120 apartamentów o zróżnicowanej powierzchni – od 28 m2 do 160 m2. Wysokie sufity, duże okna i przemyślany układ sprawiają, że cechuje je optymalna ekspozycja na światło słoneczne. Wszystkie mieszkania dysponują balkonami, przestronnymi tarasami bądź – jak w przypadku lokali parterowych – prywatnymi ogródkami. Niektóre z apartamentów na najwyższej kondygnacji posiadają antresole.

W centrum kompleksu znajduje się budynek wspólny do dyspozycji mieszkańców. Wewnątrz mieszczą się sala spotkań i sala ćwiczeń.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Odea Park.

Data publikacji: 22.04.2022
Data aktualizacji: 06.02.2024

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: