Kowarzyka etap II

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o. o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 197 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Zobacz inne etapy inwestycji Kowarzyka etap II

Najbliższe inwestycje

 • CALMA(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Psie Pole, Poświętne, ul. Kamieńskiego 202 (5.3 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 6 700 brutto/m2
  CALMA
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 48
  Powierzchnia: 33 - 61 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  DewelopART Fidelis Sp. z o.o. Sp.k.
 • Forma(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Psie Pole, Poświętne, ul. Kamieńskiego (5.3 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 6 371/m2
  Forma
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 105
  Powierzchnia: 36 - 64 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Archicom S.A.
 • Osiedle Czartoryskiego(0.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Psie Pole, Poświętne, ul. Czartoryskiego (5.1 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 6 290/m2
  Osiedle Czartoryskiego
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 41
  Powierzchnia: 33 - 68 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Triada Dom Sp.j.

Opis Inwestycji

Drugi etap inwestycji przy ul. Hugona Kowarzyka to kontynuacja zabudowy wielorodzinnej, której dwa, wybudowane w pierwszym etapie budynki, zostały już oddane do użytku. Adres ten idealny jest dla osób, które cenią sobie ciszę, spokój, a jednocześnie sprawne przemieszczanie się w różne części Wrocławia.Budowane są dwa budynki czterokondygnacyjne, w których powstaną łącznie 72 mieszkania w deweloperskim standardzie wykończenia. Metraże mieszkań rozpoczynają się od 28 mkw, a kończą na 65 mkw. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń sprosta oczekiwaniom zwolenników małej przestrzeni, jak i rodzinom z dziećmi. W jednym z budynków przewidziano mieszkania z antresolami, usytuowane na ostatnim piętrze.W każdym budynku przewidziano pomieszczenia gospodarcze oraz podziemny garaż wielostanowiskowy dla osób zmotoryzowanych. Mieszkania na parterze posiadają przestronne tarasy, a na pozostałych piętrach balkony. Wszystkie budynki wyposażone są w windy. Najmłodsi mieszkańcy będą mogli bezpiecznie bawić się na ogrodzonym placu zabaw.Dach kryty dachówką oraz wyważona kolorystyka fasad doskonale zharmonizuje się z otaczającą przyrodą i okolicznymi zabudowaniami. Wysoka jakość zastosowanych materiałów oraz wieloletnie doświadczenie Wrocławskiego Przedsiębiorstwa Budowlanego gwarantują, że mieszkania przy ul. Kowarzyka zadowolą nawet najbardziej wymagających.Poza pomocą w wyborze odpowiedniego mieszkania, w naszym Biurze klienci mają możliwość skorzystania ze wsparcia podczas dopasowania kredytu do swoich możliwości finansowych.

Inwestycja Kowarzyka etap II znajduje się na Poświętnem, ul. Hugona Kowarzyka (5.6 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o. o..

Inwestycja Kowarzyka etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 72 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Kowarzyka etap II pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 65 metrów kwadratowych w cenie od 6 200 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o. o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (70 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajduje się 13 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 72 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada (13).
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (70 miejsc).
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Kowarzyka etap II

W niedalekiej odległości znajduje się szpital, szkoła podstawowa, sklepy spożywcze, zakłady fryzjerskie, kosmetyczne, żłobek, kościół. Doskonały dojazd do centrum miasta zapewni m.in. północny odcinek obwodnicy śródmiejskiej Wrocławia.

Psie Pole to wrocławska dzielnica rozciągająca się w północnej części miasta. Zamieszkuje ją ponad 93 tysiące mieszkańców, a jej obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz trzy duże osiedla: Zakrzów, Psie Pole i Różanka. W południowej części dzielnicy znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś dzielnicę otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tej dzielnicy: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Dzielnica jest dobrze skomunikowana dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Po wrocławskim Psim Polu porusza się 6 większych linii autobusowych oraz 2 tramwajowe. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części dzielnicy.

W odległości 700 metrów od inwestycji Kowarzyka etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny POŚWIĘCKA (Ośrodek zdrowia) (23541).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Kowarzyka etap II znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Żłobek WYSPA SKARBÓW 2 w odległości 250m, Prywatna Opieka nad Dziećmi Cherubiny w odległości 450m, Szkoła Podstawowa Nr 20 w odległości 1150m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 1150 m znajduje się Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu, w odległości 1150 m znajduje się Lobelia sp.j. Apteka, w odległości 1850 m znajduje się Pod Zegarem s.c. Apteka.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 150 m znajduje się NMP Matki Kościoła, w odległości 1150 m znajduje się BETWEEN THE SENSES GALLERY, w odległości 1850 m znajduje się Wrocławski Teatr Piosenki.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 950 m znajduje się Wrocławski Klub Kolarski, w odległości 1700 m znajduje się Smecz. Szkoła tenisa ziemnego, w odległości 1800 m znajduje się MKS Bumerang.

Data publikacji: 21.02.2018

Data aktualizacji: 12.09.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie