Ruczaj Korso Etap II

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezWojt Bud Sp. z o.o.

Ceny od: 8 000 zł brutto/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Ruczaj Korso Etap II dostępnych jest 7 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
1
3
61,95 m²
Parter
495 600 zł8 000 zł/m²
3
3
61,85 m²
Parter
494 800 zł8 000 zł/m²
4
3
57,85 m²
Parter
462 800 zł8 000 zł/m²
7
3
57,75 m²
Parter
462 000 zł8 000 zł/m²
8
3
63,2 m²
1
505 600 zł8 000 zł/m²
11
3
63,3 m²
1
506 400 zł8 000 zł/m²
16
3
63,2 m²
2
505 600 zł8 000 zł/m²

Opis Inwestycji

Inwestycja Ruczaj Korso Etap II znajduje się na Dębnikach, ul. Piltza (7.2 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez dewelopera Wojt Bud Sp. z o.o..

Inwestycja Ruczaj Korso Etap II jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 39 nowych mieszkań. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Ruczaj Korso Etap II pozostało na sprzedaż 7 mieszkań o powierzchniach od 58 do 63 metrów kwadratowych w cenie od 8 000 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 58 do 63 m2 w cenie od 462 000 zł (7 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Wojt Bud Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 39 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
Fundamenty, ściany, słupy – Posadowienie na żelbetowej płycie fundamentowej, ściany fundamentowe zewnętrzne żelbetowe monolityczne w technologii wodoszczelnej, wewnętrzne, fundamentowe ściany, słupy i tarcze żelbetowe. Stropy – Żelbetowe monolityczne wylewane na mokro.
Dach
– Ocieplenie płytami z polistyrenu ekstradowanego xps gr 20 cm lub wełną mineralną – Hydroizolacja z papy lub/i foli zgrzewanej PVC – Stropodach żelbetowy monolityczny z warstwami spadkowymi – Kominy ponad dachem murowane z czapkami betonowymi
Elewacja
– Na parterze ocieplenie styropianem z wykończeniem płytkami klinkierowymi – Powyżej parteru wykończenie w metodzie lekkiej mokrej trwałym tynkiem Ameristone z naturalnym kruszywem oraz tynkiem silikonowym.
Ściany
Ściany zewnętrzne – Ściany żelbetowe monolityczne lub/i murowane z pustaków ceramicznych typu Porotherm gr. 25cm lub równoważne, – ocieplenie od zewnątrz w metodzie lekkiej mokrej styropianem grubości 20 cm z systemową wyprawą elewacyjną (tynk barwiony w masie). lub/i płytki linkierowe na parterze. Ściany wewnętrzne Miedzylokalowe: – Między mieszkaniami, żelbetowe monolityczne lub i murowane z pustaków akustycznych z wyprawą tynkiem maszynowym gipsowym – Między mieszkaniami, a korytarzami i klatkami akustyczne z wełną mineralną 3cm, tynk mineralny barwiony – Między mieszkaniami a szybami windowymi żelbetowe monolityczne Działowe: – Ściany działowe w mieszkaniach i lokalu usługowym murowane z płyt gipsowe gr. 8 lub 10 cm szpachlowane gładzią gipsową – Obudowy szachtów murowane z płyt gipsowych gr. 8 lub 10 cm szpachlowane gładzią gipsową
Parapety zewnętrzne
– Parapety zewnętrzne z blachy powlekanej z boczkami PVC
Parapety wewnętrzne
– Parapety wewnętrzne z konglomeratu marmurowego gr. ~3 cm
Instalacje
Mieszkania – instalacja elektryczna podtynkowa, gniazda wtykowe i włączniki z białym montażem, – instalacja punktów oświetleniowych i zasilanie trójfazowe zakończone kostką – instalacja RTV podtynkowa i podposadzkowa zakończona gniazdem do odbioru sygnału DVB-T (TV naziemnej). – instalacja SAT do odbioru sygnału satelitarnego do dekoderów typu PVR lub operatora TV kablowej. – instalacja internetowa oprzewodowana zakończona gniazdem IT. – instalacja domofonowa przewodowa z unifonem w mieszkaniu. – instalacja wodociągowa z zaworami i pomiarem w szafkach na korytarzach (ciepła i zimna woda użytkowa MPEC) zakończona korkami w pomieszczeniu kuchni, wc lub i łazienki. – instalacja kanalizacji sanitarnej z podejściami do przyborów w kuchni, wc lub i łazience – instalacja centralnego ogrzewania z zaworami i pomiarem w szafkach na korytarzach rozprowadzenie w mieszkaniu do grzejników stalowych płytowych z zaworami i głowicami termostatycznymi. – instalacja wentylacji mechanicznej wyposażona od pionów w kratki wentylacyjne w kuchni, wc i łazience, oraz nawiewniki w oknach, nasady wentylacyjne na dachu budynku, kuchnie wyposażone w grawitacyjny pion do podpięcia okapu.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: taras, balkon.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 7 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 58 do 63 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
  • kształtują się w zakresie od 462 000 do 506 400 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 8 000 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Ruczaj Korso Etap II

Leżące w południowo-zachodniej części Krakowa Dębniki to dzielnica VIII, zajmująca obszar 4618,87 ha i zamieszkana przez 59 395 osób. Jest to teren bardzo zróżnicowany pod względem zagospodarowania. Zachodnia połowa dzielnicy to pełne malowniczych krajobrazów Lasy Tynieckie, przez które przepływa Wisła, natomiast wschodnia część Dębnik jest zdecydowanie bardziej zurbanizowana. Obok starych budowli, w tym kamienic i budynków typu dworkowego, znajdziemy tu nowe nieruchomości, takie jak osiedla mieszkaniowe, domy jednorodzinne oraz wille. Na Dębnikach kwitnie życie sportowe i kulturalne. Znajduje się tu m.in. Ośrodek Olimpijski „Kolna” i 3 centra sportowe oraz 2 muzea i centrum kultury. Na terenie dzielnicy VIII mieszczą się również 3 wydziały Uniwersytetu Jagiellońskiego. Niedaleka odległość od centrum sprawia, że na Dębnikach skutecznie działa komunikacja miejska. Odbywają się tu kursy linii autobusowych i tramwajowych. Przez dzielnicę przebiega droga krajowa nr 7, a na niewielkim fragmencie także droga krajowa nr 44, natomiast wzdłuż północnej granicy biegnie droga wojewódzka nr 780.

Komunikacja

Dębniki mają dobre połączenia komunikacyjne z centrum miasta, dzięki regularnie kursującym tramwajom oraz autobusom linii miejskiej i aglomeracyjnej. Przebiega tędy droga krajowa nr 7, będąca fragmentem obwodnicy IV Krakowa. Od południa do dzielnicy prowadzi droga krajowa nr 44. Obok północnej granicy Dębników biegnie droga wojewódzka nr 780.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ruczaj Korso Etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 320 metrów od inwestycji Ruczaj Korso Etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kobierzyn.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ruczaj Korso Etap II znajduje się się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Artystyczne "Świat Dziecka" w odległości 140 m, Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Open Future International School" w odległości 260 m, Niepubliczne Dwujęzyczne Liceum Ogólnokształcące "Open Future International School" w odległości 260 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Ruczaj Korso Etap II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital Neuropsychiatryczny imienia Doktora Józefa Babińskiego w odległości 870 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ruczaj Korso Etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 280 m znajduje się Lidl, w odległości 320 m znajduje się Buczek, w odległości 470 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ruczaj Korso Etap II w odległości 430 m znajduje się Power Zone.

Data publikacji: 04.06.2020

Data aktualizacji: 20.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie