Osiedle Sportowa

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezWłodarzewska SA

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 57 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Brwinów – 3 etap(0.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż pruszkowski, Brwinów, ul. Grodziska 40 (11.6 km od Warszawy)
  Osiedle Brwinów – 3 etap
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 57
  Powierzchnia: 48 - 76 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Brwinów Platinum Park MBD Sp. z o.o. Sp. K.

Opis Inwestycji

W ramach nowego zadania inwestycyjnego powstaną dwa trzypiętrowe bloki, a w nich 60 mieszkań od 36,8 mkw. do 68,11 mkw. Osiedle „Sportowa” to idealne miejsce dla osób ceniących spokój i ciszę, a jednocześnie dogodną komunikację z centrum Warszawy.Projekt przewiduje mieszkania posiadające balkony i tarasy. Do wyboru będą lokale zarówno z aneksami kuchennymi, jak i kuchniami zamkniętymi. Na terenie osiedla znajdują się miejsca postojowo-garażowe. Standardowo mieszkania będą oddawane w stanie deweloperskim.Osiedle „Sportowa” to w tej chwili kameralne miejsce z charakterystyczną niską zabudową. Składa się z ośmiu budynków, liczących w sumie 202 mieszkania.Atutami lokalizacji jest rozbudowana infrastruktura miejska i wygodny dostęp do placówek edukacyjnych. Ponadto bliskość węzłów komunikacyjnych, w tym także linii kolejowej zapewnia szybki i łatwy dojazd do centrum Warszawy, zajmujący zaledwie 30 minut.W pobliżu osiedla znajduje się Galeria Brwinów. Sąsiedztwo centrum handlowego umożliwia mieszkańcom łatwy dostęp do kilkudziesięciu sklepów i punktów usługowych.

Inwestycja Osiedle Sportowa znajduje się w Brwinowie, ul. Sportowa (11.7 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Włodarzewska SA.

Inwestycja Osiedle Sportowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 202 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Sportowa pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Włodarzewska SA przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 8 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 202 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Sportowa

Brwinów to liczące sobie niespełna 13 000 mieszkańców miasto stanowiące siedzibę miejsko-wiejskiej gminy Brwinów, zlokalizowane w pow. pruszkowskim, w woj. mazowieckim. Jego powierzchnia wynosi ok. 10 km2. Zabudowa miasta jest zróżnicowana. W jego części mieszkalnej dominują nowoczesne osiedla mieszkaniowe i wille. Ponad 400 ha miasta to użytki rolne, ale część obszarów wykorzystana jest pod działalność gospodarczą i usługową. Nie brakuje też terenów rekreacyjnych. Znajdują się tu dwa zespoły szkół dające dostęp do edukacji na trzech szczeblach. Opiekę medyczną gwarantują lekarze z dwóch ośrodków zdrowia. W mieście działa 6 aptek. Ofertę zlokalizowanych tu sklepów uzupełniają dwa centra handlowe, do których mieszkańcy Brwinowa mogą docierać darmowymi autobusami. Za kulturę odpowiada Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna. Funkcjonują tu kluby sportowe i wyznaczone są dwa szlaki turystyczne. Brwinów ma dobre połączenia drogowe i kolejowe z oddaloną o ok. 10 km Warszawą. Przy wschodniej granicy miasta biegnie autostrada A2, a przez jego terytorium przebiegają dwie trasy wojewódzkie.

Komunikacja

Brwinów położony jest bezpośrednio przy autostradzie A2, a przez samo miasto biegną drogi wojewódzkie nr 719 i 720. Czynne są tu połączenia PKP z Warszawą, Grodziskiem Mazowieckim, Katowicami. Do Brwinowa dociera także Warszawska Kolej Dojazdowa. Kursują tu również autobusy PKS.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Sportowa znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Krasnalkowo Punkt Przedszkolny w odległości 300 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Sportowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 150 m znajduje się Piotr i Paweł, w odległości 440 m znajduje się Sklep u Jacka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Sportowa w odległości 190 m znajduje się SOHO Body Spirit, w odległości 440 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie