Osiedle Sportowa

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Włodarzewska SA

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 41 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Brwinów(0.1 km dalej)

  pruszkowski, Brwinów, ul. Grodziska 40 (11.6 km od Warszawy)
  Osiedle Brwinów
  Termin oddania: 1 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 38
  Powierzchnia: 47 - 77 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Brwinów Platinum Park MBD Sp. z o.o. Sp. K.
 • Osiedle Pszczelin(2.5 km dalej)

  pruszkowski, Brwinów, ul. Pszczelińska 99 (9.6 km od Warszawy)
  Ceny od: 3 950/m2
  Osiedle Pszczelin
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 3
  Powierzchnia: 42 - 62 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  EKO - BUD Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

W ramach nowego zadania inwestycyjnego powstaną dwa trzypiętrowe bloki, a w nich 60 mieszkań od 36,8 mkw. do 68,11 mkw. Osiedle „Sportowa” to idealne miejsce dla osób ceniących spokój i ciszę, a jednocześnie dogodną komunikację z centrum Warszawy.Projekt przewiduje mieszkania posiadające balkony i tarasy. Do wyboru będą lokale zarówno z aneksami kuchennymi, jak i kuchniami zamkniętymi. Na terenie osiedla znajdują się miejsca postojowo-garażowe. Standardowo mieszkania będą oddawane w stanie deweloperskim.Osiedle „Sportowa” to w tej chwili kameralne miejsce z charakterystyczną niską zabudową. Składa się z ośmiu budynków, liczących w sumie 202 mieszkania.Atutami lokalizacji jest rozbudowana infrastruktura miejska i wygodny dostęp do placówek edukacyjnych. Ponadto bliskość węzłów komunikacyjnych, w tym także linii kolejowej zapewnia szybki i łatwy dojazd do centrum Warszawy, zajmujący zaledwie 30 minut.W pobliżu osiedla znajduje się Galeria Brwinów. Sąsiedztwo centrum handlowego umożliwia mieszkańcom łatwy dostęp do kilkudziesięciu sklepów i punktów usługowych.

Inwestycja Osiedle Sportowa znajduje się w Brwinowie, ul. Sportowa (11.7 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Włodarzewska SA.

Inwestycja Osiedle Sportowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 202 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Sportowa pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Włodarzewska SA przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 8 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 202 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Sportowa

Brwinów to liczące sobie niespełna 13 000 mieszkańców miasto stanowiące siedzibę miejsko-wiejskiej gminy Brwinów, zlokalizowane w pow. pruszkowskim, w woj. mazowieckim. Jego powierzchnia wynosi ok. 10 km2. Zabudowa miasta jest zróżnicowana. W jego części mieszkalnej dominują nowoczesne osiedla mieszkaniowe i wille. Ponad 400 ha miasta to użytki rolne, ale część obszarów wykorzystana jest pod działalność gospodarczą i usługową. Nie brakuje też terenów rekreacyjnych. Znajdują się tu dwa zespoły szkół dające dostęp do edukacji na trzech szczeblach. Opiekę medyczną gwarantują lekarze z dwóch ośrodków zdrowia. W mieście działa 6 aptek. Ofertę zlokalizowanych tu sklepów uzupełniają dwa centra handlowe, do których mieszkańcy Brwinowa mogą docierać darmowymi autobusami. Za kulturę odpowiada Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna. Funkcjonują tu kluby sportowe i wyznaczone są dwa szlaki turystyczne. Brwinów ma dobre połączenia drogowe i kolejowe z oddaloną o ok. 10 km Warszawą. Przy wschodniej granicy miasta biegnie autostrada A2, a przez jego terytorium przebiegają dwie trasy wojewódzkie.

Komunikacja

Brwinów położony jest bezpośrednio przy autostradzie A2, a przez samo miasto biegną drogi wojewódzkie nr 719 i 720. Czynne są tu połączenia PKP z Warszawą, Grodziskiem Mazowieckim, Katowicami. Do Brwinowa dociera także Warszawska Kolej Dojazdowa. Kursują tu również autobusy PKS.

W odległości 950 metrów od inwestycji Osiedle Sportowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Stacja PKP Brwinów.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Sportowa znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Tuptuś. Mazurczak J. w odległości 850m, Żłobek Kajtuś - Klub Maluszka, Żłobek w Brwinowie, Podkowa Leśna, Milanówek, Otrębusy w odległości 850m, Artystyczne Niepubliczne Przedszkole MAGICZNA KRAINA w odległości 1300m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 200 m znajduje się Soho Body Spirit, w odległości 200 m znajduje się Optyk Lucyna Tondryk, w odległości 250 m znajduje się Apteka Cosmedica.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 1750 m znajduje się Biblioteka Publiczna Miejska im. P. Gojawiczyńskiej.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 550 m znajduje się Instytut Krav Maga Brwinów, w odległości 900 m znajduje się Rośliny Ozdobne mgr inż. Justyna Jędrasik, w odległości 1250 m znajduje się Walkways4U.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie