Apartamenty Tatar - etap II

1 zdjęcie

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Tatar - etap II dostępne są 102 oferty

  • 1 pokój
  • 2 pokoje
  • 3 pokoje
  • 4 pokoje
  • 5 pokoi i więcej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 102 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępne są 102 mieszkania.

Powierzchnie mieszkań:

od 37 do 70 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Apartamenty Tatar to zespół budynków wielorodzinnych zlokalizowanych w sąsiedztwie Zalewu Tatar i Rezerwatu Przyrody Rawka w Rawie Mazowieckiej.

Realizowany od początku 2021r. Etap II to kolejne dwa bliźniacze budynki, w których znajdować się będzie po 51 mieszkań, w metrażach 40-70 m2. Podobnie jak w budynkach powstałych w I Etapie w podziemiach każdego z nowo budowanych budynkach znajdować się będą dla Nabywców, którzy za to zapłacili miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie. Dodatkowo, na terenie osiedla znajdować się będą na zewnętrzne miejsca postojowe, również dla Nabywców którzy zapłacili za prawo do korzystania.

Jakość wykonania i standard prac II Etapu będzie identyczny jak w budynkach powstałych w ramach I Etapu, gdyż prace powierzone zostały temu samemu Generalnemu Wykonawcy – UPiB Arbud Paweł Krześlak.

Apartamenty Tatar to Inwestycja dla poszukujących wygodnego mieszkania dla siebie i rodziny, ceniących sobie spokój, bliskość terenów rekreacyjnych i czyste powietrze, z dala od miejskiego hałasu i uciążliwości.

Inwestycja Apartamenty Tatar - etap II znajduje się w Rawie Mazowieckiej, ul. Tatar (2.4 km od centrum Rawy Mazowieckiej), została zrealizowana przez Wisdom Developer Sp. z o.o.

Inwestycja Apartamenty Tatar - etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 102 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Tatar - etap II w sprzedaży są 102 nowe mieszkania o powierzchni od 37 do 70 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Wisdom Developer Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Rawa Mazowiecka to miasto położone ok. 50 km na wschód od Łodzi. Inne duże miasta w pobliżu to Tomaszów Mazowiecki (ok.20 km), Grójec (35 km) i Skierniewice (35 km). Na powierzchni 14,5 km kw mieszka tu ok. 17 tys. mieszkańców. Główne miejskie ulice to Katowicka, Jeżowska i Kościuszki. Na miasto składają się domki jednorodzinne, bloki i przedwojenne kamienice. Na południu miasta znajduje się Lasek Tatarski i duże jezioro, które umożliwiają wypoczynek na świeżym powietrzu. Jednocześnie w Rawie można znaleźć największy w okolicy szpital, kilka supermarketów i centrum handlowe Rawa Mode. O wyjątkowym charakterze miasta świadczą zabytki takie jak zamek książąt mazowieckich czy kolejka wąskotorowa. Amatorów sportu do mieszkania w Rawie zachęca bliskość przyrody i stadion RKS Mazovia.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Tatar - etap II?

Przez Rawę Mazowiecką przebiega droga krajowa E62 biegnąca od południowej (Kudowa Zdrój) do wschodniej granicy państwa (Budzisko) przez m.in. Wrocław, Warszawę i Białystok a także droga krajowa 72 biegnąca do Konina i Łodzi. Dzięki temu wygodnie można stąd dojechać w każdy zakątek kraju, łącznie z czeską, niemiecką czy wschodnimi granicami. Znajduje się tu też zabytkowa kolejka wąskotorowa biegnąca z Rogowa do Białej Rawskiej, jednak ruch odbywa się tylko w lecie. Dodatkowo znajduje się tu też dobrze skomunikowana stacja kolejowa i lokalny dworzec PKS i autobusów prywatnych.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Tatar - etap II w odległości 500 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 03.10.2022
Data aktualizacji: 24.03.2023

Oferty w Rawie Mazowieckiej

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: