Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

+0 km

Lokalizacja

Czas dojazdu

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Dodaj lokalizację

filtruj

sortuj

alerty

Mapa

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Apartamenty Tatar - etap II
  Oferta archiwalna
  Apartamenty Tatar to zespół budynków wielorodzinnych zlokalizowanych w sąsiedztwie Zalewu Tatar i Rezerwatu Przyrody Rawka w Rawie Mazowieckiej. Realizowany od początku 2021r. Etap II to kolejne dwa bliźniacze budynki, w których znajdować się będzie po 51 mieszkań, w metrażach 40-70 m2. Podobnie jak w budynkach powstałych w I Etapie w podziemiach każdego z nowo budowanych budynkach znajdować się

  Apartamenty Tatar - etap II

  ul. Tatar, Rawa Mazowiecka(2.4 km od centrum)
  Wisdom Developer Sp. z o.o.
 • Budynek Wielorodzinny przy ul. Solidarności 18a.
  Oferta archiwalna
  Budynek wielorodzinny w Rawie Mazowieckiej przy ul. Solidarności 18a to 32 mieszkania  o powierzchniach od 48,38 m2 do 78,79 m2.          Inwestycja wyróżnia się prostą, nowoczesną architekturą oraz przemyślaną koncepcją urbanistyczną. Jasne elewacje budynku podkreślają jego elegancję i prestiż.           Na uwagę zasługuje również ciekawy, nowoczesny rozkład mieszkań w połączeniu z bardzo dobrą

  Budynek Wielorodzinny przy ul. Solidarności 18a.

  ul. Solidarności 18a, Rawa Mazowiecka(0.4 km od centrum)
  JHM DEVELOPMENT S.A.

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Tanie nowe mieszkania w Rawie Mazowieckiej

Rawa Mazowiecka to miasto położone w województwie łódzkim. Znajduje się około 50 km od Łodzi, 20 km od Tomaszowa Mazowieckiego, 35 km od Skierniewic i 35 km od Grójca. Liczy 16 429 mieszkańców i ma powierzchnię 14,28 km².

Komunikacja w lokalizacji

Główne szlaki komunikacyjne przebiegające przez miejscowość to droga krajowa DK72 łącząca miasto z Łodzią i droga ekspresowa S8, umożliwiająca dojazd do Warszawy. Do ważnych arterii zaliczają się również drogi wojewódzkie – DW702, DW726 i DW725.

Mieszkańcy mogą również korzystać z autobusów komunikacji miejskiej linii I i II. Przystanki znajdują się m.in. przy ulicach Jerozolimskiej, Kazimierza Wielkiego, Katowickiej, Jeżowskiej, Orzeszkowej, Aleksandrówki, Mickiewicza i Miłej. W mieście funkcjonuje także linia Kolei Wąskotorowej Rogów-Rawa-Biała.

Klimat biznesowy w mieście

W miejscowości swoje siedziby mają firmy m.in. z następujących branż: mięsnej, odzieżowej, maszynowej, logistycznej, metalurgicznej, materiałów budowlanych, sprzętu medycznego i przetwórstwa spożywczego.

Atutem lokalizacji jest spora powierzchnia w pełni uzbrojonych terenów inwestycyjnych. Miasto oddaje do dyspozycji inwestorów działki przeznaczone do działalności przemysłowej oraz mieszkaniowo-usługowej. Na terenie Rawy Mazowieckiej znajdują się również centra logistyczne z halami magazynowymi oraz powierzchnią biurową. Przedsiębiorcy mogą rekrutować pracowników spośród absolwentów miejscowych techników i szkół branżowych.

Rawa Mazowiecka – mieszkania deweloperskie

W ostatnich latach tylko sporadycznie są budowane przez deweloperów nowe mieszkania w Rawie Mazowieckiej. Inwestycje powstają najczęściej w pobliżu zalewu Tatar, np. nieruchomości przy ulicach Mickiewicza czy Księże Domki.

Sporadyczna sprzedaż mieszkań w Rawie Mazowieckiej idzie w parze z dużym popytem. Dlatego nowe lokale znajdują nabywców na długo przed ukończeniem inwestycji. Wynika to przede wszystkim z atrakcyjnych cen mieszkań, które są znacznie tańsze niż średnia ogólnokrajowa oraz dla województwa łódzkiego.

Największym zainteresowaniem cieszą się nieduże lokale. Dlatego na lokalnym rynku deweloperskim dominują 2-pokojowe mieszkania o powierzchni około 35-80 m². Są to głównie lokale w zabudowie wielorodzinnej.

Zalety mieszkania w Rawie Mazowieckiej

Warto kupić nowe mieszkanie w Rawie Mazowieckiej m.in. ze względu na dogodną lokalizację miejscowości, sporą powierzchnię terenów rekreacyjnych, a także rozwiniętą infrastrukturę społeczną. Na terenie miasta znajdują się centra handlowe, supermarkety, kryta pływalnia, szpital, a także bogata oferta edukacyjna.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie łódzkim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Rawie Mazowieckiej na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023