Osiedle Morwowa budynek C

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Willowa II Sp. z o.o.

Lublin, ul. Morwowa
Ceny od: 7 600 zł brutto/m2
Osiedle Morwowa budynek C

3 zdjęcia

Osiedle Morwowa budynek C
Osiedle Morwowa budynek C
Osiedle Morwowa budynek C

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle Morwowa budynek C dostępnych jest 12 ofert

  • Lista
  • Rzuty

Opis Inwestycji

Wychodząc naprzeciw najbardziej wymagającym Klientom proponujemy Państwu komfortowe mieszkania w naszej najnowszej inwestycji zlokalizowanej w prestiżowej części Lublina przy ul. Morwowej i Wojciechowskiej.

W ramach trzeciego etapu inwestycji "Osiedle Morwowa" Proponujemy Państwu 6-piętrowy, nowoczesny budynek mieszkalny. Na parterze znajduje się część usługowa, a w części podziemnej usytuowany jest parking podziemy. Kompleks mieszkaniowo – usługowy w dzielnicy Konstantynów to budynki wykonane z najwyższej klasy materiałów zgodnych z najnowocześniejszymi i innowacyjnymi standardami technologicznymi.

Naszą oferta to szeroka propozycja mieszkań od kawalerek o powierzchni 31 m2 po przestronne trzypokojowe mieszkania do 70 m2. Atrakcyjne i komfortowo zaprojektowane układy lokali zapewnia wygodę i funkcjonalność każdemu użytkownikowi.

Planowany termin realizacji inwestycji:

- budynek D - III kw. 2020 r.

- budynek A- oddany do użytkowania

- budynek B - oddany do użytkowania

Nowoczesna i dobrze zaprojektowana bryła siedmio-kondygnacyjnej inwestycji oraz wysokiej jakości sposób wykonania zapewniający wygodne użytkowanie wyróżnia osiedle na tle sąsiedztwa. Wszystkie mieszkania zostały zaprojektowane zgodnie z najwyższymi standardami. Ponadto inwestycja wyróżnia się stylowymi elewacjami, a wokół znajdują się estetyczne nasadzenia.

Na parterach budynków oferujemy łącznie blisko 800m2 powierzchni użytkowej. Wysoki standard wykonania i możliwość aranżacji według własnych potrzeb zapewniają idealne warunki do prowadzenia własnej działalności.

Zakup mieszkania w naszej firmie to bezpieczna inwestycja na długie lata. Działalność deweloperska na lubelskim rynku rozpoczęliśmy ponad jedenaście lat temu i w portfolio naszej dotychczasowej możemy poszczycić się realizacjami m.in. przy ul. Onyksowej, Poligonowej, Tarasowej, Kaskadowej, Relaksowej i Lucyny Herc w Lublinie.

Ponadto, stosujemy najwyższe standardy w zakresie zarządzania projektami budowlanymi. Korzystamy przy tym z bankowych rachunków powierniczych, które gwarantują Klientom kontrole nad środkami wpłacanymi na poczet zakupu mieszkania. Proponujemy tez dogodne systemy płatności, dostosowane do możliwości każdego nabywcy.

Inwestycja Osiedle Morwowa budynek C znajduje się w Lublinie, ul. Morwowa (3.9 km od centrum Lublina), jest realizowana przez dewelopera Willowa II Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Morwowa budynek C jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 60 nowych mieszkań. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Morwowa budynek C pozostało na sprzedaż 12 mieszkań o powierzchniach od 34 do 61 metrów kwadratowych w cenie od 7 600 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 34 do 51 m2 (10 mieszkań)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 61 m2 (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Willowa II Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 60 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
usługi w budynku
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 12 mieszkań .
Powierzchnie mieszkań:
od 34 do 61 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 7 600 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Osiedle zlokalizowane jest u zbiegu ulic Wojciechowskiej i Morwowej. Nowoczesna architektura oraz łatwy dostęp do usług oraz komunikacji zapewni przyszłym mieszkańcom wygodę życia codziennego. Nowoczesne budynki tworzą spójny zespół architektoniczny, harmonijnie wkomponowany w charakter okolicy. Uzupełnieniem inwestycji będzie starannie zagospodarowane najbliższe otoczenie w jednej z najszybciej rozwijających się dzielnic Lublina. Ponadto zaleta dzielnicy jest dobre połączenie z innymi częściami miasta, co zapewnia szybki i komfortowy dojazd do centrum.

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Jego obszar wynosi 147,5 km2, a mieszka tu 347 678 osób. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy. Np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu 12 szkół wyższych, a m.in. Politechnika, Uniwersytet Medyczny i KUL. Jest tu też 10 szpitali, w tym dwa wojewódzkie i trzy kliniczne. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, 11 kin i 40 teatrów. Mieści się tu 8 galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą 2 drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad 10 przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też 5 dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Morwowa budynek C mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 50 metrów od inwestycji Osiedle Morwowa budynek C znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Morwowa - Helenów 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Morwowa budynek C znajduje się się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Król Maciuś II w Lublinie w odległości 120 m, Akademia Zawodowa VCC w odległości 230 m, VCC School w odległości 230 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Morwowa budynek C jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lubimed w odległości 120 m, Medycyna estetyczna w odległości 230 m, Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy w odległości 290 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Morwowa budynek C składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 90 m znajduje się Biedronka, w odległości 120 m znajduje się Stokrotka express, w odległości 240 m znajduje się Centrum Handlowe Parada.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Morwowa budynek C w odległości 240 m znajduje się R8 Elite Fitness, w odległości 320 m znajduje się Strefa Wysokich Lotów, w odległości 370 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 26.10.2020
Data aktualizacji: 23.04.2021
Willowa II Sp. z o.o. logo

Willowa II Sp. z o.o.

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Gęsia 23/23 20-719 Lublin
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: