Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Willowa II Sp. z o.o. logo

Willowa II Sp. z o.o.

Lublin, ul. Gęsia 23/23
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Jesteśmy firmą deweloperską. Budujemy na terenie Lublina na zakupionych gruntach budowlanych: mieszkania, garaże i lokale usługowe. Sprzedajemy na zasadzie hipotecznej własności z udziałem w gruncie. Firma powstała w kwietniu 2003 r.

W przeciągu 11 lat istnienia firmy wybudowaliśmy ponad 800 mieszkań oraz wiele lokali usługowych. Obecnie kończymy realizację inwestycji “Gęsia 34” –trzy budynki mieszkalne i planujemy zaczynać Inwestycję przy ul. Jantarowej.

Budujemy solidnie w dobrym standardzie, z najlepszych materiałów budowlanych. W budowanych przez nas mieszkaniach stosujemy indywidualne ogrzewanie lub korzystamy z sieci LPEC. Stosujemy również nowoczesny system wentylacji mieszkań (Aereco). Generalnym wykonawcą naszych inwestycji jest firma Ekbud Sp. z o.o.

Przy sprzedaży możliwość zmian indywidualnych rozwiązań zgodnie z życzeniem klienta.

Ceny mieszkań oscylują w okolicy średnich cen metra kwadratowego na rynku lubelskim. Ceny gwarantowane w momencie podpisania umowy.

Zakończyliśmy sprzedaż 20 inwestycji

Kontakt

Willowa II Sp. z o.o. logo
Willowa II Sp. z o.o.
Lublin, ul. Gęsia 23/23
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023