Zielna Park

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Zielna, oferowane bezpośrednio przez Wielickie Przedsiębiorstwo Inwestycyjne Sp. z.o.o.

wielicki, Wieliczka, ul. Zielna

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 317 ofert w najbliższej okolicy!

Zielna Park

7 zdjęć

Zielna Park
Zielna Park
Zielna Park
Zielna Park

Najbliższe inwestycje

 • Uroczy Zakątek
  od: 6 970 zł/m2

  Grupa Budowlana COMPLEX Sp. z o.o. Sp. K.

 • Osiedle Kaskada
  od: 5 500 zł/m2

  WLW Development

 • CZARNOCHOWICE " LEŚNY ZAKĄTEK"
  od: 6 000 zł/m2

  Centrum Krakowskich Nieruchomości

Opis Inwestycji

Zielna Park to osiedle domów w zabudowie szeregowej z wydzielonymi indywidualnymi lokalami mieszkalnymi oraz rozbudowaną infrastrukturą: m.in. : drogą, parkingiem, zielenią i placem zabaw. Oddalone jest od Krakowa zaledwie o kilka kilometrów. Doskonały układ dróg oraz sprawna komunikacja miejska sprawiają, że nie traci się czasu na dojazd do pracy czy szkoły. To nowoczesne mieszkania dla osób, które cenią sobie domowe zacisze a zarazem wygodne połączenie z centrum miasta.

Zielna Park Wieliczka to nowoczesna inwestycja usytuowana na granicy Wieliczki z Krakowem.

Osiedle domów o charakterze jednorodzinnym, w których znajdują się komfortowe trzypokojowe mieszkania w stanie deweloperskim o zróżnicowanym metrażu, z możliwością ich połączenia tak, by zakupić cały segment i mieć wymarzony, przestronny dom z ogródkiem, tarasem i balkonem w spokojnej okolicy.

Zamknięte i ogrodzone osiedle z własną drogą dojazdową i obszernym parkingiem dla mieszkańców to enklawa prywatności. To miejsce otoczone zielenią i niską zabudową, w którym poczujesz się bezpiecznie z dala od codziennego zgiełku, a najmłodsi mieszkańcy osiedla z pewnością nie będą się nudzić mając do dyspozycji osiedlowy plac zabaw.

Inwestycja Zielna Park znajduje się w Wieliczce, ul. Zielna (2.6 km od Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Wielickie Przedsiębiorstwo Inwestycyjne Sp. z.o.o..

Inwestycja Zielna Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 52 nowych mieszkań. Budynki posiadają 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Zielna Park pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 63 do 66 metrów kwadratowych w cenie od 4 389 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Wielickie Przedsiębiorstwo Inwestycyjne Sp. z.o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 26 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 52 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
26 budynków mieszkalnych jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie szeregowej. Budynek posiada dwie kondygnacje naziemne – parter oraz poddasze użytkowe. W obrębie parteru zlokalizowano pomieszczenia lokalu mieszkalnego nr 1 oraz wejście poprzez klatkę schodową do lokalu mieszkalnego nr 2 usytuowanego w obrębie poddasza. Lokal mieszkalny nr 1 składa się z wiatrołapu, hallu, salonu z aneksem kuchennym, dwóch pokoi i łazienki. Lokal mieszkalny nr 2 składa się z klatki schodowej, hallu, salonu z aneksem kuchennym, dwóch pokoi i łazienki Powierzchnia użytkowa parteru: 66,24 m², taras 13,05 m² Powierzchnia użytkowa poddasza: 63,21 m², balkon 8,60 m² Razem powierzchnia użytkowa budynku: 129,45 m²

Dach

Więźba dachowa: o konstrukcji drewniane. Dach kryty dachówką.

Stolarka okienna

3 szybowa PCV; w obrębie poddasza - okno połaciowe w łazience.

Drzwi zewnętrzne

Gerda GTT, lub równoważna

Posadzka

Podkłady cementowe bez wykończenia (bez podłóg) za wyjątkiem balkonów gdzie zostaną ułożone płytki gresowe

Parapety wewnętrzne

Brak

Instalacje

Wod.-kan.-gaz- c.o.-elektryczna

Ogrzewanie

Indywidualne gazowe, w części mieszkania ogrzewanie podłogowe.

Wentylacja

Grawitacyjna

Wyposażenie łazienki

Piec gazowy dwufunkcyjny

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, teren ogrodzony, internet, TV kablowa
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las, rzeka

Lokalizacja inwestycji

Wieliczka to miasto powiatowe leżące w północnej części woj. małopolskiego i bezpośrednio sąsiadujące z Krakowem. Jego powierzchnia wynosi 13,4 km2 , a mieszka w nim 21 878 osób. Miejscowość słynie z zabytkowej kopalni soli, natomiast na co dzień jest to spokojna okolica z rozwiniętą infrastrukturą społeczną gwarantującą swoim mieszkańcom komfortowe życie. Działają tu przedszkola i szkoły dające bezproblemowy dostęp do oświaty oraz ośrodki zdrowia zapewniające podstawowe usługi medyczne. Dobrze rozwija się również wielicka infrastruktura sportowa. W mieście działa ponad 10 klubów i towarzystw sportowych, a amatorzy mogą korzystać z parku linowego. Na dzieci czeka Park Pinokio z mnóstwem atrakcji i małym parkiem linowym. Najważniejszymi terenami zielonymi w Wieliczce są Las Krzyszkowicki oraz park im. A. Mickiewicza. W okolicy bardzo dobrze rozwinięta jest komunikacja. Przez Wieliczkę przebiegają 2 drogi wojewódzkie (nr 964 i 966) oraz droga krajowa nr 94. Działa także kolej i PKS, a do miasta docierają krakowskie autobusy aglomeracyjne.

Komunikacja

W Wieliczce krzyżują się drogi wojewódzkie nr 964 i 966. Przebiega tędy również droga krajowa nr 94. Tuż obok północnej granicy biednie natomiast transkontynentalna autostrada A4. Działają tu autobusy miejskie aglomeracyjne oraz PKS. Czynne są także połączenia kolejowe, w tym te bezpośrednie z Krakowem. Bliskość stolicy Małopolski sprawia, że niedaleko stąd także do lotniska w Balicach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zielna Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 490 metrów od inwestycji Zielna Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przystanek autobusowy.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zielna Park znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Wieliczce w odległości 430 m.

Data publikacji: 05.06.2018
Data aktualizacji: 01.09.2020
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: