Osiedle Nowy Świat

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Nowy Świat, oferowane bezpośrednio przez Wielickie Przedsiębiorstwo Inwestycyjne Sp. z.o.o.

wielicki, Wieliczka, ul. Nowy Świat 22

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 221 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Nowy Świat

3 zdjęcia

Osiedle Nowy Świat
Osiedle Nowy Świat
Osiedle Nowy Świat

Najbliższe inwestycje

 • Królewskie Tarasy

  Murapol S.A.

 • Osiedle Kaskada
  od: 5 800 zł/m2

  WLW Development

 • Osiedle Klonowe 15C
  od: 5 628 zł/m2

  Savan Investments

Opis Inwestycji

Osiedle Nowy Świat logo

Osiedle Nowy Świat to przestronne mieszkania, usytuowane w domach jednorodzinnych o zabudowie szeregowej. W każdym z domów znajdują się dwa komfortowe, trzypokojowe mieszkania w stanie deweloperskim, o zróżnicowanym metrażu. Z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców na terenie osiedla zaplanowano szereg miejsc parkingowych, a cały teren osiedla jest ogrodzony.

Każde z mieszkań zostało starannie zaprojektowane z naciskiem na rozkład i funkcjonalność oraz możliwość indywidualnej aranżacji.

Każde mieszkanie posiada osobne wejście. Mieszkania na parterze mają do własnego zagospodarowania ogródek o powierzchni od 70 do nawet 300m². Natomiast mieszkania położone na piętrze oferują duży balkon oraz strych nad całym mieszkaniem.

Inwestycja Osiedle Nowy Świat znajduje się w Wieliczce, ul. Nowy Świat 22 (1.6 km od Krakowa), jest realizowana przez Wielickie Przedsiębiorstwo Inwestycyjne Sp. z.o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 18 nowych mieszkań znajdujących się w 9 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Nowy Świat nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Wielickie Przedsiębiorstwo Inwestycyjne Sp. z.o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2021 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 9 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 18 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
teren ogrodzony
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Wieliczka to miasto powiatowe leżące w północnej części woj. małopolskiego i bezpośrednio sąsiadujące z Krakowem. Jego powierzchnia wynosi 13,4 km2 , a mieszka w nim 21 878 osób. Miejscowość słynie z zabytkowej kopalni soli, natomiast na co dzień jest to spokojna okolica z rozwiniętą infrastrukturą społeczną gwarantującą swoim mieszkańcom komfortowe życie. Działają tu przedszkola i szkoły dające bezproblemowy dostęp do oświaty oraz ośrodki zdrowia zapewniające podstawowe usługi medyczne. Dobrze rozwija się również wielicka infrastruktura sportowa. W mieście działa ponad 10 klubów i towarzystw sportowych, a amatorzy mogą korzystać z parku linowego. Na dzieci czeka Park Pinokio z mnóstwem atrakcji i małym parkiem linowym. Najważniejszymi terenami zielonymi w Wieliczce są Las Krzyszkowicki oraz park im. A. Mickiewicza. W okolicy bardzo dobrze rozwinięta jest komunikacja. Przez Wieliczkę przebiegają 2 drogi wojewódzkie (nr 964 i 966) oraz droga krajowa nr 94. Działa także kolej i PKS, a do miasta docierają krakowskie autobusy aglomeracyjne.

Komunikacja

W Wieliczce krzyżują się drogi wojewódzkie nr 964 i 966. Przebiega tędy również droga krajowa nr 94. Tuż obok północnej granicy biednie natomiast transkontynentalna autostrada A4. Działają tu autobusy miejskie aglomeracyjne oraz PKS. Czynne są także połączenia kolejowe, w tym te bezpośrednie z Krakowem. Bliskość stolicy Małopolski sprawia, że niedaleko stąd także do lotniska w Balicach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Nowy Świat mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Osiedle Nowy Świat znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wieliczka Solne Miasto.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Nowy Świat znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Ognisko Artystyczne Szkoła Rysunku Zalubowski w odległości 230 m, Niepubliczne Przedszkole Muzyczne "Bajkowy Dom" w odległości 380 m, Przedszkole Samorządowe nr 4 w Wieliczce w odległości 390 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Nowy Świat jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medyczne Solimed w odległości 280 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Nowy Świat składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 20 m znajduje się Delikatesy Nowy Świat, w odległości 110 m znajduje się Biedronka, w odległości 350 m znajduje się Złoty Kłos.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Nowy Świat w odległości 230 m znajduje się Solne Miasto - Centrum Edukacyjno Rekreacyjne, w odległości 250 m znajduje się Boisko, w odległości 260 m znajduje się Basen.

Data publikacji: 10.07.2020
Data aktualizacji: 01.07.2021
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: