Osiedle Nowy Świat

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Wielickie Przedsiębiorstwo Inwestycyjne Sp. z.o.o.

wielicki, Wieliczka, ul. Nowy Świat 22
Ceny od: 6 082 zł brutto/m2
Osiedle Nowy Świat

3 zdjęcia

Osiedle Nowy Świat
Osiedle Nowy Świat
Osiedle Nowy Świat

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle Nowy Świat dostępnych jest 14 ofert

  • Lista
  • Rzuty

Opis Inwestycji

Osiedle Nowy Świat logo

Osiedle Nowy Świat to przestronne mieszkania, usytuowane w domach jednorodzinnych o zabudowie szeregowej. W każdym z domów znajdują się dwa komfortowe, trzypokojowe mieszkania w stanie deweloperskim, o zróżnicowanym metrażu. Z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców na terenie osiedla zaplanowano szereg miejsc parkingowych, a cały teren osiedla jest ogrodzony.

Każde z mieszkań zostało starannie zaprojektowane z naciskiem na rozkład i funkcjonalność oraz możliwość indywidualnej aranżacji.

Każde mieszkanie posiada osobne wejście. Mieszkania na parterze mają do własnego zagospodarowania ogródek o powierzchni od 70 do nawet 300m². Natomiast mieszkania położone na piętrze oferują duży balkon oraz strych nad całym mieszkaniem.

Inwestycja Osiedle Nowy Świat znajduje się w Wieliczce, ul. Nowy Świat 22 (1.6 km od Krakowa), jest realizowana przez dewelopera Wielickie Przedsiębiorstwo Inwestycyjne Sp. z.o.o..

Inwestycja Osiedle Nowy Świat jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 18 nowych mieszkań. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Nowy Świat pozostało na sprzedaż 14 mieszkań o powierzchniach od 60 do 67 metrów kwadratowych w cenie od 6 082 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 60 do 67 m2 w cenie od 410 050 zł (14 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Wielickie Przedsiębiorstwo Inwestycyjne Sp. z.o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2021 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 9 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 18 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon, ogródek.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
teren ogrodzony
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 14 mieszkań .
Powierzchnie mieszkań:
od 60 do 67 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 410 050 do 452 050 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 6 082 do 7 522 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Wieliczka to miasto powiatowe leżące w północnej części woj. małopolskiego i bezpośrednio sąsiadujące z Krakowem. Jego powierzchnia wynosi 13,4 km2 , a mieszka w nim 21 878 osób. Miejscowość słynie z zabytkowej kopalni soli, natomiast na co dzień jest to spokojna okolica z rozwiniętą infrastrukturą społeczną gwarantującą swoim mieszkańcom komfortowe życie. Działają tu przedszkola i szkoły dające bezproblemowy dostęp do oświaty oraz ośrodki zdrowia zapewniające podstawowe usługi medyczne. Dobrze rozwija się również wielicka infrastruktura sportowa. W mieście działa ponad 10 klubów i towarzystw sportowych, a amatorzy mogą korzystać z parku linowego. Na dzieci czeka Park Pinokio z mnóstwem atrakcji i małym parkiem linowym. Najważniejszymi terenami zielonymi w Wieliczce są Las Krzyszkowicki oraz park im. A. Mickiewicza. W okolicy bardzo dobrze rozwinięta jest komunikacja. Przez Wieliczkę przebiegają 2 drogi wojewódzkie (nr 964 i 966) oraz droga krajowa nr 94. Działa także kolej i PKS, a do miasta docierają krakowskie autobusy aglomeracyjne.

Komunikacja

W Wieliczce krzyżują się drogi wojewódzkie nr 964 i 966. Przebiega tędy również droga krajowa nr 94. Tuż obok północnej granicy biednie natomiast transkontynentalna autostrada A4. Działają tu autobusy miejskie aglomeracyjne oraz PKS. Czynne są także połączenia kolejowe, w tym te bezpośrednie z Krakowem. Bliskość stolicy Małopolski sprawia, że niedaleko stąd także do lotniska w Balicach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Nowy Świat mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Osiedle Nowy Świat znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wieliczka Solne Miasto.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Nowy Świat znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Ognisko Artystyczne Szkoła Rysunku Zalubowski w odległości 230 m, Niepubliczne Przedszkole Muzyczne "Bajkowy Dom" w odległości 380 m, Przedszkole Samorządowe nr 4 w Wieliczce w odległości 390 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Nowy Świat jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medyczne Solimed w odległości 280 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Nowy Świat składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 20 m znajduje się Delikatesy Nowy Świat, w odległości 110 m znajduje się Biedronka, w odległości 350 m znajduje się Złoty Kłos.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Nowy Świat w odległości 230 m znajduje się Solne Miasto - Centrum Edukacyjno Rekreacyjne, w odległości 250 m znajduje się Boisko, w odległości 260 m znajduje się Basen.

Data publikacji: 10.07.2020
Data aktualizacji: 29.03.2021
Osiedle Nowy Świat logoStrona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Sikorskiego 5, 32-020 Wieliczka
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: