Magnoliowa Park

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Magnoliowa, oferowane bezpośrednio przez WBG Development Sp. z o.o.

Wieliczka, ul. Magnoliowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 241 ofert w najbliższej okolicy!

Magnoliowa Park

3 zdjęcia

Magnoliowa Park
Magnoliowa Park
Magnoliowa Park

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Magnoliowa Park jest miejscem równowagi pomiędzy życiem w mieście, a bliskością natury.

Inwestycja znajduje się w centrum zieleni z rozłożystym widokiem na miasto. To cichy azyl z dala od zgiełku tłocznego miasta i miejsce wprost idealne dla rodzinnego życia. Magnoliowa Park to nie tylko piękne widoki, ale także możliwości. Bogata oferta kulturalna okolicy z pewnością nie pozwoli na nudę tym, dla których obcowanie z kulturą jest sposobem spędzania wolnego czasu.

Inwestycja Magnoliowa Park znajduje się w Wieliczce, ul. Magnoliowa (0.5 km od Krakowa), została zrealizowana przez WBG Development Sp. z o.o.

Inwestycja Magnoliowa Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Magnoliowa Park nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców WBG Development Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 12 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne: w garażu.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

W sąsiedztwie osiedla znajduje się cała infrastruktura niezbędna do stworzenia swojej własnej przestrzeni życiowej - taka jak: - Szkoły - Prywatne przedszkole artystyczno-językowe - Obiekty kulturalne - Centra handlowe - Sieci sklepów - Piekarnia, apteka Lokalizacja inwestycji jest uprzywilejowana komunikacyjnie dzięki: - Obwodnicy miasta, która daje możliwość szybkiej komunikacji z zachodnią oraz północną częścią miasta Kraków jak również łatwy wyjazd w kierunku Katowic oraz Rzeszowa - Możliwości dogodnego dojazdu samochodem, zarówno do ścisłego centrum miasta 12km (ok. 20 min.) - Kolei aglomeracyjnej która ma bezpośrednie połączenie do Kraków Dworzec Główny (20min.) oraz Balice Lotnisko (40min.) - Linii Autobusowej 244 (7min. pieszo)

Wieliczka to miasto powiatowe leżące w północnej części woj. małopolskiego i bezpośrednio sąsiadujące z Krakowem. Jego powierzchnia wynosi 13,4 km2 , a mieszka w nim 21 878 osób. Miejscowość słynie z zabytkowej kopalni soli, natomiast na co dzień jest to spokojna okolica z rozwiniętą infrastrukturą społeczną gwarantującą swoim mieszkańcom komfortowe życie. Działają tu przedszkola i szkoły dające bezproblemowy dostęp do oświaty oraz ośrodki zdrowia zapewniające podstawowe usługi medyczne. Dobrze rozwija się również wielicka infrastruktura sportowa. W mieście działa ponad 10 klubów i towarzystw sportowych, a amatorzy mogą korzystać z parku linowego. Na dzieci czeka Park Pinokio z mnóstwem atrakcji i małym parkiem linowym. Najważniejszymi terenami zielonymi w Wieliczce są Las Krzyszkowicki oraz park im. A. Mickiewicza. W okolicy bardzo dobrze rozwinięta jest komunikacja. Przez Wieliczkę przebiegają 2 drogi wojewódzkie (nr 964 i 966) oraz droga krajowa nr 94. Działa także kolej i PKS, a do miasta docierają krakowskie autobusy aglomeracyjne.

Komunikacja

W Wieliczce krzyżują się drogi wojewódzkie nr 964 i 966. Przebiega tędy również droga krajowa nr 94. Tuż obok północnej granicy biednie natomiast transkontynentalna autostrada A4. Działają tu autobusy miejskie aglomeracyjne oraz PKS. Czynne są także połączenia kolejowe, w tym te bezpośrednie z Krakowem. Bliskość stolicy Małopolski sprawia, że niedaleko stąd także do lotniska w Balicach.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Magnoliowa Park?

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Magnoliowa Park znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Magnoliowa Park znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Punkt Przedszkolny Bratki w odległości 200 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Magnoliowa Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 430 m znajduje się Supermarket.

Data publikacji: 08.02.2017
Data aktualizacji: 19.02.2018

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: