Nowa Nałęczowska

Oferta archiwalna

Lublin, ul. Nałęczowska 20, 22

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 5 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Nowa Nałęczowska

4 zdjęcia

Nowa Nałęczowska
Nowa Nałęczowska
Nowa Nałęczowska
Nowa Nałęczowska

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 11 lokali użytkowych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Nowa Nałęczowska logo

IDEALNA INWESTYCJA

Projektowana inwestycja Nowa Nałęczowska stanowi kompleks dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych z lokalami usługowymi i dwukondygnacyjnym garażem podziemnym. Planowana inwestycja będzie stanowić kontynuację funkcji mieszkaniowej wielorodzinnej, projektowanej w formie pierzei istniejących ulic. Nasza inwestycja od północy sąsiaduje z ul. Nałęczowską, od zachodu zaś z ulicą Morwową.

DOBRZE ZAPLANOWANA INWESTYCJA

Nowa Nałęczowska to elegancki styl i kompozycja budynków, które zostały zaprojektowane równolegle do głównych ulic w formie kwartału składającego się z dwóch budynków każdy w kształcie litery „L” z dziedzińcem wewnętrznym częściowo otwartym na południe.

Elewacje od strony ul. Nałęczowskiej oraz Morwowej charakteryzują się regularnością i symetrią zarówno bryły, jak i w kompozycji materiałów wykończeniowych. Zaprojektowane zostały w jasnym tynku z regularnym układem otworów loggii i elementów okiennych. Elementy te dodatkowo zostały podkreślone poprzez wstawkę z płyty drewnopodobnej HPL. Taki układ powtarzalności nadaje budynkom miejskiego charakteru.

Wycofany parter tworzy podcień wzdłuż zaprojektowanych lokali usługowych. Całość projektu cechuje elegancka powściągliwość formy, wysoki standard wykończenia i dbałość o detal architektoniczny.

Zadbaliśmy o wiele szczegółów, dzięki którym życie mieszkańców będzie przyjemne, wygodne i bezpieczne. Teren inwestycji został zaprojektowany z myślą o mieszkańcach i ich potrzebach. Na Patio, wewnętrznej części osiedla powstanie strefa wypoczynkowa, z placem zabaw, oświetlonymi alejkami spacerowymi, ławeczkami i specjalnie zaaranżowaną zielenią, gdzie będzie można odpocząć po pracy, czy nabrać energii w słoneczne popołudnia.

Wysoki standard inwestycji dodatkowo został podkreślony eleganckim wykończeniem holi wejściowych prowadzących do klatek schodowych. Komfort zwiększą cichobieżne windy, zjeżdżające do poziomu hali garażowej.

Nowa Nałęczowska - to zespół dwóch budynków, liczących po 7 kondygnacji nadziemnych każdy oraz garaż podziemny dwupoziomowy.

W budynku nr 1 proponujemy :

169 lokali mieszkalnych o zróżnicowanych metrażach, od 26 m2 do 65 m2. W naszej ofercie znajdziecie Państwo mieszkania 1, 2, 3 i 4-pokojowe. Mieszkania dostępne są w dwóch wariantach: z aneksami kuchennymi lub wydzieloną kuchnią. Każde z mieszkań posiada balkon lub loggie.

W budynku nr 2 proponujemy :

154 lokali mieszkalnych o zróżnicowanych metrażach, od 26 m2 do 68 m2. W naszej ofercie znajdziecie Państwo mieszkania 1, 2, 3 i 4-pokojowe. Mieszkania dostępne są w dwóch wariantach: z aneksami kuchennymi lub wydzieloną kuchnią. Każde z mieszkań posiada balkon lub loggie. W tym budynku znajduje się 11 lokali usługowych o zróżnicowanych powierzchniach, które zostały zaprojektowane, aby mogła być w nich prowadzona działalność gastronomiczna lub inne funkcjonalności.

Zadbaliśmy również o wygodę parkowania - gwarantujemy miejsce parkingowe przeznaczone dla każdego z mieszkań. W garażu znajduje się 336 miejsc postojowych na poziomie -1 i -2. Wydzielone są stanowiska do szybkiego ładowania samochodów elektrycznych na każdym poziomie. Na kondygnacjach podziemnych oprócz parkingów przewidziano pomieszczenia gospodarcze i techniczne – hydrofornie, separatory, rozdzielnie elektryczne, pomieszczenia węzłów cieplnych, pomieszczenia gospodarcze.

ZAMIESZKAJ KOMFORTOWO I WYGODNIE!

W naszej ofercie znajdziecie Państwo bardzo wygodne i funkcjonalne mieszkania z rynku pierwotnego, pozwalające efektywnie wykorzystać przestrzeń. Naszym Klientom zapewniamy profesjonalną pomoc pracowników biura sprzedaży w zapoznawaniu się z propozycją nowych mieszkań i lokali usługowych.

LOKALE USŁUGOWE

W naszym kompleksie mieszkalnym znajduje się 11 lokali usługowych o zróżnicowanych powierzchniach, które zostały zaprojektowane tak, aby mogła być w nich prowadzona działalność gastronomiczna lub inne funkcjonalności.

Inwestycja Nowa Nałęczowska znajduje się w Lublinie, ul. Nałęczowska 20, 22 (3.8 km od centrum Lublina), została zrealizowana przez Nowa Nałęczowska.

Inwestycja Nowa Nałęczowska została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 11 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Nowa Nałęczowska nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Nowa Nałęczowska przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy, np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to także ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu kilkanaście szkół wyższych, takich jak Politechnika Lubelska, Uniwersytet Medyczny i Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II. Jest tu też kilkanaście szpitali, w tym kilka szpitali wojewódzkich i klinicznych. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, wiele kin i teatrów. Mieści się tu również kilka galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą dwie drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad kilkunastu przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nowa Nałęczowska?

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też kilka dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowa Nałęczowska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Nowa Nałęczowska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Morwowa - Helenów 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nowa Nałęczowska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowa Nałęczowska znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Akademia Zawodowa VCC w odległości 250 m, VCC School w odległości 250 m, Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego Centrum Edukacji Cyfrowej i Zawodowej w odległości 250 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowa Nałęczowska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 80 m znajduje się Biedronka, w odległości 230 m znajduje się Stokrotka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowa Nałęczowska w odległości 150 m znajduje się R8 Elite Fitness, w odległości 250 m znajduje się Strefa Wysokich Lotów, w odległości 320 m znajduje się Boisko Sławinek.

Data publikacji: 23.06.2020
Data aktualizacji: 17.02.2021

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Lublinie

Oferty w Lublinie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: