Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Nowa Nałęczowska logo

Nowa Nałęczowska

Warszawa, Ciasna 6
O nas
Nagrody i wyróżnienia
Kontakt

Informacje o nas

"WARTICO INVEST" Sp. z o.o. powstała w 2002 r. i wchodzi w skład grupy kapitałowej MULTICO , której właścicielem jest Zbigniew Jakubas. Spółka kontynuuje podjęte przez grupę działania deweloperskie, nawiązując do wysokich standardów jakości i solidności wykonania, wypracowanych przy realizacji wcześniejszych projektów.

Wśród nich wymienić należy wybudowany na warszawskim Żoliborzu nowoczesny budynek mieszkalny MULTICO RESIDENCE projektu włoskiego architekta Giorgio Dazzan'a, składający się z 72 przestronnych i funkcjonalnych apartamentów. Parter budynku zajmuje między innymi Fitness Club ( http://www.multico.pl/ ) z basenem, jacuzzi, trzema saunami, siłownią, salą fitness oraz gabinetami odnowy biologicznej.

MULTICO RESIDENCE - to przykład najwyższego poziomu europejskiego budownictwa zrealizowanego w Polsce.

"WARTICO INVEST" Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem dynamicznym z wyraźnie określonymi celami i założeniami dalszego rozwoju na rynku mieszkaniowym. Priorytetem naszej działalności jest tworzenie zespołów osiedli wielorodzinnych o starannie dobranej lokalizacji z pełną infrastrukturą przy zastosowaniu nowoczesnych technologii oraz z użyciem najwyższej jakości materiałów budowlanych.

Spółka posiada doświadczoną kadrę kierowniczą i techniczną , która współpracowała przy realizacji podobnych inwestycji na terenie Warszawy i Polski.

Nasze osiedla charakteryzują się przestronnością i funkcjonalnością . Aktywnie uczestniczymy w procesie projektowania, doboru materiałów i technik budowlanych tak, aby ich mieszkańcy czuli się komfortowo i bezpiecznie.

Firma jest otwarta na potrzeby każdego klienta . Od początku działalności na rynku budowlanych obserwujemy zmiany na nim zachodzące w zakresie potrzeb mieszkaniowych, możliwości finansowania oraz upodobań klientów, dostosowując nasze inwestycje do potrzeb odbiorców.

Nagrody i wyróżnienia

Ranking najlepszych inwestycji - użytkownicy docenili nasze inwestycje

Zakończyliśmy sprzedaż 3 inwestycji

Kontakt

Nowa Nałęczowska logo
Nowa Nałęczowska
Warszawa, Ciasna 6
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023