Nowa Nałęczowska

Mieszkania na sprzedaż ul. Nałęczowska, oferowane bezpośrednio przez Nowa Nałęczowska

Lublin, ul. Nałęczowska 20, 22
Nowa Nałęczowska

4 zdjęcia

Nowa Nałęczowska
Nowa Nałęczowska
Nowa Nałęczowska
Nowa Nałęczowska

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Nowa Nałęczowska dostępnych jest 81 ofert

 • Lista
 • Rzuty

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Opis Inwestycji

Nowa Nałęczowska logo

IDEALNA INWESTYCJA

Projektowana inwestycja Nowa Nałęczowska stanowi kompleks dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych z lokalami usługowymi i dwukondygnacyjnym garażem podziemnym. Planowana inwestycja będzie stanowić kontynuację funkcji mieszkaniowej wielorodzinnej, projektowanej w formie pierzei istniejących ulic. Nasza inwestycja od północy sąsiaduje z ul. Nałęczowską, od zachodu zaś z ulicą Morwową.

DOBRZE ZAPLANOWANA INWESTYCJA

Nowa Nałęczowska to elegancki styl i kompozycja budynków, które zostały zaprojektowane równolegle do głównych ulic w formie kwartału składającego się z dwóch budynków każdy w kształcie litery „L” z dziedzińcem wewnętrznym częściowo otwartym na południe.

Elewacje od strony ul. Nałęczowskiej oraz Morwowej charakteryzują się regularnością i symetrią zarówno bryły, jak i w kompozycji materiałów wykończeniowych. Zaprojektowane zostały w jasnym tynku z regularnym układem otworów loggii i elementów okiennych. Elementy te dodatkowo zostały podkreślone poprzez wstawkę z płyty drewnopodobnej HPL. Taki układ powtarzalności nadaje budynkom miejskiego charakteru.

Wycofany parter tworzy podcień wzdłuż zaprojektowanych lokali usługowych. Całość projektu cechuje elegancka powściągliwość formy, wysoki standard wykończenia i dbałość o detal architektoniczny.

Zadbaliśmy o wiele szczegółów, dzięki którym życie mieszkańców będzie przyjemne, wygodne i bezpieczne. Teren inwestycji został zaprojektowany z myślą o mieszkańcach i ich potrzebach. Na Patio, wewnętrznej części osiedla powstanie strefa wypoczynkowa, z placem zabaw, oświetlonymi alejkami spacerowymi, ławeczkami i specjalnie zaaranżowaną zielenią, gdzie będzie można odpocząć po pracy, czy nabrać energii w słoneczne popołudnia.

Wysoki standard inwestycji dodatkowo został podkreślony eleganckim wykończeniem holi wejściowych prowadzących do klatek schodowych. Komfort zwiększą cichobieżne windy, zjeżdżające do poziomu hali garażowej.

Nowa Nałęczowska - to zespół dwóch budynków, liczących po 7 kondygnacji nadziemnych każdy oraz garaż podziemny dwupoziomowy.

W budynku nr 1 proponujemy :

169 lokali mieszkalnych o zróżnicowanych metrażach, od 26 m2 do 65 m2. W naszej ofercie znajdziecie Państwo mieszkania 1, 2, 3 i 4-pokojowe. Mieszkania dostępne są w dwóch wariantach: z aneksami kuchennymi lub wydzieloną kuchnią. Każde z mieszkań posiada balkon lub loggie.

W budynku nr 2 proponujemy :

154 lokali mieszkalnych o zróżnicowanych metrażach, od 26 m2 do 68 m2. W naszej ofercie znajdziecie Państwo mieszkania 1, 2, 3 i 4-pokojowe. Mieszkania dostępne są w dwóch wariantach: z aneksami kuchennymi lub wydzieloną kuchnią. Każde z mieszkań posiada balkon lub loggie. W tym budynku znajduje się 11 lokali usługowych o zróżnicowanych powierzchniach, które zostały zaprojektowane, aby mogła być w nich prowadzona działalność gastronomiczna lub inne funkcjonalności.

Zadbaliśmy również o wygodę parkowania - gwarantujemy miejsce parkingowe przeznaczone dla każdego z mieszkań. W garażu znajduje się 336 miejsc postojowych na poziomie -1 i -2. Wydzielone są stanowiska do szybkiego ładowania samochodów elektrycznych na każdym poziomie. Na kondygnacjach podziemnych oprócz parkingów przewidziano pomieszczenia gospodarcze i techniczne – hydrofornie, separatory, rozdzielnie elektryczne, pomieszczenia węzłów cieplnych, pomieszczenia gospodarcze.

ZAMIESZKAJ KOMFORTOWO I WYGODNIE!

W naszej ofercie znajdziecie Państwo bardzo wygodne i funkcjonalne mieszkania z rynku pierwotnego, pozwalające efektywnie wykorzystać przestrzeń. Naszym Klientom zapewniamy profesjonalną pomoc pracowników biura sprzedaży w zapoznawaniu się z propozycją nowych mieszkań i lokali usługowych.

LOKALE USŁUGOWE

W naszym kompleksie mieszkalnym znajduje się 11 lokali usługowych o zróżnicowanych powierzchniach, które zostały zaprojektowane tak, aby mogła być w nich prowadzona działalność gastronomiczna lub inne funkcjonalności.

Inwestycja Nowa Nałęczowska znajduje się w Lublinie, ul. Nałęczowska 20, 22 (3.8 km od centrum Lublina), jest realizowana przez Nowa Nałęczowska.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 330 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Nowa Nałęczowska w sprzedaży jest 81 nowych mieszkań o powierzchni od 26 do 69 metrów kwadratowych.

Dostępne są mieszkania:

 • 1-pokojowe o powierzchni od 26 do 30 m2 (26 mieszkań)
 • 2-pokojowe o powierzchni od 38 do 51 m2 (19 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 50 do 61 m2 (35 mieszkań)
 • 4-pokojowe o powierzchni 69 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców Nowa Nałęczowska przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2022 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 330 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 272 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
loggia, taras, balkon, ogródek.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 81 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:
od 26 do 69 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Jego obszar wynosi 147,5 km2, a mieszka tu 347 678 osób. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy. Np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu 12 szkół wyższych, a m.in. Politechnika, Uniwersytet Medyczny i KUL. Jest tu też 10 szpitali, w tym dwa wojewódzkie i trzy kliniczne. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, 11 kin i 40 teatrów. Mieści się tu 8 galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą 2 drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad 10 przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też 5 dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nowa Nałęczowska?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowa Nałęczowska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Nowa Nałęczowska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Morwowa - Helenów 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nowa Nałęczowska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowa Nałęczowska znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Akademia Zawodowa VCC w odległości 260 m, VCC School w odległości 260 m, Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego Centrum Edukacji Cyfrowej i Zawodowej w odległości 260 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowa Nałęczowska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 100 m znajduje się Biedronka, w odległości 230 m znajduje się Stokrotka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowa Nałęczowska w odległości 140 m znajduje się R8 Elite Fitness, w odległości 240 m znajduje się Strefa Wysokich Lotów, w odległości 310 m znajduje się Boisko Sławinek.

Data publikacji: 23.06.2020
Data aktualizacji: 13.06.2022
Nowa Nałęczowska logo

Aneta Julkowska

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

Al. Racławickie 24A 20-037 Lublin

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: