Wilga Park - II etap

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Kobierzyńska, oferowane bezpośrednio przez WAKO

Kraków, Dębniki, ul. Kobierzyńska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 622 oferty w najbliższej okolicy!

Wilga Park - II etap

7 zdjęć

Wilga Park - II etap
Wilga Park - II etap
Wilga Park - II etap
Wilga Park - II etap

Najbliższe inwestycje

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Opis Inwestycji

Wilga Park - II etap logo

Osiedle WILGA PARK to 4 budynki trzy budynki siedmiopiętrowe oraz jeden budynek osmiopiętrowy z dostępem do garaży podziemnych. Na osiedlu znajdować się będzie 177 apartamentów o zróżnicowanej powierzchni od 25m2 do 150m2 oraz dwa lokale o charakterze handlowo usługowo biurowym o powierzchni od ok. 70m2 do ok. 320m2. Osiedle zostało zaprojektowane w taki sposób, aby wszystkie apartamenty na osiedlu miały jak największy dostęp do światła dziennego. Całe osiedle zostało skierowane w stronę południową z widokiem na część zieloną, która w przyszłości ma zostać parkiem. W każdym z budynków na ostatnich kondygnacjach znajdują się tarasy skierowane w kierunku południowym. Charakterystyczną cechą osiedla jest jego elewacja z okładziny klinkierowej, która nawiązuje do zabytkowego szańca który znajduje się około 150m na południe od osiedla i jest w całości wykonany z cegły (część Twierdzy Kraków) oraz z elewacja z tynku ozdobnego imitująca naturalny kamień. . Dodatkowym atutem, który został na etapie projektowania osiedla wzięte pod uwagę jest konstrukcja budynków, która powoduje, że niemal w sposób dowolny można konfigurować ściany wewnątrz budynku pomiędzy apartamentami jak również w nich samych, a co za tym idzie istnieje możliwość powiększania apartamentów oraz łączenia ich.

Inwestycja Wilga Park - II etap znajduje się na Dębnikach, ul. Kobierzyńska (3.4 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez WAKO.

Inwestycja Wilga Park - II etap została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 45 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Wilga Park - II etap nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców WAKO przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (16 miejsc)
  • miejsca postojowe naziemne (23 miejsca)

W inwestycji znajduje się 30 komórek lokatorskich Cena: 3000zł/m2.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 45 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski

Elewacja

fragmenty elewacji okładzina z kamienia lub tynk imitujący kamień, pozostałe fragmenty elewacji – tynk elewacyjny cienkowarstwowy np. Ceresit

Posadzka

wylewki betonowe o grubości powyżej 4 cm dozbrojone zbrojeniem rozproszonym

Ściany

Ściany zewnętrzne - pustak cermiczny np. Porotherm P+W lub ściana żelbetowa w zależności od projektu konstrukcji Ściany działowe - z bloczków gipsowych np. VG-ORTH

Parapety wewnętrzne

płyta - laminat drewnopodobny

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada (30): Cena: 3000zł/m2
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (16 miejsc): Cena: 30000zł.
  • miejsca postojowe naziemne (23 miejsca): Cena: 50000zł.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Leżące w południowo-zachodniej części Krakowa Dębniki to dzielnica VIII, zajmująca obszar 4618,87 ha i zamieszkana przez 59 395 osób. Jest to teren bardzo zróżnicowany pod względem zagospodarowania. Zachodnia połowa dzielnicy to pełne malowniczych krajobrazów Lasy Tynieckie, przez które przepływa Wisła, natomiast wschodnia część Dębnik jest zdecydowanie bardziej zurbanizowana. Obok starych budowli, w tym kamienic i budynków typu dworkowego, znajdziemy tu nowe nieruchomości, takie jak osiedla mieszkaniowe, domy jednorodzinne oraz wille. Na Dębnikach kwitnie życie sportowe i kulturalne. Znajduje się tu m.in. Ośrodek Olimpijski „Kolna” i 3 centra sportowe oraz 2 muzea i centrum kultury. Na terenie dzielnicy VIII mieszczą się również 3 wydziały Uniwersytetu Jagiellońskiego. Niedaleka odległość od centrum sprawia, że na Dębnikach skutecznie działa komunikacja miejska. Odbywają się tu kursy linii autobusowych i tramwajowych. Przez dzielnicę przebiega droga krajowa nr 7, a na niewielkim fragmencie także droga krajowa nr 44, natomiast wzdłuż północnej granicy biegnie droga wojewódzka nr 780.

Komunikacja

Dębniki mają dobre połączenia komunikacyjne z centrum miasta, dzięki regularnie kursującym tramwajom oraz autobusom linii miejskiej i aglomeracyjnej. Przebiega tędy droga krajowa nr 7, będąca fragmentem obwodnicy IV Krakowa. Od południa do dzielnicy prowadzi droga krajowa nr 44. Obok północnej granicy Dębników biegnie droga wojewódzka nr 780.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Wilga Park - II etap?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wilga Park - II etap mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 220 metrów od inwestycji Wilga Park - II etap znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kobierzyńska.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wilga Park - II etap składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 400 m znajduje się Tesco, w odległości 400 m znajduje się TESCO.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wilga Park - II etap w odległości 360 m znajduje się GoJump, w odległości 430 m znajduje się Boisko, w odległości 450 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 08.04.2015
Data aktualizacji: 29.10.2020

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: