Słoneczny Zakątek II

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezWAKO

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 403 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Pszczelna 32(0.2 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Dębniki, ul. Pszczelna 32 (4.8 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 7 950/m2
  Pszczelna 32
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 6
  Powierzchnia: 46 - 72 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 1 oferta
  Smart Apartments Sp. z o.o. Sp.K.
 • Projekt Ruczaj(0.4 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Dębniki, ul Ruczaj 17A (4.6 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 8 200 brutto/m2
  Projekt Ruczaj
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 15
  Powierzchnia: 39 - 66 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 11 ofert
  Frax-Bud Franciszek Drożdż
 • Projekt Ruczaj - Zbrojarzy 111(0.6 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Dębniki, ul. Zbrojarzy 111 (5 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 9 000 brutto/m2
  Projekt Ruczaj - Zbrojarzy 111
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 8
  Powierzchnia: 41 - 65 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Dla inwestora 4 oferty
  Frax-Bud Franciszek Drożdż

Opis Inwestycji

Słoneczny Zakątek II

Ukończona inwestycja „Słoneczny Zakątek II etap” położony jest w Krakowie w dzielnicy Dębniki na rogu ulic Bułgarskiej i Ruczaj. Inwestycja zrealizowany jest przez firmę WAKO, która jest Generalnym Wykonawcą i inwestorem tej inwestycji. II etapem osiedla Słoneczny Zakątek to budynek wielomieszkaniowego z lokalami usługowymi na parterze (140 mieszkania oraz 5 lokali handlowo usługowych) wraz z garażem podziemnym (75 stanowiska) i infrastrukturą wokół budynku. Zrealizowana inwestycja osiedla mieszkaniowego „Słoneczny Zakątek” II etap położona jest w Dzielnicy Dębniki przy ul. Bułgarskiej15 w odległości ok. 4 km od Wawelu, Starego Miasta oraz dzielnicy Kazimierz. W bliskiej odległości od inwestycji (ok. 1 km) znajdują się tereny rekreacyjne takie jak Zakrzówka oraz zakole Wisły. Bliskie sąsiedztwo: nowoczesnego kompleksu uniwersyteckiego - Kampusu 600-lecia Odnowienia Uniwersytetu Jagiellońskiego z kompleksem naukowym, budynku Polskiej Akademii Nauk, hotele, Centrum konferencyjno - wystawiennicze, rozwijający się Park Technologiczny (koszt końcowy inwestycji to blisko 800 mln zł !!), otwiera już dzisiaj ogromne zapotrzebowanie na mieszkania jak również lokale handlowo – usługowe w tej części dzielnicy Dębniki. Atrakcyjność tego miejsca wzrasta wraz z takimi atutami jak: doskonała komunikacja(połączenia autobusowe, szybki tramwaj), bliska odległość od centrum Krakowa oraz najlepsze tereny rekreacyjne w Krakowie: Zakrzówek, Kopiec Kościuszki, Dolina rzeki Wilgi, jak również bardzo dobry dojazd do Obwodnicy Krakowa. W bezpośrednim sąsiedztwie pełna infrastruktura usługowo handlowa – sklepy, hipermarkety „TESCO”, „KAUFLAND” oraz szkoły i przedszkola.

Inwestycja Słoneczny Zakątek II znajduje się na Dębnikach, ul. Bułgarska 15 (4.6 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera WAKO.

Inwestycja Słoneczny Zakątek II została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 144 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Słoneczny Zakątek II pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 59 metrów kwadratowych w cenie od 6 100 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper WAKO przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (75 miejsc)

W inwestycji znajduje się 20 komórek lokatorskich Cena: 3000zł/m2.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 144 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 440 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada (20): Cena: 3000zł/m2.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (75 miejsc): Cena: 30000 zł.
Udogodnienia: pomieszczenie rekreacyjne, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Słoneczny Zakątek II

Leżące w południowo-zachodniej części Krakowa Dębniki to dzielnica VIII, zajmująca obszar 4618,87 ha i zamieszkana przez 59 395 osób. Jest to teren bardzo zróżnicowany pod względem zagospodarowania. Zachodnia połowa dzielnicy to pełne malowniczych krajobrazów Lasy Tynieckie, przez które przepływa Wisła, natomiast wschodnia część Dębnik jest zdecydowanie bardziej zurbanizowana. Obok starych budowli, w tym kamienic i budynków typu dworkowego, znajdziemy tu nowe nieruchomości, takie jak osiedla mieszkaniowe, domy jednorodzinne oraz wille. Na Dębnikach kwitnie życie sportowe i kulturalne. Znajduje się tu m.in. Ośrodek Olimpijski „Kolna” i 3 centra sportowe oraz 2 muzea i centrum kultury. Na terenie dzielnicy VIII mieszczą się również 3 wydziały Uniwersytetu Jagiellońskiego. Niedaleka odległość od centrum sprawia, że na Dębnikach skutecznie działa komunikacja miejska. Odbywają się tu kursy linii autobusowych i tramwajowych. Przez dzielnicę przebiega droga krajowa nr 7, a na niewielkim fragmencie także droga krajowa nr 44, natomiast wzdłuż północnej granicy biegnie droga wojewódzka nr 780.

Komunikacja

Dębniki mają dobre połączenia komunikacyjne z centrum miasta, dzięki regularnie kursującym tramwajom oraz autobusom linii miejskiej i aglomeracyjnej. Przebiega tędy droga krajowa nr 7, będąca fragmentem obwodnicy IV Krakowa. Od południa do dzielnicy prowadzi droga krajowa nr 44. Obok północnej granicy Dębników biegnie droga wojewódzka nr 780.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Słoneczny Zakątek II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Słoneczny Zakątek II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rostworowskiego.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Słoneczny Zakątek II znajduje się się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole "Pomysłowy Przedszkolak" w odległości 80 m, Centrum Małego Dziecka Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w odległości 120 m, Szkoła Podstawowa nr 40 w odległości 140 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Słoneczny Zakątek II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia NZOZ Kraków - Południe w odległości 110 m, Sport-med w odległości 180 m, Laboratorium diagnostyczne "Diagnostyka" w odległości 190 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Słoneczny Zakątek II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 80 m znajduje się Żabka, w odległości 190 m znajduje się Biovert, w odległości 200 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Słoneczny Zakątek II w odległości 160 m znajduje się Fitness Klub, w odległości 170 m znajduje się Boisko, w odległości 190 m znajduje się Tenis stołowy.

Data publikacji: 16.01.2014

Data aktualizacji: 29.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie