Osiedle pod Orzechem

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Odmogile, oferowane bezpośrednio przez Vivienda Investment Sp. z o.o. Sp. k.

Kraków, Bieńczyce, ul. Odmogile

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 8 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle pod Orzechem

7 zdjęć

Osiedle pod Orzechem
Osiedle pod Orzechem
Osiedle pod Orzechem
Osiedle pod Orzechem

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Osiedle pod Orzechem to dwanaście domów w zabudowie bliźniaczej, z których każdy kryje dwa mieszkania o różnym metrażu i przeznaczeniu. Parter i pierwsze piętro zajmuje przestronne, rodzinne mieszkanie dwupoziomowe z zielonym ogródkiem. Na drugim piętrze znajduje się mniejsze, ale równie praktyczne mieszkanie tradycyjne z wyjątkowym tarasem na dachu budynku.

Teren osiedla jest ogrodzony i zamknięty, co gwarantuje bezpieczeństwo i prywatność mieszkańcom. Dzięki temu Twój dom zaczyna się już po przejściu przez furtkę.

Właściciele samochodów zaparkują swoje pojazdy w garażu lub na wyznaczonym indywidualnym miejscu postojowym znajdującym się wewnątrz osiedla. Już nigdy więcej nie zostawisz auta przy ulicy.

Inwestycja Osiedle pod Orzechem znajduje się w Bieńczycach, ul. Odmogile (7.4 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Vivienda Investment Sp. z o.o. Sp. k.

Inwestycja Osiedle pod Orzechem została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 24 nowych mieszkań znajdujących się w 6 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle pod Orzechem nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Vivienda Investment Sp. z o.o. Sp. k. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (24 miejsca)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 24 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski

Stolarka okienna

- PCV, 5-komorowa.

Drzwi zewnętrzne

- antywłamaniowe klasy C lub wyższej.

Posadzka

- wylewka.

Ściany

- tynki wewnętrzne.

Parapety zewnętrzne

- tak.

Parapety wewnętrzne

- tak.

Instalacje

- elektryczna wraz z osprzętem oraz instalacją trójfazową pod płytę indukcyjną, - wodnokanalizacyjna bez białego montażu, - dostęp do sieci telefonicznej, Internetu i telewizji kablowej za pośrednictwem zewnętrznego dostawcy.

Ogrzewanie

- instalacja centralnego ogrzewania, grzejniki płytowe wraz z głowicami, - woda ciepła i centralne ogrzewanie przez instalację gazową z piecem kondensacyjnym dwufunkcyjnym.

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (24 miejsca): oraz w indywidualnych garażach.
Udogodnienia:
teren ogrodzony
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro, rzeka

Lokalizacja inwestycji

Bieńczyce to XVI dzielnica Krakowa. W jej skład wchodzą osiedla: Albertyńskie, Jagiellońskie, Kalinowe, Kazimierzowskie, Kościuszkowskie, Na Lotnisku, Niepodległości, Przy Arce, Strusia, Wysokie, Złotej Jesieni. Na obszarze znajduje się kilka terenów zielonych - Park Zalew Nowohucki, Planty Bieńczyckie, ROD Hutnik, które umożliwiają spacery i spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Dzielnica Bieńczyce to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi lub dla osób starszych. Szerokie zaplecze handlowo- usługowe ułatwi codzienne funkcjonowanie mieszkańców.

Komunikacja

Osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane z całym miastem, kilka linii tramwajowych i autobusowych umożliwi dojazd do każdego miejsca w Krakowie. Dla zmotoryzowanych mieszkańców wygodą może być bliskość Alei Andersa i Jana Pawła II.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle pod Orzechem?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle pod Orzechem mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 350 metrów od inwestycji Osiedle pod Orzechem znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Os. Górali.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle pod Orzechem znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle pod Orzechem znajduje się się 21 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Publiczne Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Apostołów w Krakowie w odległości 200 m, Securcom - Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego w odległości 300 m, Zespół Szkół Specjalnych nr 14 w odległości 300 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle pod Orzechem składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 290 m znajduje się Lewiatan, w odległości 420 m znajduje się Lidl, w odległości 470 m znajduje się Lewiatan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle pod Orzechem w odległości 10 m znajduje się Boisko, w odległości 190 m znajduje się Wanda Kraków, w odległości 210 m znajduje się Hala Klubu Sportowego Wanda.

Data publikacji: 07.10.2016
Data aktualizacji: 01.09.2018

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: