Nowe Okrzei

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezVFM Real Estate

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 34 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Pasaż Żeromskiego(2.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż sochaczewski, Sochaczew, ul. Żeromskiego 35 (0.7 km od centrum Sochaczewa)
  Ceny od: 5 600 brutto/m2
  Pasaż Żeromskiego
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 34
  Powierzchnia: 39 - 70 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Wow Inwest Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Inwestycja Nowe Okrzei znajduje się w Sochaczewie, ul. Okrzei 22 (1.9 km od centrum Sochaczewa), została zrealizowana przez dewelopera VFM Real Estate.

Inwestycja Nowe Okrzei została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 114 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Nowe Okrzei pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 50 do 60 metrów kwadratowych w cenie od 4 600 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper VFM Real Estate przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 114 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka, staw.

Lokalizacja inwestycji Nowe Okrzei

Sochaczew usytuowany jest w centralnej części powiatu sochaczewskiego w województwie mazowieckim. Obszar miasta o powierzchni 26 km2 przecina rzeka Bzura oraz otaczają tereny leśne, m.in.: Puszcza Kampinoska i Puszcza Bolimowska. Sochaczew jest przemysłowym i handlowo-usługowym ośrodkiem powiatu, toteż znajdują się tu duże zakłady produkcyjne, np. Boryszew S.A., Wavin Metalplast-Buk, ProLogis, Bakoma czy PCB Plecewice S.A., a także skupiska sklepów, jak centra handlowe: Sonata Park i Multishop czy wielkopowierzchniowe markety. Zabudowę mieszkaniową stanowią domy jednorodzinne oraz wille na Boryszewie, a do zabytków należą m.in. otoczony parkiem Dwór Garbolewskich czy ruiny Zamku Książąt Mazowieckich. W mieście znajduje się Muzeum Kolei Wąskotorowej, które oferuje przejazdy zabytkową kolejką, a także funkcjonuje Kino Mazowsze.

Komunikacja

Sochaczew przecinają 2 arterie wojewódzkie: droga nr 705 (Śladów – Jeżów) oraz droga nr 580, którą można dojechać do Żelazowej Woli oraz do, położonej w odległości 50 km – Warszawy. W pobliżu miasta biegnie autostrada A2, zaś arterie krajowe: nr 50 i nr 92 otaczają Sochaczew otwartą obwodnicą. W obrębie miasta kursuje 13 linii autobusowej komunikacji miejskiej, zaś transport zewnętrzny zapewniają: autobusy PKS, busy oraz pociągi.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowe Okrzei mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 50 metrów od inwestycji Nowe Okrzei znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Okrzei 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Okrzei znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 4 z Oddziałami Integracyjnymi w odległości 310 m, Szkoła Podstawowa Nr 2 w odległości 360 m, Prywatna Szkoła Podstawowa dla Dorosłych Nr 1 w odległości 360 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowe Okrzei składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 250 m znajduje się Sklep PSS Lux, w odległości 440 m znajduje się Gram Market.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Okrzei w odległości 370 m znajduje się Fitness.

Data publikacji: 06.12.2018

Data aktualizacji: 27.09.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie