Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe mieszkania powiat sochaczewski

198 ofert w 3 inwestycjach

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • 7. Dzielnica Olimpijska
  3 kw. 2024
  Sochaczew to miasto przyjazne, otwarte i nowoczesne. Taka jest Inwestycja deweloperska w centrum miasta - 7. Dzielnica, projekt realizowany przez VFM Real Estate. Inwestycja zlokalizowana tuż obok miejskiego ośrodka sportu i rekreacji. W ciągu kilku lat powstanie tu najnowocześniejsze osiedle w Sochaczewie - nowe tętno miasta.O budynkuW pierwszym etapie inwestycji powstanie budynek zlokalizowany od strony ulicy Olimpijskiej, w którym znajdzie się 128 mieszkań, lokale usługowe w parterze oraz garaż podziemny. W sprzedaży dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4, 5-pokojowe o metrażach od 32 do 124 m².Budynek będzie wyposażony w komórki lokatorskie, wózkarnie i rowerownie, umożliwiające bezpieczne przechowywanie sprzętu i dużych gabarytów.Teren7. Dzielnica Olimpijska to teren wyposażony strefy rekreacyjne dla komfortowego życia jej mieszkańców. Inwestycja zakłada realizację osiedla złożonego z 5 budynków mieszkalnych.Do dyspozycji mieszkańców będą liczne miejsca parkingowe naziemne oraz garaż podziemny, praktyczne stojaki na rowery i bezpieczna wózkarnia. Dodatkowo na terenie osiedla znajdzie się stacja do ładowania pojazdów elektrycznych, paczkomat, parkingi na rowery oraz lokale usługowe. Wyróżnikiem inwestycji są tereny rekreacyjne, plac zabaw i zielone skwery.

  7. Dzielnica Olimpijska

  od 8 450 zł/m2
  ul. Olimpijska , Sochaczew(0.9 km od centrum)
  VFM Real Estate
 • Aura Park Sochaczew
  2 kw. 2023
  Aura Sochaczew to eleganckie osiedle, które powstaje w śródmieściu Sochaczewa przy ul. Juliana Ursyna Niemcewicza. Dla naszych Klientów oprócz prestiżowej i wygodnej lokalizacji, przeznaczone mamy 132 mieszkania od 39,02m2 do 79,42m2, 110 miejsc postojowych w hali garażowej, 49 miejsc postojowych naziemnych oraz 132 komórki lokatorskie, nowoczesne windy. Kompleks będzie miał własny dziedziniec.Aura Sochaczew to pierwsza inwestycja Grupy Scotia w Sochaczewie. Oprócz walorów związanych z lokalizacją swoich klientów chcemy przyciągnąć różnorodnością oferty, jakością stosowanych materiałów budowlanych i wykończeniowych. Stawiamy na sprawdzone rozwiązania oraz na indywidualizm naszych klientów oferując również mieszkania do aranżacji.Aktualnie prowadzona jest sprzedaż 1 etapu inwestycji, w której skład wchodzi 60 mieszkań.

  Aura Park Sochaczew

  ul. Juliana Niemcewicza , Sochaczew(0.7 km od centrum)
  Grupa Scotia Sp. z o.o.
 • Nowy Teresin
  2 kw. 2024
  Nowy Teresin to pierwsze w okolicy osiedle bloków łączące doskonałą lokalizację, komfort oraz niską cenę.Mieszkania powstają pomiędzy Aleją 20-lecia a ulicą Świętokrzyską, w sąsiedztwie zakładów pracy, sklepów oraz parku rekreacyjnego. Pierwsze lokale będą gotowe do zamieszkania w drugim kwartale 2024r.Nowy Teresin to jedyna inwestycja wielorodzinna w okolicy.Na całość kompleksu składać się będą cztery pięciokondygnacyjne budynki, co sprawi, że osiedle będzie miało kameralną atmosferę. Na najmłodszych będzie czekał plac zabaw. Deweloper zadba też o zieleń w przestrzeniach wspólnych osiedla. Na osiedlu znajdą się lokale 2- i 3-pokojowe, o metrażach od 33 do 53 m2, z możliwością łączenia ich w większe mieszkania. Rozkład pomieszczeń w mieszkaniach został zaprojektowany tak, aby zapewnić mieszkańcom maksimum komfortu i funkcjonalności. Każdy z budynków jest wyposażony w szybką windę.

  Nowy Teresin

  od 7 100 zł/m2
  ul. Świętokrzyska 7 , Teresin, sochaczewski(7.6 km od Sochaczewa)
  Grupa Deweloperska Inwestor
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Apartamenty Teresin
  Oferta archiwalna
  Apartamenty Teresin to inwestycja obejmująca budowę nowoczesnego budynku wielorodzinnego z pięcioma kondygnacjami. Na parterze zaplanowano garaże. Na piętrze I, II, III i IV znajdą się mieszkania 1-, 2- i 3 pokojowe o powierzchni od ok. 46 m2 do ok. 90 m2.Aby zaspokoić potrzeby i oczekiwania mieszkańców zadbano o eleganckie, estetycznie zaaranżowane wnętrza wspólne i funkcjonalne rozkłady mieszkań, cichą windę, przestronne, słoneczne balkony.Na ostatniej kondygnacji znajduje się pomieszczenie do wspólnego użytkowania.Niewątpliwym atutem jest również lokalizacja inwestycji z dogodnym dojazdem do Warszawy. Bliskość stacji PKP czy doskonałe połączenia drogowe (A2 lub DK92) są idealnym rozwiązaniem dla osób dojeżdżających.

  Apartamenty Teresin

  od 6 000 zł/m2
  ul. Długa 26 , Teresin, sochaczewski(9.8 km od Sochaczewa)
  Apartamenty Teresin
 • Nowe Okrzei
  Oferta archiwalna

  Nowe Okrzei

  od 4 600 zł/m2
  ul. Okrzei 22 , Sochaczew(1.9 km od centrum)
  VFM Real Estate

Informacje o powiecie sochaczewskim

W powiecie sochaczewskim dostępnych jest 198 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 3 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w powiecie sochaczewskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 32 do 124 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (12 mieszkań).
 • 2-pokojowe (82 mieszkania).
 • 3-pokojowe (94 mieszkania).
 • 4-pokojowe (9 mieszkań).
 • 5-pokojowe (1 mieszkanie).

Wśród inwestycji deweloperskich w powiecie sochaczewskim nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w powiecie sochaczewskim kosztuje 253 875 zł.

Pobliskie Lokalizacje

Miejsca w pobliżu

Oferty w powiecie sochaczewskim

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: