+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe mieszkania na sprzedaż Sochaczew

83 oferty w 1 inwestycji

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 8 795 zł/m²

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Chcesz zobaczyć lepiej dopasowane oferty?

  Dopasuj liczbę pokoi

  • 11
  • 22
  • 33
  • 44
  • 5+5+
 • 7. Dzielnica Olimpijska
  3 kw. 2024
  Sochaczew to miasto przyjazne, otwarte i nowoczesne. Taka jest Inwestycja deweloperska w centrum miasta - 7. Dzielnica, projekt realizowany przez VFM Real Estate. Inwestycja zlokalizowana tuż obok miejskiego ośrodka sportu i rekreacji. W ciągu kilku lat powstanie tu najnowocześniejsze osiedle w Sochaczewie - nowe tętno miasta. O budynku W pierwszym etapie inwestycji powstanie budynek

  7. Dzielnica Olimpijska

  od 8 450 zł/m2
  ul. Olimpijska , Sochaczew(0.9 km od centrum)
  VFM Real Estate
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Pasaż Żeromskiego
  Oferta archiwalna
  Z myślą o Twoim komforcie Nowa inwestycja mieszkaniowa w prestiżowej lokalizacji przy ulicy Żeromskiego w centrum Sochaczewa jest odpowiedzią na potrzeby klientów szukających komfortowego mieszkania w doskonałej lokalizacji. Połączenie nowoczesności z klasycznym wyglądem w neutralnych kolorach sprawia, że projekt opiera się przemijającym trendom zachowując ponadczasową elegancję. Projekt cechuje

  Pasaż Żeromskiego

  od 5 600 zł/m2
  ul. Żeromskiego 35 , Sochaczew(0.7 km od centrum)
  Wow Inwest Sp. z o.o.
 • Nowe Okrzei
  Oferta archiwalna

  Nowe Okrzei

  od 4 600 zł/m2
  ul. Okrzei 22 , Sochaczew(1.9 km od centrum)
  VFM Real Estate

Nowe mieszkania – Sochaczew z coraz większą ilością inwestycji

Spokojny Sochaczew to średniej wielkości miasto położone zaledwie 53 km od Warszawy i 75 km od Łodzi, na skrzyżowaniu dróg krajowych nr 92 i 50. Tak dogodne położenie stwarza mu bardzo dobre warunki do rozwoju. Dlatego też Sochaczew przyciąga coraz więcej osób chcących się w nim osiedlić. Jak wygląda rynek mieszkaniowy w tym mieście? Gdzie powstają i ile kosztują nowe mieszkania? Sprawdź.

Rynek pierwotny – nowe mieszkania w Sochaczewie

Sochaczew to niewielkie, choć silne pod względem gospodarczym miasto, które może poszczycić się niskim bezrobociem i komfortowymi warunkami życia. Działa tu kilka dużych zakładów przemysłowych, zapewniających liczne miejsca pracy. Dlatego do miasta ściąga całkiem dużo przyjezdnych. Wpływa to na zapotrzebowanie na lokale mieszkalne, a więc na konieczność realizacji nowych inwestycji.

Nowe mieszkania w Sochaczewie powstają raczej rzadko, choć intensywność działań deweloperów w mieście w ostatnim czasie wyraźnie wzrasta. Inwestycje są realizowane najczęściej poza ścisłym centrum, ale w niezbyt dużej odległości od najważniejszych punktów miasta, głównie na prawym brzegu rzeki Bzury. W lewobrzeżnej części miasta znajdują się tylko dwie dzielnice, w których dominuje zabudowa jednorodzinna.

Mieszkania na sprzedaż w Sochaczewie – jak kształtują się ceny?

Osoby poszukujące mieszkania na sprzedaż w Sochaczewie mogą być mile zaskoczone ich cenami. Mogą one bowiem niewątpliwie być uznawane za przystępne, szczególnie w porównaniu z nie tak odległą stolicą kraju. Chcąc zamienić mieszkanie w Warszawie na nowe mieszkanie w Sochaczewie, można uzyskać nawet ponad dwukrotnie większą powierzchnię. To między innymi dlatego nowe mieszkania w Sochaczewie zazwyczaj mają przynajmniej dwa pokoje. W porównaniu z większymi miastami można również zauważyć większą popularność lokali 3-pokojowych i 4-pokojowych.

Mieszkania w Sochaczewie – czy warto kupować na rynku pierwotnym?

Rynek mieszkaniowy w Sochaczewie jest wielokrotnie mniejszy niż np. w miastach wojewódzkich, dlatego też wybór lokali jest ograniczony. Nowo realizowane inwestycje charakteryzują się jednak wysokim standardem, podobnie jak te w dużych miastach. Mieszkańcy mają do dyspozycji balkony i ogródki, miejsca parkingowe, komórki lokatorskie oraz starannie zagospodarowane części wspólne. Dzięki temu w nowych mieszkaniach w Sochaczewie mieszka się naprawdę przyjemnie. Osiedla są kameralne i dobrze wpasowują się w istniejącą tkankę miasta, a ceny lokali są bardzo przystępne.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie mazowieckim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Sochaczewie na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Informacje o Sochaczewie

W Sochaczewie dostępne są 83 oferty nowych mieszkań i domów znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Deweloperzy w Sochaczewie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 32 do 124 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (11 mieszkań).
 • 2-pokojowe (11 mieszkań).
 • 3-pokojowe (57 mieszkań).
 • 4-pokojowe (3 mieszkania).
 • 5-pokojowe (1 mieszkanie).

Wśród inwestycji deweloperskich w Sochaczewie nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w Sochaczewie kosztuje 303 345 zł.

Oferty w Sochaczewie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: