Zielone Tarasy Wesoła

Oferta archiwalna

Warszawa, Wesoła, Zielona-Grzybowa, ul. Długa 80

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 30 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Zielone Tarasy Wesoła

3 zdjęcia

Zielone Tarasy Wesoła
Zielone Tarasy Wesoła
Zielone Tarasy Wesoła

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 22 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada: do każdego mieszkania przy dodatkowej opłacie; około 10 m2

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (2 miejsca) : przy dodatkowej opłacie.
  • miejsca postojowe podziemne : przy dodatkowej opłacie.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rezerwat przyrody

Opis inwestycji

OSTATNIE GOTOWE DO ODBIORU - DWUPOZIOMOWE Z OGRÓDKIEM I ODRĘBNYM WEJŚCIEM - więcej szczegółów pod numerem 794-000-444

Pragniemy Państwu zaprezentować mieszkanie dwupoziomowe z balkonem i ogródkiem w inwestycji Zielone Tarasy Wesoła w Warszawie.W skład każdego mieszkania wchodzi taras z ogródkiem o powierzchni ok. 105 m2. Możliwe są również po 2 miejsca postojowe w hali garażowej oraz komórki lokatorskie o powierzchni około 8-10m2. Lokalizacja jest enklawą ciszy i spokoju, która jednocześnie pozostaje w niewielkiej odległości od centrum miasta. Zielone Tarasy Wesoła to

kompleks budynków w zabudowie segmentowej, połączonych wspólną halą garażową dzięki której komunikacja nie będzie odbywała się na terenie osiedla, a teren zewnętrzny zostanie wykorzystany jako rekreacyjny ciąg pieszo-jezdny. Osiedle jest ogrodzone i monitorowane.

Otulina roślinności Mazowieckiego Parku Krajobrazowego sprzyja wypoczynkowi na świeżym powietrzu i oddawaniu się długim spacerom, zaś zamknięte osiedle, a także kameralność zabudowy zapewnią komfort korzystania z przydomowych ogródków. Niewątpliwą zaletą pozwalającą zachować prywatność jest odrębne wejście do mieszkania, tak jak przy zabudowie bliźniaczej.

Dzielnica Wesoła, na terenie której zlokalizowane są Zielone Tarasy, uważana jest za najbardziej zieloną część Warszawy. Została przyłączona do stolicy w 2002 r. obecnie stanowi samowystarczalną jednostkę administracyjną, wyposażoną w pełną infrastrukturę w postaci urzędów, punktów usługowych i handlowych, szkół, przedszkoli i wszelkich innych udogodnień, które są tak istotne przy wyborze miejsca zamieszkania. Osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane z kluczowymi dzielnicami Warszawy, a dojazd do Centrum zajmuje zaledwie 15-20 minut.

Zapraszamy do kontaktu z biurem sprzedaży oraz odwiedzenia strony internetowej www.zielonetarasywesola.pl

Biuro sprzedaży:

794-000-444

601-646-426

Inwestycja Zielone Tarasy Wesoła znajduje się na Zielonej-Grzybowej, ul. Długa 80 (13.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Vesta Group Sp. z o.o. Sp. K.

Inwestycja Zielone Tarasy Wesoła została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 22 nowych mieszkań znajdujących się w 5 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Zielone Tarasy Wesoła nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Vesta Group Sp. z o.o. Sp. K. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (2 miejsca)
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie do każdego mieszkania przy dodatkowej opłacie; około 10 m2.

Lokalizacja inwestycji

Dzielnica Wesoła, na terenie której zlokalizowane są Zielone Tarasy, jest uważana za najbardziej zieloną część Warszawy. Została przyłączona do stolicy w 2002 r. obecnie stanowi samowystarczalną jednostkę administracyjną, wyposażoną w pełną infrastrukturę w postaci urzędów, punktów usługowych i handlowych, szkół, przedszkoli i wszelkich innych udogodnień, które są tak istotne przy wyborze miejsca zamieszkania. Osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane z kluczowymi dzielnicami Warszawy, a dojazd do Centrum zajmuje zaledwie 20 minut.

Wesoła to wysunięta na wschód dzielnica Warszawy, zajmująca obszar o powierzchni ok. 23 km2. Aż 2/3 tego terenu to malownicze przestrzenie naturalnego krajobrazu: sosnowe lasy, pagórkowate wzniesienia i liczne zbiorniki wodne, które nadają miejscu charakter spokojnej, zielonej enklawy. Przy ulicach przypominających niekiedy leśne aleje usytuowane są niskie budynki: wille oraz domy jedno- i wielorodzinne, które nie tworzą dużych skupisk, toteż dzielnica nie jest zatłoczona i zachowuje swoisty, leśny mikroklimat. Gęściejsza, lecz konsekwentnie niska zabudowa handlowo-usługowa występuje natomiast na Osiedlu Zielona. Wesoła uchodzi za jeden z najbezpieczniejszych rejonów stolicy, a walory przyrodnicze okolic zachęcają do sportu i rekreacji, toteż nie brakuje tutaj: ścieżek rowerowych, kortów tenisowych czy terenów do jazdy konnej. Z dzielnicy do centrum można dojechać pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej, a ważną arterią wiodącą poza wschodnią granicę miasta jest Trakt Brzeski.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Zielone Tarasy Wesoła?

Z Wesołej do Śródmieścia kursują pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej oraz Kolei Mazowieckich, natomiast dojazd na stacje kolejowe umożliwia komunikacja autobusowa. Trakt Brzeski jest arterią, która prowadzi poza wschodnią granicę miasta, zaś inne ważne ulice to: Jana Pawła II, I Praskiego Pułku i Wspólna.

Data publikacji: 06.04.2017
Data aktualizacji: 13.12.2022

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: