Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe mieszkania Warszawa, Wesoła, Stara Miłosna

54 oferty w 1 inwestycji

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Laveli Residence
  1 kw. 2023
  Warszawa Wesoła nazywana jest najbardziej zieloną dzielnicą Warszawy, to właśnie tutaj z myślą o osobach poszukujących wygody i wytchnienia od wielkomiejskiego zgiełku powstaje inwestycja Laveli Residence.Jej ogromnym atutem jest bliskie sąsiedztwo Mazowieckiego Parku Krajobrazowego oraz cicha i spokojna okolica.Prosta i nowoczesna architektura w połączeniu z wysokiej jakości materiałami nadaje inwestycji wyjątkowy charakter.Na pięciu kondygnacjach budynku umiejscowione zostały 73 lokale mieszkalne w zróżnicowanych metrażach dostosowanych do potrzeb zarówno singli, par i młodych rodzin.Bogata oferta mieszkań 2, 3 i 4-pokojowych w metrażach od 40 do 94 m² spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. W części podziemnej budynku znajduje się garaż z 79 miejscami parkingowymi oraz boksy rowerowe.

  Laveli Residence

  od 9 936 zł/m2
  ul. Fabryczna 2 , Stara Miłosna, Wesoła, Warszawa(14.9 km od centrum)
  Toscany Invest Sp. z o.o. Sp. K.
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Osiedle Borkowska II
  Oferta archiwalna
  Zamieszkaj w Starej Miłosnej, w doskonale zlokalizowanym miejscu tuż przy lesie mając pod ręką wszelkie niezbędne punkty usługowe. W kilka minut od swojego nowego mieszkania dojdziesz do Lidla, Biedronki, na przystanek autobusowy i do lasu. Ponadto w okolicy znajduje się kościół, duży plac zabaw dla dzieci, przychodnia, klub fitness, piekarnia, salon fryzjerski i miejska siłownia plenerowa. Budynki będą zlokalizowane przy niewielkiej i mało uczęszczanej ulicy Borkowskiej, z dala od dużego ruchu samochodowego i głównych tras tranzytowych.Osiedle Borkowska II to zespół dwóch budynków wielorodzinnych, gdzie łącznie znajdą się 64 mieszkania o powierzchni od 32 do 80 m2. W każdym mieszkaniu będzie wygodny balkon, natomiast na ostatniej kondygnacji zostały zaprojektowane duże tarasy. Ponadto niektóre mieszkania na parterze będą posiadały wydzielony ogródek do wyłącznego użytkowania.Budynki będą połączone wspólnym podziemnym garażem gdzie przewidziano 62 miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie. W każdym budynku znajdzie się winda, która będzie obsługiwała wszystkie kondygnacje. Ogrzewanie i ciepłą wodę użytkową zapewniać będzie odrębna dla każdego budynku kotłownia zlokalizowana na najwyższej kondygnacji. Budynki będą wyposażone we wszystkie sieci miejskie, t.j.: prąd, gaz, wodę, kanalizację miejską oraz sieć światłowodową.Teren osiedla będzie ogrodzony i oświetlony. Na terenie zamkniętym w pobliżu wjazdu przewidziane zostały miejsca postojowe naziemne oraz niewielki plac zabaw dla dzieci.

  Osiedle Borkowska II

  ul. Borkowska 3B i 3C , Stara Miłosna, Wesoła, Warszawa(14.3 km od centrum)
  Firma Budowlana Jacek Milewski
 • Osiedle Brzozowa
  Oferta archiwalna
  W skład inwestycji wchodzi osiem budynków wielolokalowych, których architektura nawiązuje do przedwojennych, stylowych kamienic. W budynkach znajdują się mieszkania jedno-, dwu- i trzypokojowe, o powierzchni od 30 metrów kwadratowych do 55 metrów kwadratowych. Do mieszkań położonych na parterze należą przydomowe ogródki o zróżnicowanej wielkości powierzchni. Spokojna i cicha okolica inwestycji sprawia, iż jest to wymarzona lokalizacja dla rodzin z dziećmi oraz ludzi starszych. Osiedle Brzozowa zachwyca swoją kameralnością i panującą na nim niezwykłą atmosferą, a to wszystko zawdzięcza rozmieszczeniu budynków w odpowiedniej odległości oraz przytulnemu zagospodarowaniu terenów zielonych.

  Osiedle Brzozowa

  od 6 100 zł/m2
  ul. Brzozowa , Stara Miłosna, Wesoła, Warszawa(15.1 km od centrum)
  Inspiro Sp. z o.o. Sp.k.
 • Warszawa Wesoła
  Oferta archiwalna
  Nowe osiedle budynków wielorodzinnych powstanie w Warszawie dzielnicy Wesoła przy ul. Jodłowej i ul. Kamyk.   Będzie to kameralne osiedle, składające się z czterech budynków trzy i czterokondygnacyjnych, z windami od poziomu garaży.  W czterech budynkach zostanie wybudowanych 119 mieszkań o różnorodnych metrażach od 26 m2 do 70 m2, każde z balkonem lub przydomowym ogródkiem. Przy projektowaniu tego osiedla nie zapomnieliśmy o najmłodszych i z myślą o naszych przyszłych klientach przewidzieliśmy na terenie osiedla przedszkole oraz plac zabaw dla dzieci. Rozpoczęcie inwestycji planowane jest na listopad 2010 r., a jej zakończenie na IV kwartał 2012 r.Ceny mieszkań:cena za 1 m2 powierzchni lokalu mieszkalnego wynosi: 6 500,00 zł bruttocena za 1 m2 powierzchni balkonu wynosi: 300,00 zł bruttocena miejsca parkingowego w garażu podziemnym wynosi: 24 400,00 zł bruttocena miejsca postojowego naziemnego wynosi 9 095,00 zł brutto

  Warszawa Wesoła

  Ul. Jodłowa/Kamyk , Groszówka, Wesoła, Warszawa(14.5 km od centrum)
  Dozbud Development

Stara Miłosna jest najstarszym osiedlem dzielnicy Wesoła. Włączone zostało do Warszawy dopiero w 2002 roku, stanowiąc najpierw część innej miejscowości (Wesołej właśnie). To jeden z najpiękniejszych obszarów prawobrzeżnej części stolicy Polski, zwłaszcza że jego część wchodzi w skład Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Mimo dość znacznej odległości od centrum (17 km), mieszkania w Starej Miłośnie cieszą się bardzo dużym popytem. Raz, że są tańsze, a dwa, że ich położenie w cichej i spokojnej okolicy stanowi idealną ucieczkę od hałasu, zgiełku i smogu. Obecnie powierzchnia osiedla wynosi ok. 22,62 km2 - to jedna z największych jednostek administracyjnych tego typu w Warszawie. Zabudowa jest zróżnicowana, ale nie tak bardzo jak np. w centrum. Stara Miłosna zaczęła się bowiem na dobre rozwijać dopiero w latach 80-tych XX wieku. Wcześniej stanowiła zaledwie letnisko tudzież przystanek na drodze do stolicy. Obecnie walory osiedla zauważają zwłaszcza osoby, które szukają swojego M w dzielnicach położonych dalej od centrum lub nawet w miejscowościach podwarszawskich.

Mieszkania: Stara Miłosna

Zabudowa osiedla składa się z domów jednorodzinnych, a także bloków. Ostatnio powstają nowe mieszkania. Stara Miłosna charakteryzuje się raczej budownictwem nisko kondygnacyjnym - rzadko można spotkać wysokie blokowiska. Oprócz części o gęstszej zabudowie, znajdują się tu również ogromne obszary zieleni. Obecnie nieruchomości powstają już nawet na granicy Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Duża ilość terenów zielonych sprawia, że zabudowa nie jest tak gęsta, jak w centrum. Mieszkańcy mogą cieszyć się większą prywatnością i przestrzenią. Ponadto problem smogu nie jest tu tak duży, jak na innych obszarach. Jakość mieszkania w Starej Miłośnie jest nieporównanie inna niż na pozostałych osiedlach Warszawy.

Warto przyjrzeć się również jakości budownictwa. Pomimo przewagi domów jednorodzinnych z łatwością można znaleźć inwestycje oferujące mieszkania. Stara Miłosna to obszar bardziej jednorodzinny, nie ma tu niemal wcale bloków skupionych w ogromne osiedla. Nowoczesne inwestycje nie zaburzają krajobrazu architektonicznego, zatem ich wielkość została dostosowana do już zastanej. Warto jednak zwrócić uwagę na liczne udogodnienia, jakie dla mieszkańców przygotowali deweloperzy. Wśród nich znajdują się m.in. place zabaw, przystosowania dla niepełnosprawnych itp. Większość nowych inwestycji ma charakter zamknięty. Zwiększa to znacznie bezpieczeństwo mieszkania. Stara Miłosna to mimo wszystko tereny nieco podmiejskie. Oznacza to, że zabudowa jest tu znacznie rzadsza niż w centrum czy na Mokotowie.

Cena mieszkania: Stara Miłosna

To jedna z najtańszych lokalizacji w stolicy. Średnia dla całego miasta wynosi ok. 8 000 zł/mkw., podczas gdy mieszkania w Starej Miłośnie można dostać już za ok. 6 000 zł/mkw., czyli 2 000 zł/mkw. taniej. Jak na Warszawę, to bardzo dużo. Za nieruchomość można zapłacić nawet kilkadziesiąt tys. zł mniej. Taka różnica wynika głównie z lokalizacji mieszkania. Stara Miłosna jest położona dość daleko od centrum. Zgodnie z zasadami panującymi na rynku, im dalej od centrum, tym taniej. Ponadto Wesoła jako dzielnica nie jest tak rozwinięta pod kątem infrastruktury czy kultury, jak Żoliborz lub Mokotów. Nie znajdzie się tu ulic pełnych drogich restauracji i modnych klubów. To wszystko sprawia, że Wesoła stanowi niejako sypialnię stolicy. Jej atrakcyjność jest mniejsza niż wspomnianych wyżej dzielnic.

Dzięki temu osoby poszukujące terenów cichych i spokojnych, którym zależy na wysokim standardzie, bez problemu znajdą tu wymarzone M w korzystnej cenie. Najczęściej mieszkania na Starej Miłośnie kosztują od ok. 6 000 zł/mkw. do 7 000 zł/mkw. Dodatkowo miejsca parkingowe są znacznie tańsze niż na lewym brzegu. Jedyną konkurencją dla Wesołej na tle cenowym może stanowić Białołęka, jednak tam z kolei często brakuje infrastruktury drogowej, komunikacyjnej, zaplecza usługowo-handlowego, a nawet tak pięknych terenów zielonych.

Inwestować w mieszkania w Starej Miłośnie?

Może się wydawać, że lokowanie kapitału w nieruchomość położoną tak daleko od centrum będzie niewypałem. Trzeba jednak wziąć pod uwagę kilka czynników:

stały napływ ludności do Warszawy, niski czynsz za wysoki standard, dobra infrastruktura drogowa,

Powyższe czynniki przesądzają o tym, że opłaca się inwestować w mieszkania w Starej Miłośnie. Zwłaszcza zyskowny może się tu okazać wynajem długoterminowy, na który skuszą się osoby poszukujące taniego M. Niski czynsz jest bowiem ogromną zaletą tego rejonu. Wiele osób szuka również miejsca przyjaznego zwierzętom, w otoczeniu zieleni, cichego i spokojnego. Również pod tym względem Stara Miłosna może im wiele zaoferować. Dlatego zamiast patrzeć na odległość od centrum, warto sprawdzić, jak wielu jest chętnych na najem mieszkania w Starej Miłośnie. Może się okazać, że wcale nie tak mało. Średni zysk z długoterminowego wynajmu często okazuje się przewyższać ten z lokat bankowych. Dlatego warto przeprowadzić indywidualną analizę opłacalności takiej inwestycji.

Wcale nie koniec świata

Stara Miłosna znajduje się na południowym wschodzie Warszawy. Jej powierzchnia jest całkiem spora, obejmuje zatem wiele dróg. Najważniejsze są drogi krajowe nr 2 i 17. Zwłaszcza ta pierwsza jest istotna dla osób, które chcą szybko dojechać w zachodnie rejony Warszawy - łączy się bowiem z obwodnicą. Podróż mogą ułatwić również drogi wojewódzkie nr 637 i 638. Pozostałe istotne arterie to: Jana Pawła II, Władysława Raczkiewicza, Juliana Ursyna Niemcewicza, Wspólna, Armii Krajowej. Warto zauważyć, że wiele nazw ulic w tej części stolicy dubluje się z tymi w innych rejonach Warszawy. Po wcieleniu Wesołej do miasta stołecznego zdecydowano się ich nie zmieniać. Stąd przy podawaniu adresu mieszkania w Starej Miłosnej warto zaznaczyć, która to część stolicy.

Komunikacja miejska obejmuje przede wszystkim linie autobusowe i kolejowe. Do stacji Warszawa Wesoła i Warszawa Wola Grzybowska dojeżdżają pociągi S2 i R2 oraz Kolej Miejska. Podróż do ścisłego centrum zajmuje ok. 35 min. z przystanku Warszawa Wesoła i ok. 50 min. z przystanku Stara Miłosna. Do słynnego Mordoru samochodem dojedzie się w ok. 30 min., a komunikacją miejską w ok. godzinę.

Stara Miłosna dla kochających przyrodę

Tak w skrócie można opisać osoby, które najczęściej decydują się kupić mieszkanie w Starej Miłośnie. Bardzo dużą ilość powierzchni tego osiedla zajmuje Mazowiecki Park Krajobrazowy, a w nim słynne Ługi: Biały, Zielony i Kaczy. Oprócz nich, obecne są tu liczne stawy i glinianki. Ze wschodu na zachód płynie Kanał Wawerski, a także liczne pomniejsze dopływy. Dzięki ogromnej ilości ścieżek rowerowych tereny te spodobają się również osobom, które lubią tego typu aktywność. Obszary zielone nie są jednak jedyną możliwością spędzania czasu. Oprócz nich warto przyjrzeć się ofertom Ośrodka Kultury Wesoła i Ośrodka Działań Twórczych Pogodna. Odbywają się tu koncerty, amatorskie spektakle teatralne, warsztaty plastyczne i wiele innych.

Stara Miłosna to oczywiście nie koniec świata. Znajduje się tu w pełni rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa. Obecne są popularne dyskonty, kawiarnie czy restauracje, ośrodki zdrowia i placówki edukacyjne. Dlatego osoby, które zdecydowały się tu zamieszkać, mogą w pełni skorzystać z uroków mieszkania w dużym mieście.

Informacje o Starej MIłosnej

W Starej Miłosnej dostępne są 54 oferty nowych mieszkań i domów znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Deweloperzy w Starej Miłosnej mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 40 do 94 m2, w tym lokale:

 • 2-pokojowe (23 mieszkania).
 • 3-pokojowe (26 mieszkań).
 • 4-pokojowe (5 mieszkań).

Wśród inwestycji deweloperskich w Starej Miłosnej nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w Starej Miłosnej kosztuje 410 750 zł.

Pobliskie Lokalizacje

Oferty w Starej Miłosnej

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: