Malta Wołkowyska

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Wołkowyska, oferowane bezpośrednio przez

UWI Inwestycje S.A.

Poznań, Nowe Miasto, Rataje, ul. Wołkowyska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Malta WołkowyskaMalta Wołkowyska

5 zdjęć

Malta Wołkowyska
Malta Wołkowyska
Malta Wołkowyska
Malta Wołkowyska

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • winda
  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • klimatyzacja
  • inteligentny dom

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • 3 parki w okolicy
  • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 8 lokali użytkowych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 300 do 320 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne : Miejsca postojowe w hali garażowej: 1. pojedyncze, 2. podwójne zależne, 3. wyposażone w stojaki rowerowe, 4. miejsca z możliwością ładowania pojazdów.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro, staw

Opis inwestycji

Malta Wołkowyska logo

MALTA Wołkowyska to projekt osiedla, które powstaje z myślą o komforcie i nowoczesności. To połączenie miejskiego stylu życia z możliwościami, jakie oferuje mieszkanie w sąsiedztwie jeziora i terenów rekreacyjnych.

Inwestycja znajduje się przy ulicy Wołkowyskiej, skrzyżowanej z ulicą abpa A. Baraniaka.

Osiedle MALTA Wołkowyska jest realizowane w trzech etapach, z których pierwszy – MALTA26, został oddany mieszkańcom do użytku w 2019 roku.

Aktualna oferta sprzedaży obejmuje drugi i trzeci etap osiedla MALTA Wołkowyska. To projekt dla osób, które poszukują zróżnicowanych projektów mieszkań, zarówno lokali docelowych, a także tych o charakterze inwestycyjnym.

Koncepcja najnowszego – TRZECIEGO etapu inwestycji zakłada realizację budynku 6-segmentowego z liczbą 344 mieszkań. W nietuzinkowej i charakterystycznej bryle, swoje miejsce znajdą również powierzchnie usługowe, zapewniając wyższy komfort życia mieszkańców.

Dodatkowe powierzchnie:

- piwnice,

- miejsca postojowe w hali garażowej:

1. pojedyncze,

2. podwójne zależne,

3. wyposażone w stojaki rowerowe,

4. miejsca z możliwością ładowania pojazdów.

- System automatyki domowej UWI Smart,

- możliwość montażu klimatyzacji na ostatniej kondygnacji,

- zielone dachy,

- 2 000 m2 osiedlowej przestrzeni rekreacyjnej.

Inwestycja Malta Wołkowyska znajduje się na Ratajach, ul. Wołkowyska (3.2 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez UWI Inwestycje S.A.

Inwestycja Malta Wołkowyska została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Malta Wołkowyska nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli UWI Inwestycje S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Nowe Miasto to najstarsza część Poznania, którą ze wschodu na zachód przecina linia kolejowa a z północy na południe ul. Bolesława Krzywoustego. Dzielnica ma powierzchnię ponad 100 km kw na której mieszka 136 tys. mieszkańców. Dzielnicę przecinają na południu i północy drogi krajowe i europejskie E30, S11 i 92 a w odległości 7 km znajduje się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Najbardziej atrakcyjnym pod względem przyrodniczym punktem dzielnicy jest Jezioro Maltańskie z ogrodem zoologicznym i Parkiem Tysiąclecia. Od wschodu dzielnicę pokrywają lasy miejskie. W odległości 1 km od granic dzielnicy znaleźć można Wyższą Szkołę Psychologii Społecznej, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Politechnikę Poznańską czy Wyższą Szkołę Umiejętności Społecznych. W samej dzielnicy i w promieniu 500 metrów znajdują się szpitale Szpital-Przychodnia Celsus, Wielospecjalistyczny Szpital Miejski, ZOZ Poznań-Nowe Miasto, Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny czy Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Malta Wołkowyska?

Nowe Miasto to dzielnica doskonale skomunikowana z resztą miasta poprzez sieć komunikacji miejskiej. Poza tym dzielnicę przecina linia kolejowa a dworzec Poznań Główny znajduje się w odległości ok. 1,5 km na zachód. Przez Nowe Miasto przebiegają ważne drogi krajowe EE30, S11 i 92. Lotnisko znajduje się w odległości 7 km na zachód.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Malta Wołkowyska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 974 metrów od inwestycji Malta Wołkowyska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ptyś.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Malta Wołkowyska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Malta Wołkowyska znajduje się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Ciuciubabka w odległości 552 m, Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego w odległości 623 m, szkoła w odległości 647 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Malta Wołkowyska jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Exclusive Dental Studio w odległości 298 m, Eurodent w odległości 436 m, Orto Vital Dent w odległości 476 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Malta Wołkowyska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 223 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 282 m znajduje się Żabka, w odległości 421 m znajduje się sklep z żywnością.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Malta Wołkowyska w odległości 249 m znajduje się centrum sportowe, w odległości 250 m znajduje się boisko / kort, w odległości 250 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 05.05.2021
Data aktualizacji: 08.11.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: