Żelazna 10

4 zdjęcia

Żelazna 10
Żelazna 10
Żelazna 10
Żelazna 10

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Żelazna 10 dostępne są 4 oferty

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (4)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Piętra

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 36 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Stolarka okienna PCV osadzona w technologii ciepłego montażu Rolety zewnętrzne z kasetą montowaną na zewnątrz muru (w warstwie styropianu) ograniczającą straty ciepła Przegrody akustyczne ścian klatki schodowej Poziome przegrody akustyczne Niskoszumowe piony kanalizacji sanitarnej

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

balkon.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępne są 4 mieszkania.

Powierzchnie mieszkań:

od 43 do 74 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 4-pokojowe.

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis Inwestycji

Prezentujemy Państwu nasz nowy budynek wielorodzinny z 36 mieszkaniami. Jak zawsze odpowiadamy na Państwa oczekiwania i dlatego również tu zastosowaliśmy rozwiązania mające na celu podnoszenie jakości i komfortu życia. Rozwijamy kolejne działania mające na celu ochronę naszego środowiska, między innymi zmniejszanie zużycia energii, a co za tym idzie obniżanie emisji dwutlenku węgla. Budynek przy ul. Żelaznej 10 zbudowany jest w oparciu o ważne, wyznaczone przez naszą firmę ekoFilary, takie jak zastosowane materiały silikatowe o dużej gęstości izolowane styropianem grafitowym grubości aż 20 centymetrów – dzięki temu nasze ściany dobrze kumulują energię cieplną zimą, a latem w upalne dni dają poczucie chłodu. Budynek jest też wyposażony w okna trzyszybowe wysokiej jakości, rolety zewnętrzne oraz ogrzewanie podłogowe. Przegrody między mieszkaniami wykonane z bloków silikatowych SILKA Tempo oraz żelbetu poprawiają wyciszenie mieszkań i wpływają na większy komfort życia codziennego.

Inwestycja Żelazna 10 znajduje się w Toruniu, ul. Żelazna 10 (1.6 km od centrum Torunia), została zrealizowana przez Urbański Przedsiębiorstwo Budowlane.

Inwestycja Żelazna 10 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 36 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Żelazna 10 w sprzedaży 4 nowe mieszkania o powierzchni od 43 do 74 metrów kwadratowych.

Dostępne są mieszkania:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 43 do 45 m2 (2 mieszkania)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 69 do 74 m2 (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców Urbański Przedsiębiorstwo Budowlane przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Toruń to będące drugą stolicą woj. kujawsko-pomorskiego miasto o powierzchni 115,75 km2 i liczbie ludności wynoszącej 187 450 osób. Zwyczajowo dzieli się je na 24 części. Północ i południe Torunia rozdziela Wisła. Oba brzegi łączone są mostami, spośród których najokazalszym jest Most im. J. Piłsudskiego. Nowoczesna zabudowa o charakterze biznesowym i handlowym wspaniale przeplata się tu z zabytkowymi kamienicami, a im dalej od centrum, tym więcej jest osiedli budynków wielorodzinnych i domów jednorodzinnych. Miasto ma bogate zaplecze oświatowe i sportowe. Jest też imponującym ośrodkiem kultury – działają tu m.in. 4 kina, 5 teatrów, 6 muzeów i 9 galerii. Miasto ma też swoją orkiestrę symfoniczną. Toruń jest pełne zieleni – 30% jego obszaru stanowią lasy. Odpocząć można też w jednym z 3 parków miejskich.

Komunikacja

Toruń posiada sieć komunikacyjną, na którą składają się 4 drogi krajowe (nr 10,15, 80, 91) i 4 wojewódzkie (nr 273, 553, 585, 654), a ich uzupełnieniem są drogi gminne i powiatowe. Przez fragment wschodniej części miasta przechodzi trasa europejska E75, w której skład wchodzi autostrada A1, a przy niej biegną drogi wojewódzkie nr 552 i 657. W Toruniu kursuje 47 linii autobusów miejskich i tramwajów. Ponadto znajdują się tu trzy dworce kolejowe i dwa dworce autobusowe. Toruń ma również należące do aeroklubu lotnisko sportowe.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Żelazna 10?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Żelazna 10 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji Żelazna 10 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sczanieckiego.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Żelazna 10 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Żelazna 10 znajduje się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Technikum TEB Edukacja w odległości 160 m, Policealna Szkoła TEB Edukacja w odległości 160 m, Studium Medyczne TEB Edukacja w odległości 160 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Żelazna 10 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 170 m znajduje się Centrum handlowe, w odległości 180 m znajduje się Stokrotka, w odległości 230 m znajduje się Galeria wnętrz AMC.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Żelazna 10 w odległości 160 m znajduje się Centrum sportowe, w odległości 210 m znajduje się boisko szkolne, w odległości 220 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 10.04.2020
Data aktualizacji: 11.05.2022

Nasi użytkownicy chwalą tego dewelopera za szybką odpowiedź na zapytania

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Toruniu

Oferty w Toruniu

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: