Nowe Batorego

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBudlex Sp. z o.o.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 489 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Artystyczne Osiedle - etap II(1.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Toruń, ul. Targowa (2.5 km od centrum Torunia)
  Artystyczne Osiedle - etap II
  Termin oddania: 2 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 127
  Powierzchnia: 25 - 113 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Budlex Sp. z o.o.
 • Apartamenty Lubicka(1.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Toruń, ul. Targowa (2.6 km od centrum Torunia)
  Ceny od: 6 100/m2
  Apartamenty Lubicka
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 66
  Powierzchnia: 57 - 92 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  Willa Developer Sp. j
 • Lubicka 17(1.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Toruń, ul. Lubicka 17 (2.2 km od centrum Torunia)
  Ceny od: 6 050 brutto/m2
  Lubicka 17
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 15
  Powierzchnia: 52 - 88 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  Invest Dompol Sp. z o.o. Sp. k.

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

Nowe Batorego to najnowsza oferta spółki Budlex, która zmieni niebawem wizerunek ulicy. Naprzeciwko Urzędu Miasta powstaną trzy nowe budynki, które przykuwać będą uwagę swą nowoczesną formą i bielą elewacji.Proces budowy podzielony zostanie na 2 etapy. W pierwszym powstaną 2 budynki, w których znajdzie się 120 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 36 do 89 m kw. Wyróżnikiem projektu będzie ciekawa, nowoczesna forma budynków, które od strony południowej zostaną obniżone o jedną, dwie kondygnacje tworząc przestrzeń na przestronne tarasy. Biel elewacji przełamana zostanie grafitowym kolorem szyb balkonowych jak i dwoma kolorami elewacji na poziomie piwnic oraz garażu. Na uwagę zasługują też aranżacje klatek schodowych, w których pojawią się nowoczesne portale drzwiowe, oświetlenie ledowe, wycieraczki wpuszczane w posadzkę, fototapety, lustra, cichobieżne windy prowadzące z garażu po ostatnią kondygnację. Całość wzbogacać będzie staranne zaprojektowanie terenu wokół budynków z placem zabaw, miejscami postojowymi a także parkingiem rowerowym dla bardziej aktywnych.

Inwestycja Nowe Batorego znajduje się w Toruniu, ul. Batorego (2.2 km od centrum Torunia), została zrealizowana przez dewelopera Budlex Sp. z o.o..

Inwestycja Nowe Batorego została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Aktualnie w inwestycji Nowe Batorego pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 53 do 84 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Budlex Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, winda, rowerownia.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Nowe Batorego

Toruń to będące drugą stolicą woj. kujawsko-pomorskiego miasto o powierzchni 115,75 km2 i liczbie ludności wynoszącej 187 450 osób. Zwyczajowo dzieli się je na 24 części. Północ i południe Torunia rozdziela Wisła. Oba brzegi łączone są mostami, spośród których najokazalszym jest Most im. J. Piłsudskiego. Nowoczesna zabudowa o charakterze biznesowym i handlowym wspaniale przeplata się tu z zabytkowymi kamienicami, a im dalej od centrum, tym więcej jest osiedli budynków wielorodzinnych i domów jednorodzinnych. Miasto ma bogate zaplecze oświatowe i sportowe. Jest też imponującym ośrodkiem kultury – działają tu m.in. 4 kina, 5 teatrów, 6 muzeów i 9 galerii. Miasto ma też swoją orkiestrę symfoniczną. Toruń jest pełne zieleni – 30% jego obszaru stanowią lasy. Odpocząć można też w jednym z 3 parków miejskich.

Komunikacja

Toruń posiada sieć komunikacyjną, na którą składają się 4 drogi krajowe (nr 10,15, 80, 91) i 4 wojewódzkie (nr 273, 553, 585, 654), a ich uzupełnieniem są drogi gminne i powiatowe. Przez fragment wschodniej części miasta przechodzi trasa europejska E75, w której skład wchodzi autostrada A1, a przy niej biegną drogi wojewódzkie nr 552 i 657. W Toruniu kursuje 47 linii autobusów miejskich i tramwajów. Ponadto znajdują się tu trzy dworce kolejowe i dwa dworce autobusowe. Toruń ma również należące do aeroklubu lotnisko sportowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowe Batorego mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 260 metrów od inwestycji Nowe Batorego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zaułek Dworcowy.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Batorego znajduje się się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Policealne Studium Budownictwa Projektowania Architektonicznego i Geodezji w odległości 80 m, Zespół Edukacyjny "Blok" w odległości 80 m, Branżowa Szkoła I Stopnia "Blok" w odległości 80 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nowe Batorego jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lux Med - opieka prywatna w odległości 270 m, TORMED w odległości 290 m, Specjalistyczny Szpital Miejski im. M. Kopernika w odległości 480 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowe Batorego składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 330 m znajduje się Sklep z warzywami, w odległości 340 m znajduje się Sklep z warzywami, w odległości 350 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Batorego w odległości 110 m znajduje się Boisko, w odległości 120 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 140 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 22.01.2018

Data aktualizacji: 18.12.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie