Dom na sprzedaż 5 pokoi o powierzchni 183,93 m² - numer A2.1

Rezerwacja

Kraków, Bronowice, ul. Włodzimierza TetmajeraInwestycja: Wille TetmajeraDeweloper: Urba Sp. z o.o.

Cena: 1 400 000 zł
POWIERZCHNIA183,93 m²
POKOJE5
PIĘTRA3
TERMIN ODDANIAGotowe
Wille Tetmajera

7 zdjęć

Wille Tetmajera

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:
A2.1
Cena:
1 400 000 zł (7 612 zł/m²)
Liczba kondygnacji:
3 poziomy
Pokoje:
5 pokoi
Metraż:
183,93 m²
Powierzchnia działki:
informacja u dewelopera
Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku
Kuchnia:
informacja u dewelopera
Łazienki:
3 łazienki
Wysokość pomieszczeń:
od 260 do 282 cm wysokości
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera
Opis płatności:
informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji:
wpłata 20 000zł (1 miesiąc- czas trwania umowy rezerwacyjnej)
Zabezpieczenie środków:
informacja u dewelopera
Inwestycja:
dom znajduje się w inwestycji Wille Tetmajera

Opis oferty

Wille Tetmajera logo

Nowy 5 pokojowy dom na sprzedaż o powierzchni 183,9 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Wille Tetmajera na Bronowicach przy ul. Włodzimierza Tetmajera (5.9 km od centrum Krakowa). Inwestycja została zrealizowana przez dewelopera Urba Sp. z o.o..

Cała inwestycja składa się z 2 nowych domów w tym 1 domu typu bliźniak. Inwestycja Wille Tetmajera została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.

Nowy dom nr A2.1 nie posiada podpiwniczenia oraz ma garaż 3 stanowiskowy. W domu znajduje się 5 pokoi, 3 łazienki. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Urba Sp. z o.o. przewidział również: miejsca postojowe naziemne.

Cena ofertowa domu wynosi wynosi 1 400 000 zł (7 612 zł/m²).

Sztuka dobrego budowania, sztuka dobrego życia

Wille Tetmajera powstały z chęci zrealizowania projektu na miarę legendarnej bronowickiej lokalizacji. To optymalne połączenie bezkompromisowej architektury, innowacyjnego sposobu budowania oraz nowoczesnej, energooszczędnej technologii, w celu stworzenia idealnego miejsca do dobrego, spokojnego życia, w jednej z najbardziej atrakcyjnych przestrzeni Krakowa. Gwarantem powodzenia tego zamierzenia jest ponad 10 letnie doświadczenie GRUPY URBA w realizacji tego typu udanych i doskonale funkcjonujących inwestycji.

Legendarna lokalizacja

Wille Tetmajera to absolutnie specjalne miejsce dla miłośników zindywidualizowanej estetyki i architektonicznego wysmakowania, szukających nie tylko lokalizacji w zacisznym miejscu Krakowa, lecz również zainteresowanych jego niebanalną historią. Wille Tetmajera to właśnie idealny przykład takiego niecodziennego miejsca – usytuowanego w historycznych Bronowicach – w bezpośrednim. sąsiedztwie słynnego dworu Włodzimierza Tetmajera, w którym akcje swego dramatu „Wesele” osadził Stanisław Wyspiański.

Awangarda pod każdym względem

Wille Tetmajera to również połączenie tradycji z awangardą – wysmakowana architektura będzie tu w parze z zastosowaniem instalacji fotowoltaicznej oraz inteligentnego sterowania urządzeniami w lokalu (rolety, światło, ogrzewanie).

Komfort i niepowtarzalność w luksusowym wydaniu

Wille Tetmajera to dwa stylowe, luksusowe domy w otoczeniu zieleni, o powierzchni 183,93 m2 (włącznie z jednostanowiskowym garażem), mieszczące 4 przestronne apartamenty wykonane w nowoczesnej technologii ścian trzywarstwowych, częściowo z dedykowaną fakturą w postaci oryginalnego wzoru (inspirowanego sztuką Młodej Polski) odciśniętego w warstwie elewacyjnej. Każdy lokal ma własny ogródek i jednostanowiskowy, wbudowany garaż oraz dodatkowo od strony południowej osłonięty balkon na ostatniej kondygnacji. Część salonu zlokalizowanego na pierwszym piętrze posiadać będzie strop na wysokości około 4,5m połączony z resztą mieszkania otwartą klatką schodową, przez co całość zyskuje dodatkowe doświetlenie oraz wrażenie niezwykłej przestronności.

Dom znajduje się w inwestycji Wille Tetmajera.

Lokalizacja inwestycji

Bronowice to szósta dzielnica Krakowa, leżąca w jego północno-zachodniej części i zajmująca teren o powierzchni 955,96 ha. Zamieszkuje ją 23 465 osób. Niegdyś należała do dzielnicy Krowodrza, lecz obecnie jest samodzielną, jedną z mniejszych i spokojniejszych części miasta. Stopień jej uprzemysłowienia jest niewielki, za to wkład dzielnicy w rolnictwo jest większy od średniej miasta. Występuje sporo zieleni i przestrzeni nadającej się jeszcze do zagospodarowania. W zabudowie przeważają nieruchomości mieszkalne, w tym niskokondygnacyjne bloki wybudowane w II połowie XXw. i domy jednorodzinne. Rozbudowana infrastruktura i bliskość centrum dodatkowo podnoszą standard życia w tej części Krakowa. Często kursujące autobusy miejskie i tramwaje pozwalają na bezproblemową komunikację z innymi dzielnicami. Wschodnią granicą Bronowic biegnie natomiast droga krajowa nr 7. W Bronowicach znajduje się część budynków Uniwersytetu Rolniczego, 8 szkół i 4 przedszkola, a jedną z głównych atrakcji tej dzielnicy jest Muzeum Młodej Polski „Rydlówka”.

Komunikacja

Bronowice są bardzo dobrze skomunikowane z pozostałymi częściami miasta, dzięki regularnym kursom autobusów miejskich i tramwajów. Zachodnią granicą tej dzielnicy biegnie droga krajowa nr 7.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wille Tetmajera w odległości 400 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 18.10.2018
Data aktualizacji: 10.05.2021
Wille Tetmajera logoStrona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Zabłocie 25/56, 30-701 Kraków
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: