Heliosa 14

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Heliosa, oferowane bezpośrednio przez Towarzystwo Inwestycyjne Investing

gdański, Kowale, ul. Heliosa 14

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 33 oferty w najbliższej okolicy!

Heliosa 14

5 zdjęć

Heliosa 14
Heliosa 14
Heliosa 14
Heliosa 14

Najbliższe inwestycje

 • Więcej
  Pod wynajem

  Robyg

 • Skandinavia
  od: 5 990 zł/m2

  JHM DEVELOPMENT S.A.

 • Szumilas

  Robyg

Opis Inwestycji

Heliosa 14 logo

Wygodne mieszkanie z rynku pierwotnego w sprawdzonej lokalizacji. Relaks, zakupy, rozrywka, dogodna komunikacja.

Budujemy blisko Twoich oczekiwań.

Z myślą o naszych Klientach poszukujących komfortowego i atrakcyjnego miejsca do zamieszkania, przygotowaliśmy nową ofertę mieszkaniową – HELIOSA 14 w Kowalach.

Kowale, będące naturalnym przedłużeniem rejonu Gdańsk – Południe to:

• Bogata infrastruktura

• Usługi gastronomiczne

• Dobre połączenie komunikacyjne

• Zieleń i rekreacja

• Bliskość szkół i przedszkoli

• 7 km od centrum gdańska

Wszystko to sprawia, że HELIOSA 14 jest miejscem stworzonym dla Ciebie.

Naszym Klientom oferujemy mieszkania 1,2,3, i 4 – pokojowe o powierzchni od 28 m² do 82 m² w nowoczesnym budynku dwuklatkowym, z garażem podziemnym i windą. Pomieszczenie gospodarcze dla każdego lokalu, a mieszkania parterowe z ogródkami przydomowymi.

Inwestycja Heliosa 14 znajduje się w Kowalach, ul. Heliosa 14 została zrealizowana przez Towarzystwo Inwestycyjne Investing.

Inwestycja Heliosa 14 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 78 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Heliosa 14 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Towarzystwo Inwestycyjne Investing przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 78 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 255 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
winda
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Powiat gdański leży w centrum woj. pomorskiego, bezpośrednio granicząc od północy z Trójmiastem. Składa się z 8 gmin, które zajmują łącznie 793 km2 i zamieszkiwane są przez ok. 80 000 osób. Region jest zróżnicowany pod względem rzeźby terenu i typu zabudowy. Wyróżnia się miasto Pruszcz Gdański, którego architektura ma charakter . W gminach wiejskich dominują domy jednorodzinne. Niemal 70% powiatu zajmują użytki rolne, a spokojna okolica dobrze komponuje się z bliskością Trójmiasta zapewniającego dostęp do wysoko rozwiniętej kultury i rozbudowanego zaplecza handlowego oraz usługowego. Na terenie samego powiatu widoczne jest dostatnio rozwinięte zaplecze oświatowe, medyczne i kulturalno-sportowe. Działają tu szkoły różnego szczebla, znajduje się ponad 20 przychodni i gabinetów lekarskich. Nie brakuje obiektów sportowych (np. kompleksy boisk Orlik) ani terenów rekreacyjnych. Jednym z głównych atutów regionu jest świetne połączenie komunikacyjne z Trójmiastem i resztą kraju. Biegną tędy trzy ważne arterie drogowe i 5 dróg wojewódzkich, a ok. 25 km od powiatu mieści się lotnisko.

Komunikacja

Przez powiat gdański przebiega trasa europejska E75, której fragmentem jest autostrada A1 oraz drogi krajowe nr 91 i 7, przy czym ta druga na pewnym odcinku jest drogą ekspresową. Ponadto przez powiat przechodzą drogi wojewódzkie nr: 221, 222, 226, 227 i 233. Kursują tu linie autobusów aglomeracyjnych i regionalnych, a w gminie Przywidz kursują autobusy PKS. Do powiatu dociera też Szybka Kolej Miejska z Trójmiasta i funkcjonuje transport kolejowy PKP. Centrum powiatu znajduje się jedynie ok. 25 km od lotniska w Gdańsku.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Heliosa 14 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Heliosa 14 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przystanek autobusowy.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Heliosa 14 znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: NIepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego w Zakresie Dianozy i Terapii Dysfagii w odległości 130 m, Szkoła Podstawowa w Kowalach w odległości 140 m, Przedszkole w Kowalach w odległości 290 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Heliosa 14 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 100 m znajduje się Piekarnia Cukiernia Bernard i Jacek Jarzębińscy Sp. J., w odległości 100 m znajduje się Sklep z warzywami, w odległości 130 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Heliosa 14 w odległości 140 m znajduje się Boisko, w odległości 170 m znajduje się Centrum sportowe, w odległości 200 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 16.03.2020
Data aktualizacji: 06.05.2021
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: