NY Residence

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezTerra Casa S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 707 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Kamienica Kameralna(0.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Krowodrza, ul. Świętokrzyska 5 (1.6 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 11 016/m2
  Kamienica Kameralna
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 15
  Powierzchnia: 36 - 129 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dom.NB Sp. z o.o. Sp. komandytowa
 • Mazowiecka 72(0.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Krowodrza, ul. Mazowiecka 72 (2.1 km od centrum Krakowa)
  Mazowiecka 72
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 24
  Powierzchnia: 31 - 84 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Geo Grupa Deweloperska
 • Nowa 5 Dzielnica(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Krowodrza, ul. Wrocławska/Racławicka (2.3 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 8 300/m2
  Nowa 5 Dzielnica
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 264
  Powierzchnia: 27 - 76 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Centrum Nowoczesnych Technologii S.A. Sp. k.

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

NY Residence Wrocławska 33 to budynek o wysokim standardzie wykończenia – kwintesencja wielkomiejskiego szyku i nowoczesności typowej dla amerykańskich apartamentów. Frontowa część nawiązująca wysokością do okolicznych budynków, wyróżnia się kamienną elewacją, mosiężnym gzymsem i oryginalnymi wejściami do lokali usługowych. W drugiej linii zabudowy powstanie wielokondygnacyjna “wieża”, zapewniająca panoramiczny widok na miasto i Kopiec Kościuszki z położonych w niej apartamentów.W ofercie NY Residence znajduje się 130 funkcjonalnych i komfortowych mieszkań o zróżnicowanych metrażach (od 22 do 105m2) oraz 3 lokale usługowe. W dwupoziomowym parkingu podziemnym przewidziano 100 miejsc parkingowych, 2 rowerownie, a także praktyczne pomieszczenia gospodarcze.NY Residence to pełna własność hipoteczna i szereg nowoczesnych technologii. Ultraszybki internet, system Smart Home i biometryczny system dostępu są wyróżnikami, a jednocześnie stanowią standard tej inwestycji. Eleganckie lobby wraz z recepcją i wejściami do wind wykończone będzie szlachetnymi materiałami oraz motywami nawiązującymi do stylu Nowego Jorku. Nad komfortem i bezpieczeństwem mieszkańców czuwać tu będzie doświadczony concierge i profesjonalna ochrona.NY Residence powstaje w linii zabudowy ulicy Wrocławskiej, w dzielnicy Krowodrza, która jest doskonale skomunikowana z resztą miasta i zapewnia bogatą ofertę handlowo-usługową. W bliskim sąsiedztwie inwestycji znajdują się najważniejsze dla Krakowa ośrodki akademickie, a Rynek Starego Miasta oddalony jest zaledwie o niecałe 2 km, co sprawia, że miejsce to jest nie tylko idealne do zamieszkania, ale także atrakcyjne dla celów inwestycyjnych.

Inwestycja NY Residence znajduje się na Krowodrzy, ul. Wrocławska 33 (2 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Terra Casa S.A..

Inwestycja NY Residence została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Aktualnie w inwestycji NY Residence pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 29 do 90 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Terra Casa S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji NY Residence

Piąta dzielnica Krakowa, czyli Krowodrza to jedna z mniejszych, ale bogatszych części miasta. Zajmuje powierzchnię 561,90 ha i liczy sobie 31 870 mieszkańców. Początkowo Krowodrzę stanowiły folwarki i łąki. Przez wiele lat była to część krakowskich przedmieść. Dziś zabudowa tej dzielnicy jest bardzo zróżnicowana, a uwagę przykuwają kamienice pochodzące jeszcze z okresu międzywojennego i kontrastujące z nimi bloki powstałe w II połowie XXw. Nie brakuje jednak nowych budynków, w tym willi i wznoszonych w ostatnich latach apartamentowców. Takie zestawienie stylistyczne powoduje, że Krowodrzę wyróżnia niepowtarzalny klimat, w którym nowoczesność w wyjątkowy sposób łączy się z historią. Bez problemu można tu znaleźć także tereny zielone, a największym takim miejscem jest Park Jordana, leżący w południowej części dzielnicy. Dzielnica V to ważny krakowski ośrodek akademicki i kulturalny. Na jej terenie mieszczą się wydziały 6 szkół wyższych, działa tu kino, 2 teatry, a także domy oraz centra kultury. To tutaj swój stadion ma Wisła Kraków. Krowodrza jest bardzo dobrze połączona z resztą miasta, dzięki komunikacji miejskiej oraz nieodległej drodze krajowej nr 7. Na północy dzielnicy znajduje się też towarowa stacja kolejowa.

Komunikacja

Z uwagi na swoje duże znaczenie dla życia społecznego i akademickiego, dzielnica V jest świetnie skomunikowana z resztą Krakowa. Kursują tu autobusy miejskie i tramwaje. Ok. 1 km od północnej granicy biegnie droga krajowa nr 7. Na Krowodrzy mieści się też towarowa stacja kolejowa Kraków Łobzów.

W odległości 100 metrów od inwestycji NY Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Wrocławska.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji NY Residence znajduje się 68 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Samorządowe Przedszkole nr 43 w odległości 300m, Gimnazjum Nr 17 w odległości 300m, Szkoła Podstawowa nr 36 w odległości 300m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 350 m znajduje się POD GWIAZDAMI S.C. APTEKA, w odległości 400 m znajduje się ELIKSIR S.C. KRASICKA M., KRASICKA-TYTUŁA M., w odległości 400 m znajduje się POD LIŚCIEM MIĘTY SP.J. APTEKA. KITA J.P..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 150 m znajduje się Mega Pizza, w odległości 200 m znajduje się URZĄD KONTROLI SKARBOWEJ, w odległości 250 m znajduje się A'petyt Bistro.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 750 m znajduje się MELI-MELO Akademia Rozwoju Osobistego Kobiet, w odległości 800 m znajduje się Fit By Step, w odległości 1050 m znajduje się STUDIO PIĘKNEGO CIAŁA.

Data publikacji: 27.01.2017

Data aktualizacji: 03.12.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie