Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

NY Residence

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Wrocławska, oferowane bezpośrednio przez

Terra Casa S.A.

Kraków, Krowodrza, ul. Wrocławska 33

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 342 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

NY ResidenceNY Residence

5 zdjęć

NY Residence
NY Residence
NY Residence
NY Residence

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 7 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

NY Residence Wrocławska 33 to budynek o wysokim standardzie wykończenia – kwintesencja wielkomiejskiego szyku i nowoczesności typowej dla amerykańskich apartamentów. Frontowa część nawiązująca wysokością do okolicznych budynków, wyróżnia się kamienną elewacją, mosiężnym gzymsem i oryginalnymi wejściami do lokali usługowych. W drugiej linii zabudowy powstanie wielokondygnacyjna “wieża”, zapewniająca panoramiczny widok na miasto i Kopiec Kościuszki z położonych w niej apartamentów.

W ofercie NY Residence znajduje się 130 funkcjonalnych i komfortowych mieszkań o zróżnicowanych metrażach (od 22 do 105m2) oraz 3 lokale usługowe. W dwupoziomowym parkingu podziemnym przewidziano 100 miejsc parkingowych, 2 rowerownie, a także praktyczne pomieszczenia gospodarcze.

NY Residence to pełna własność hipoteczna i szereg nowoczesnych technologii. Ultraszybki internet, system Smart Home i biometryczny system dostępu są wyróżnikami, a jednocześnie stanowią standard tej inwestycji. Eleganckie lobby wraz z recepcją i wejściami do wind wykończone będzie szlachetnymi materiałami oraz motywami nawiązującymi do stylu Nowego Jorku. Nad komfortem i bezpieczeństwem mieszkańców czuwać tu będzie doświadczony concierge i profesjonalna ochrona.

NY Residence powstaje w linii zabudowy ulicy Wrocławskiej, w dzielnicy Krowodrza, która jest doskonale skomunikowana z resztą miasta i zapewnia bogatą ofertę handlowo-usługową. W bliskim sąsiedztwie inwestycji znajdują się najważniejsze dla Krakowa ośrodki akademickie, a Rynek Starego Miasta oddalony jest zaledwie o niecałe 2 km, co sprawia, że miejsce to jest nie tylko idealne do zamieszkania, ale także atrakcyjne dla celów inwestycyjnych.

Inwestycja NY Residence znajduje się w Krowodrzy, ul. Wrocławska 33 (2 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Terra Casa S.A.

Inwestycja NY Residence została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Aktualnie w inwestycji NY Residence nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Terra Casa S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Piąta dzielnica Krakowa, czyli Krowodrza to jedna z mniejszych, ale bogatszych części miasta. Zajmuje powierzchnię 561,90 ha i liczy sobie 31 870 mieszkańców. Początkowo Krowodrzę stanowiły folwarki i łąki. Przez wiele lat była to część krakowskich przedmieść. Dziś zabudowa tej dzielnicy jest bardzo zróżnicowana, a uwagę przykuwają kamienice pochodzące jeszcze z okresu międzywojennego i kontrastujące z nimi bloki powstałe w II połowie XXw. Nie brakuje jednak nowych budynków, w tym willi i wznoszonych w ostatnich latach apartamentowców. Takie zestawienie stylistyczne powoduje, że Krowodrzę wyróżnia niepowtarzalny klimat, w którym nowoczesność w wyjątkowy sposób łączy się z historią. Bez problemu można tu znaleźć także tereny zielone, a największym takim miejscem jest Park Jordana, leżący w południowej części dzielnicy. Dzielnica V to ważny krakowski ośrodek akademicki i kulturalny. Na jej terenie mieszczą się wydziały 6 szkół wyższych, działa tu kino, 2 teatry, a także domy oraz centra kultury. To tutaj swój stadion ma Wisła Kraków. Krowodrza jest bardzo dobrze połączona z resztą miasta, dzięki komunikacji miejskiej oraz nieodległej drodze krajowej nr 7. Na północy dzielnicy znajduje się też towarowa stacja kolejowa.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji NY Residence?

Z uwagi na swoje duże znaczenie dla życia społecznego i akademickiego, dzielnica V jest świetnie skomunikowana z resztą Krakowa. Kursują tu autobusy miejskie i tramwaje. Ok. 1 km od północnej granicy biegnie droga krajowa nr 7. Na Krowodrzy mieści się też towarowa stacja kolejowa Kraków Łobzów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji NY Residence mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 778 metrów od inwestycji NY Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kraków Łobzów.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji NY Residence znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji NY Residence znajduje się 39 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Filemon w odległości 165 m, uczelnia w odległości 194 m, przedszkole w odległości 216 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji NY Residence jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Medirent w odległości 251 m, Medicover w odległości 300 m, Ewa Lewandowska w odległości 358 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji NY Residence składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 90 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 168 m znajduje się Żabka, w odległości 180 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji NY Residence w odległości 328 m znajduje się boisko / kort, w odległości 338 m znajduje się boisko / kort, w odległości 342 m znajduje się bieżnia / tor.

Data aktualizacji: 05.05.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023