NY Residence

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Terra Casa S.A.

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 556 mieszkań w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Mazowiecka 72 (338 m dalej)

Inwestycja Mazowiecka 72 znajduje się na Krowodrzy, ul. Mazowiecka 72 (2,1 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez dewelopera Geo Grupa Deweloperska. Inwestycja Mazowiecka 72 jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 70 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 31 do 84 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem.

Kraków, Krowodrza, ul. Mazowiecka 72 (2,1 km od centrum Krakowa)
Ceny od: 10 988 zł/m2

Inwestycja polecana

Mazowiecka 72
 • Termin oddania: 3 kw. 2020
 • Liczba mieszkań: 34
 • Powierzchnia: 31 - 84 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 3
Geo Grupa Deweloperska
Mieszkania spełniające kryteria

Nowa 5 Dzielnica (387 m dalej)

Inwestycja Nowa 5 Dzielnica znajduje się na Krowodrzy, ul. Wrocławska/Racławicka (2,3 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Centrum Nowoczesnych Technologii S.A. Sp. k.. Inwestycja Nowa 5 Dzielnica została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku. Inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 747 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 24 do 95 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Kraków, Krowodrza, ul. Wrocławska/Racławicka (2,3 km od centrum Krakowa)
Ceny od: 8 100 zł/m2

Inwestycja polecana

Nowa 5 Dzielnica
 • Gotowe do zamieszkania
 • Liczba mieszkań: 275
 • Powierzchnia: 24 - 95 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 4
Centrum Nowoczesnych Technologii S.A. Sp. k.
Mieszkania spełniające kryteria

Słomnicka 4 (482 m dalej)

Inwestycja Słomnicka 4 znajduje się na Krowodrzy, ul. Słomnicka 4 (1,5 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Słomnicka 4 Sp. z o.o. Sp. k.. Inwestycja Słomnicka 4 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajdują się 74 lokale mieszkalne o powierzchniach od 40 do 124 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Kraków, Krowodrza, ul. Słomnicka 4 (1,5 km od centrum Krakowa)

Inwestycja polecana

Słomnicka 4
 • Gotowe do zamieszkania
 • Liczba mieszkań: 5
 • Powierzchnia: 40 - 124 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 5
Słomnicka 4 Sp. z o.o. Sp. k.
Mieszkania spełniające kryteria

NY Residence Wrocławska 33 to budynek o wysokim standardzie wykończenia – kwintesencja wielkomiejskiego szyku i nowoczesności typowej dla amerykańskich apartamentów. Frontowa część nawiązująca wysokością do okolicznych budynków, wyróżnia się kamienną elewacją, mosiężnym gzymsem i oryginalnymi wejściami do lokali usługowych. W drugiej linii zabudowy powstanie wielokondygnacyjna “wieża”, zapewniająca panoramiczny widok na miasto i Kopiec Kościuszki z położonych w niej apartamentów.

W ofercie NY Residence znajduje się 130 funkcjonalnych i komfortowych mieszkań o zróżnicowanych metrażach (od 22 do 105m2) oraz 3 lokale usługowe. W dwupoziomowym parkingu podziemnym przewidziano 100 miejsc parkingowych, 2 rowerownie, a także praktyczne pomieszczenia gospodarcze.

NY Residence to pełna własność hipoteczna i szereg nowoczesnych technologii. Ultraszybki internet, system Smart Home i biometryczny system dostępu są wyróżnikami, a jednocześnie stanowią standard tej inwestycji. Eleganckie lobby wraz z recepcją i wejściami do wind wykończone będzie szlachetnymi materiałami oraz motywami nawiązującymi do stylu Nowego Jorku. Nad komfortem i bezpieczeństwem mieszkańców czuwać tu będzie doświadczony concierge i profesjonalna ochrona.

NY Residence powstaje w linii zabudowy ulicy Wrocławskiej, w dzielnicy Krowodrza, która jest doskonale skomunikowana z resztą miasta i zapewnia bogatą ofertę handlowo-usługową. W bliskim sąsiedztwie inwestycji znajdują się najważniejsze dla Krakowa ośrodki akademickie, a Rynek Starego Miasta oddalony jest zaledwie o niecałe 2 km, co sprawia, że miejsce to jest nie tylko idealne do zamieszkania, ale także atrakcyjne dla celów inwestycyjnych.

Inwestycja NY Residence znajduje się na Krowodrzy, ul. Wrocławska 33 (2 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Terra Casa S.A..

Inwestycja NY Residence została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Aktualnie w inwestycji NY Residence pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 29 do 90 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Terra Casa S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne.

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Wysokość pomieszczeń: w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: posiada.
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: informacja u dewelopera.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji NY Residence

Piąta dzielnica Krakowa, czyli Krowodrza to jedna z mniejszych, ale bogatszych części miasta. Zajmuje powierzchnię 561,90 ha i liczy sobie 31 870 mieszkańców. Początkowo Krowodrzę stanowiły folwarki i łąki. Przez wiele lat była to część krakowskich przedmieść. Dziś zabudowa tej dzielnicy jest bardzo zróżnicowana, a uwagę przykuwają kamienice pochodzące jeszcze z okresu międzywojennego i kontrastujące z nimi bloki powstałe w II połowie XXw. Nie brakuje jednak nowych budynków, w tym willi i wznoszonych w ostatnich latach apartamentowców. Takie zestawienie stylistyczne powoduje, że Krowodrzę wyróżnia niepowtarzalny klimat, w którym nowoczesność w wyjątkowy sposób łączy się z historią. Bez problemu można tu znaleźć także tereny zielone, a największym takim miejscem jest Park Jordana, leżący w południowej części dzielnicy. Dzielnica V to ważny krakowski ośrodek akademicki i kulturalny. Na jej terenie mieszczą się wydziały 6 szkół wyższych, działa tu kino, 2 teatry, a także domy oraz centra kultury. To tutaj swój stadion ma Wisła Kraków. Krowodrza jest bardzo dobrze połączona z resztą miasta, dzięki komunikacji miejskiej oraz nieodległej drodze krajowej nr 7. Na północy dzielnicy znajduje się też towarowa stacja kolejowa.

Komunikacja

Z uwagi na swoje duże znaczenie dla życia społecznego i akademickiego, dzielnica V jest świetnie skomunikowana z resztą Krakowa. Kursują tu autobusy miejskie i tramwaje. Ok. 1 km od północnej granicy biegnie droga krajowa nr 7. Na Krowodrzy mieści się też towarowa stacja kolejowa Kraków Łobzów. W odległości 100 metrów od inwestycji NY Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Wrocławska.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji NY Residence znajduje się 66 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Samorządowe Przedszkole nr 43 w odległości 300 m, Gimnazjum Nr 17 w odległości 300 m, Szkoła Podstawowa nr 36 w odległości 300 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 350 m POD GWIAZDAMI S.C. APTEKA, w odległości 400 m ELIKSIR S.C. KRASICKA M., KRASICKA-TYTUŁA M., w odległości 400 m POD LIŚCIEM MIĘTY SP.J. APTEKA. KITA J.P..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Mega Pizza w odległości 150 m, URZĄD KONTROLI SKARBOWEJ w odległości 200 m, A'petyt Bistro w odległości 250 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: MELI-MELO Akademia Rozwoju Osobistego Kobiet w odległości 750 m, Fit By Step w odległości 800 m, STUDIO PIĘKNEGO CIAŁA w odległości 1 050 m.

Data publikacji: 27 stycznia 2017 10:25

Data aktualizacji: 03 grudnia 2018 16:01

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?
Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a my znajdziemy je dla Ciebie.

Etap 1 z 3

Wybierz lokalizację

Liczba pokoi, która mnie interesuje:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Twój maksymalny budżet

Wiadomości powiązane z Terra Casa S.A.

Art Deco na Woli uroczyście otwarte!

Art Deco na Woli uroczyście otwarte!

Art Deco Apartamenty na Woli – Sztuka Detali

Art Deco Apartamenty na Woli – Sztuka Detali

Inwestycja czy galeria sztuki? Czyli o warszawskich projektach deweloperskich z artystyczną duszą

Inwestycja czy galeria sztuki? Czyli o warszawskich projektach deweloperskich z artystyczną duszą