Zielona Dolina II

Mieszkania na sprzedaż ul. Bocianów, oferowane bezpośrednio przez TDJ Estate Sp. z o.o.

Zabrze, ul. Bocianów
Ceny od: 5 200 zł brutto/m2
Zielona Dolina II

11 zdjęć

Zielona Dolina II
Zielona Dolina II
Zielona Dolina II
Zielona Dolina II

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Zielona Dolina II dostępnych jest 110 ofert

  • Lista
  • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę
Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
C-M05
1
34,41 m²
Parter
B1-M09
2
44 m²
1
B2-M12
2
44,23 m²
1
C-M09
2
44 m²
1
B2-M30
2
44,23 m²
3
C-M19
2
44,23 m²
2
B1-M28
2
44,23 m²
3
B2-M03
2
44,23 m²
Parter
C-M02
2
44,23 m²
Parter
B2-M21
2
44,23 m²
2
C-M06
2
44,23 m²
Parter
A-M17
2
44,23 m²
2
C-M28
2
44 m²
3
C-M32
2
44,23 m²
3
C-M01
2
44 m²
Parter
B2-M08
2
44 m²
Parter
C-M21
3
61,16 m²
2
C-M33
3
61,22 m²
3
A-M13
3
63,79 m²
1
A-M20
3
63,79 m²
2

Opis Inwestycji

Zielona Dolina to inwestycja przygotowana z myślą o osobach poszukujących wymarzonego miejsca do zamieszkania na lata. Spokój, kameralna okolica i wszechobecna zieleń tworzą przyjazne otoczenie, w którym z przyjemnością spędza się czas. Stanie się ono azylem dla ludzi powracających z pracy, szkoły czy uczelni, którzy oczekują wytchnienia od zawodowych obowiązków i chcą cieszyć się życiem prywatnym.

Małomiasteczkowa sielanka idzie tu w parze z udogodnieniami charakterystycznymi dla większych ośrodków miejskich. Dobra komunikacja, bliskość szkoły i placówki medycznej, a także świetne warunki do uprawiania sportu i rekreacji to kluczowe atuty, którymi mogą cieszyć się mieszkańcy.

W ofercie znajdują się zarówno małe lokale dla tych, którzy szukają swojego własnego „M” lub chcą bezpiecznie ulokować kapitał, jaki i duże mieszkania dla rodzin ceniących sobie przestrzeń i wygodę. Nowi lokatorzy Zielonej Doliny mogą wybierać spośród 124 mieszkań. Do dyspozycji mieszkańców zostanie oddana ogólnodostępna strefa parkingowa. W zasięgu ręki, na parterze zlokalizowane będą kolejne 3 lokale usługowe.

Z dala od miejskiego zgiełku, tłumów ludzi i ciągnących się sznurów samochodów. Życie mieszkańców Zielonej Doliny będzie toczyło się wśród polan i lasów. Piękna okolica zapewni mieszkańcom poczucie bliskości z naturą.

Znajdujący się nieopodal Potok Mikulczycki gwarantuje piękny krajobraz dla pikników z rodziną i przyjaciółmi. Zielone tereny na pewno zachęcą do spacerów i wycieczek rowerowych. Wraz z bliskimi warto odwiedzić na dwóch kółkach okoliczne atrakcje – Klub Jeździecki Nowy Dwór w Szałszy i Kąpielisko Leśne w Zabrzu.

Kameralna atmosfera inwestycji i spokojna okolica zapewnią bezpieczeństwo najmłodszych. Jednocześnie dostarczą wielu miejsc do zabawy i rozrywki. Nauka jazdy na rowerze, przygotowanie zielnika na zajęcia szkolne, a nawet stawianie pierwszych kroków – w Zielonej Dolinie mieszkańcy swoimi codziennymi aktywnościami mogą tworzyć wyjątkowe chwile, warte zapamiętania. Seniorzy odnajdą tu błogi spokój, a studenci i osoby w średnim wieku docenią naturalne otoczenie po powrocie z uczelni lub pracy w mieście.

Najbliższa okolica inwestycji wraz z sąsiednimi miastami oferują wiele możliwości spędzenia wolnego czasu. Zarówno fani aktywnego wypoczynku, kibice sportowi, miłośnicy wydarzeń kulturalnych, jak i poszukiwacze relaksu w kameralnych warunkach, znajdą coś dla siebie.

Inwestycja Zielona Dolina II znajduje się w Zabrzu, ul. Bocianów (2.6 km od centrum Zabrza), jest realizowana przez TDJ Estate Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 124 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Zielona Dolina II w sprzedaży jest 110 nowych mieszkań o powierzchni od 34 do 106 metrów kwadratowych, w cenie od 5 200 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

  • 1-pokojowe o powierzchni 34 m2 (9 mieszkań)
  • 2-pokojowe o powierzchni od 44 do 53 m2 (29 mieszkań)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 61 do 68 m2 (59 mieszkań)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 79 do 106 m2 (13 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców TDJ Estate Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (197 miejsc)

W inwestycji znajduje się 98 komórek lokatorskich wielkość od 0,85 do 1,65 m2.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2023 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 124 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 267 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
taras, ogródek, balkon.
Komórki lokatorskie:
posiada (98): wielkość od 0,85 do 1,65 m2
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (197 miejsc): Miejsce parkingowe wliczone w cenę mieszkania.
Udogodnienia:
plac zabaw, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, patio / dziedziniec
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las, rzeka

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 110 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:
od 34 do 106 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 5 200 zł.
Opis płatności:
zgodnie z harmonogramem otrzymywanym przy podpisaniu umowy deweloperskiej.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy i gwarancję bankową.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Zielona Dolina powstaje przy ulicach Bocianów i Bażantów w Zabrzu. Położenie w północnej części miasta, na granicy z Gliwicami i Szałszą, zapewnia dobre połączenie komunikacyjne. Dużą wygodę komunikacyjną gwarantuje mieszkańcom inwestycji bliskość pętli tramwajowej i przystanku autobusowego, a także autostrady A1. Do tej ostatniej można dotrzeć samochodem w 7 minut, a do przystanku komunikacji publicznej – w kilka minut pieszo. Kierowcy i niezmotoryzowani mają dostęp do infrastruktury publicznej w okolicy, a także do obiektów handlowych i punktów usługowych. W zasięgu zaledwie kilkuset metrów od osiedla dostępna jest pełna infrastruktura miejska, m.in. przedszkola, szkoły, placówki medyczne i usługowe.

Zabrze to należące do Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego miasto powiatowe położone nad rzekami Kłodnicą i Bytomką. Jego powierzchnia wynosi 80,4 km2 i zajmuje tereny Wyżyny Śląskiej oraz Kotliny Raciborskiej. Liczba jego mieszkańców to ok. 177 200 osób. Miasto składa się z 18 dzielnic. Jako jeden z najbardziej uprzemysłowionych ośrodków Polski, Zabrze cechuje się industrialną zabudową z licznymi zakładami oraz osiedlami bloków mieszkalnych tworzonych z myślą o pracownikach. Mimo to ok. 30% obszaru zajmują lasy i pola. Na obrzeżach powstają domy jednorodzinne. W Zabrzu znajdują się 4 szpitale, w tym jeden kliniczny. Podstawową opiekę medyczną oferuje tu 31 przychodni. Rozwinięte jest zaplecze oświatowe, które tworzy m.in. 31 przedszkoli, 21 podstawówek, 7 gimnazjów i 30 zespołów szkół. Czas wolny można spędzić w jednym z 8 parków miejskich. Znajduje się tu także 12 ogólnodostępnych boisk. W mieście są dwa kina, teatr, filharmonia.

Komunikacja

Przez Zabrze biegnie autostrada A4, która jest częścią międzykontynentalnej trasy E40 i która tuż za południowo-zachodnią granicą miasta krzyżuje się z autostradą A1. Biegną tędy także drogi krajowe nr 78, 88 i 94 oraz drogi wojewódzkie 921 i 902. Ta druga jest częścią Drogowej Trasy Średnicowej łączącej miasta należące do GOP. W mieście funkcjonuje 6 linii Tramwajów Śląskich i 26 linii strefowych autobusów GOP-u. Znajduje się tu dworzec autobusowy oraz 5 stacji kolejowych.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Zielona Dolina II?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zielona Dolina II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 310 metrów od inwestycji Zielona Dolina II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Mikulczyce Pętla.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Zielona Dolina II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zielona Dolina II znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Społecznych "Nasza Szkoła", Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 "Nasza Szkoła" Zabrzańskiego Towarzystwa Szkolnego oraz Społeczne Gimnazjum "Nasza Szkoła" Zabrzańskiego Towarzystwa Szkolnego w odległości 90 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zielona Dolina II w odległości 150 m oraz 180 m znajdują się Boiska.

Data publikacji: 25.06.2021
Data aktualizacji: 14.09.2021
TDJ Estate Sp. z o.o. logo

TDJ Estate Sp. z o.o.

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

Bażantów 3, 41-807 Zabrze

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: