Zielona Dolina II

11 zdjęć

Zielona Dolina II
Zielona Dolina II
Zielona Dolina II
Zielona Dolina II

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Zielona Dolina II dostępnych jest 38 ofert

 • 1 pokój
 • 2 pokoje
 • 3 pokoje
 • 4 pokoje
 • 5 pokoi i więcej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 124 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 267 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

taras, ogródek, balkon.

Komórki lokatorskie:

posiada (98): wielkość od 0,85 do 1,65 m2

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (197 miejsc) : Miejsce parkingowe wliczone w cenę mieszkania.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, rzeka

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 38 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 44 do 106 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.

Ceny mieszkań:

 • koszt metra kwadratowego wynosi od 6 200 do 6 900 zł.

Opis płatności:

zgodnie z harmonogramem otrzymywanym przy podpisaniu umowy deweloperskiej.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy i gwarancję bankową.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Zielona Dolina to inwestycja przygotowana z myślą o osobach poszukujących wymarzonego miejsca do zamieszkania na lata. Spokój, kameralna okolica i wszechobecna zieleń tworzą przyjazne otoczenie, w którym z przyjemnością spędza się czas. Stanie się ono azylem dla ludzi powracających z pracy, szkoły czy uczelni, którzy oczekują wytchnienia od zawodowych obowiązków i chcą cieszyć się życiem prywatnym.

Małomiasteczkowa sielanka idzie tu w parze z udogodnieniami charakterystycznymi dla większych ośrodków miejskich. Dobra komunikacja, bliskość szkoły i placówki medycznej, a także świetne warunki do uprawiania sportu i rekreacji to kluczowe atuty, którymi mogą cieszyć się mieszkańcy.

W ofercie znajdują się zarówno małe lokale dla tych, którzy szukają swojego własnego „M” lub chcą bezpiecznie ulokować kapitał, jaki i duże mieszkania dla rodzin ceniących sobie przestrzeń i wygodę. Nowi lokatorzy Zielonej Doliny mogą wybierać spośród 124 mieszkań. Do dyspozycji mieszkańców zostanie oddana ogólnodostępna strefa parkingowa. W zasięgu ręki, na parterze zlokalizowane będą kolejne 3 lokale usługowe.

Z dala od miejskiego zgiełku, tłumów ludzi i ciągnących się sznurów samochodów. Życie mieszkańców Zielonej Doliny będzie toczyło się wśród polan i lasów. Piękna okolica zapewni mieszkańcom poczucie bliskości z naturą.

Znajdujący się nieopodal Potok Mikulczycki gwarantuje piękny krajobraz dla pikników z rodziną i przyjaciółmi. Zielone tereny na pewno zachęcą do spacerów i wycieczek rowerowych. Wraz z bliskimi warto odwiedzić na dwóch kółkach okoliczne atrakcje – Klub Jeździecki Nowy Dwór w Szałszy i Kąpielisko Leśne w Zabrzu.

Kameralna atmosfera inwestycji i spokojna okolica zapewnią bezpieczeństwo najmłodszych. Jednocześnie dostarczą wielu miejsc do zabawy i rozrywki. Nauka jazdy na rowerze, przygotowanie zielnika na zajęcia szkolne, a nawet stawianie pierwszych kroków – w Zielonej Dolinie mieszkańcy swoimi codziennymi aktywnościami mogą tworzyć wyjątkowe chwile, warte zapamiętania. Seniorzy odnajdą tu błogi spokój, a studenci i osoby w średnim wieku docenią naturalne otoczenie po powrocie z uczelni lub pracy w mieście.

Najbliższa okolica inwestycji wraz z sąsiednimi miastami oferują wiele możliwości spędzenia wolnego czasu. Zarówno fani aktywnego wypoczynku, kibice sportowi, miłośnicy wydarzeń kulturalnych, jak i poszukiwacze relaksu w kameralnych warunkach, znajdą coś dla siebie.

Inwestycja Zielona Dolina II znajduje się w Zabrzu, ul. Bocianów (2.6 km od centrum Zabrza), została zrealizowana przez TDJ Estate.

Inwestycja Zielona Dolina II została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 124 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Zielona Dolina II w sprzedaży jest 38 nowych mieszkań o powierzchni od 44 do 106 metrów kwadratowych , w cenie od 6 200 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców TDJ Estate przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne (197 miejsc)

W inwestycji znajduje się 98 komórek lokatorskich wielkość od 0,85 do 1,65 m2.

Lokalizacja inwestycji

Zielona Dolina powstaje przy ulicach Bocianów i Bażantów w Zabrzu. Położenie w północnej części miasta, na granicy z Gliwicami i Szałszą, zapewnia dobre połączenie komunikacyjne.

Dużą wygodę komunikacyjną gwarantuje mieszkańcom inwestycji bliskość pętli tramwajowej i przystanku autobusowego, a także autostrady A1. Do tej ostatniej można dotrzeć samochodem w 7 minut, a do przystanku komunikacji publicznej – w kilka minut pieszo.

Kierowcy i niezmotoryzowani mają dostęp do infrastruktury publicznej w okolicy, a także do obiektów handlowych i punktów usługowych. W zasięgu zaledwie kilkuset metrów od osiedla dostępna jest pełna infrastruktura miejska, m.in. przedszkola, szkoły, placówki medyczne i usługowe.

Zabrze to należące do Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego miasto powiatowe położone nad rzekami Kłodnicą i Bytomką. Zajmuje tereny Wyżyny Śląskiej oraz Kotliny Raciborskiej. Miasto składa się z kilkunastu dzielnic. Jako jeden z najbardziej uprzemysłowionych ośrodków Polski, Zabrze cechuje się industrialną zabudową z licznymi zakładami oraz osiedlami bloków mieszkalnych tworzonych z myślą o pracownikach. Mimo to ok. 30% obszaru zajmują lasy i pola. Na obrzeżach miasta powstają domy jednorodzinne. W Zabrzu znajdują się także liczne szpitale. Podstawową opiekę medyczną oferuje tu kilkadziesiąt przychodni. Rozwinięte jest zaplecze oświatowe, które tworzy m.in. kilkadziesiąt przedszkoli, podstawówek i zespołów szkół. Czas wolny można spędzić w jednym z kilku parków miejskich. Znajduje się tu także wiele ogólnodostępnych boisk. W mieście są także kina, teatr, filharmonia.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Zielona Dolina II?

Przez Zabrze biegnie autostrada A4, która jest częścią międzykontynentalnej trasy E40 i która tuż za południowo-zachodnią granicą miasta krzyżuje się z autostradą A1. Biegną tędy także drogi krajowe nr 78, 88 i 94 oraz drogi wojewódzkie 921 i 902. Ta druga jest częścią Drogowej Trasy Średnicowej łączącej miasta należące do GOP. W mieście funkcjonuje kilka linii Tramwajów Śląskich i kilkadziesiąt linii strefowych autobusów GOP-u. Znajduje się tu dworzec autobusowy oraz kilka stacji kolejowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zielona Dolina II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 430 metrów od inwestycji Zielona Dolina II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Grzybowice Magazynowa.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Zielona Dolina II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zielona Dolina II znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Społecznych "Nasza Szkoła", Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 "Nasza Szkoła" Zabrzańskiego Towarzystwa Szkolnego oraz Społeczne Gimnazjum "Nasza Szkoła" Zabrzańskiego Towarzystwa Szkolnego w odległości 90 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zielona Dolina II w odległości 150 m oraz 180 m znajdują się Boiska.

Data publikacji: 25.06.2021
Data aktualizacji: 25.05.2023

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: