Pierwsza Dzielnica - etap II

8 zdjęć

Pierwsza Dzielnica - etap II

Termin oddania

4 kw. 2023

Ilość pokoi

1 pokój

Metraż

29,51 m²

Piętro

1 piętro

Strona świata

zachód

Kuchnia

otwarta kuchnia

Wysokość pomieszczeń

od 275 do 300 cm wysokości

Ilość kondygnacji

1 poziom

Oznaczenie oferty

E.01.07

Budynek i otoczenie

Miejsca postojowe

dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne (264 miejsca)

Komórki lokatorskie

dostępne

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

ścienne i podłogowe - w zależności od kondygnacji

Realizacja inwestycji

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Udogodnienia

plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, usługi concierge, internet, klimatyzacja, przystosowane dla niepełnosprawnych, recepcja, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia, inteligentny dom, wózkarnia, patio / dziedziniec, miejsce do ładowania samochodów elektrycznych, miejsca parkingowe dla gości, paczkomat

Przyroda

w okolicy inwestycji znajduje się park

Charaktersytyka energetyczna nieruchomości

informacja u dewelopera

Rezerwacja i finanse

Rodzaj własności

odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu

Wysokość czynszu

informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji

informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Lokalizacja inwestycji

Przystanek Autobusowy - 310 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

6 kawiarni i restauracji, 6 obiektów sportowych, 4 placówki edukacyjne, 1 sklep, 3 place zabaw

Zamieszkaj w centrum miasta i zyskaj czas na życie. Bliżej, niż myślisz. Najbliższe otoczenie inwestycji zapewnia zróżnicowaną infrastrukturę publiczną, oświatową, komunikacyjną, handlową i usługową. Można tu znaleźć wszystko to, co zabezpiecza potrzeby codziennego życia. Szkoły, przedszkola, placówki medyczne, targ, sklepy, punkty usługowe, świetne kawiarnie i restauracje. Dodatkowo w okolicy nie brakuje przestrzeni idealnych do zabawy z dzieckiem oraz terenów przeznaczonych do sportu i rekreacji. Towarzyszą im klimatyczne miejsca spotkań, w których miło spędzisz czas z przyjaciółmi, poczytasz w samotności książkę przy aromatycznej kawie, wybierzesz się na romantyczną randkę, wyprawisz mniejsze i większe uroczystości rodzinne. Odprowadzenie malucha do przedszkola, zakupy, wizyta u fryzjera – wszystko staje się łatwiejsze, kiedy jest blisko domu. Pierwsza Dzielnica i jej sąsiedztwo zapewniają ten komfort. Jedyne takie miejsce w Katowicach. Żyjąc w mieście, narzekamy na brak czasu. Praca, zakupy, szkoła, rozrywka, relaks – wszystkie te miejsca z reguły znajdują się w znacznych odległościach od siebie, co oznacza dla nas stanie w korkach czy poszukiwanie miejsca parkingowego obok zatłoczonego centrum handlowego. Pierwsza Dzielnica oferuje przyszłym mieszkańcom oszczędność czasu, ponieważ wszystkie miejsca, które odwiedzamy każdego dnia znajdują się w tzw. walking distance. Atutem inwestycji jest ogólnodostępny pasaż usługowy zlokalizowany w parterze budynków, w którym mieszkańcy osiedla i całej okolicy zrobią zakupy, pójdą do fryzjera, czy odprowadzą dziecko do przedszkola. Dodatkowo, do dyspozycji lokatorów Pierwszej Dzielnicy jest Strefa Mieszkańca, dzięki której zyskają więcej możliwości do wspólnego spędzania czasu, integracji sąsiedzkiej lub odpoczynku w zaciszu strefy relaksu – w zależności od upodobań.

Katowice to miasto w województwie śląskim o powierzchni 164 km kw i liczbie mieszkańców ponad 300 tys. osób. Zabudowa miasta to głównie powojenne bloki i typowe dla Śląska zabytkowe kamienice. Katowice dzielą się na dzielnice pogrupowane w zespoły dzielnic: zespół północny, śródmiejski, południowy, wschodni i zachodni. Miasto jest wojewódzkim centrum medycznym, z kilkunastoma szpitalami, w tym Centralnym Szpitalem Klinicznym im. Kornela Gibińskiego, Szpitalem Klinicznym im. Andrzeja Mieleckiego, Uniwersyteckim Centrum Okulistyki i Onkologii, Szpitalem Klinicznym nr 6 czy Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Działają tu też liczne uniwersytety, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki, Akademia Sztuk Pięknych czy wydziały Politechniki Śląskiej.

Inne mieszkania w tej inwestycji

Liczba pokoi

  • 1 pokój
  • 2 pokoje
  • 3 pokoje
  • 4 pokoje
  • 5 pokoi i więcej

Opis oferty

Nowe 1-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 29,5 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Pierwsza Dzielnica - etap II w Zespole Dzielnic Śródmiejskich, ul. Góreckiego (0.8 km od centrum Katowic).

Inwestycja jest realizowana przez TDJ Estate.

Cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 256 nowych mieszkań.

Na sprzedaż pozostaje 126 ofert o powierzchni od 29 do 97 m².

W budynkach jest 17 kondygnacji naziemnych oraz jest od 1 do 2 kondygnacji podziemnych.

Inwestycja Pierwsza Dzielnica - etap II jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu E.01.07 znajduje się na 1 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 275 do 300 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajduje się 1 pokój.

Okna w mieszkaniu wychodzą na zachód.

Okna, które wychodzą na zachód zapewniają dużą ilość intensywnego światła naturalnego. Orientacja zachodnia najlepiej sprawdzi się w salonie, gdzie nasłonecznienie jest szczególnie pożądane. Strona zachodnia będzie idealna we wszystkich pomieszczeniach, które posiadają balkon lub wyjście na taras. Okno wychodzące na zachód to również dobre rozwiązanie w gabinetach. Warto jednak rozważyć zakup rolet i zasłon, które nieco ograniczają ilość światła wpadającego do mieszkania.

Dla przyszłych mieszkańców TDJ Estate przewidział miejsca postojowe podziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Opis Inwestycji

Tereny zielone

5 parków w okolicy

Pierwsza Dzielnica powstaje w sercu Katowic i rozwijającej się metropolii. Rodzinny zespół mieszkaniowy, znajdujący się w Zespole Dzielnic Śródmiejskich, jest realizowany w rejonie ulic Góreckiego i Dobrowolskiego w Katowicach, w odległości 0.6 km od centrum.

Lokalizacja w śródmieściu pozwala czerpać pełnymi garściami z tego, co najlepsze w wielkomiejskim stylu życia. Pierwsza Dzielnica to przestrzeń możliwości, gdzie wszystko jest dostępne tuż obok. Pełna udogodnień, dzięki czemu żyje się tu wygodnie i załatwia wszystkie najważniejsze sprawy w jednym miejscu. Dłuższe dystanse też nie są wyzwaniem, a to za sprawą dobrych połączeń drogowych i rozbudowanemu transportowi publicznemu. W okolicy znajdują się liczne punkty usługowe, szkoły, placówki medyczne jak również tereny zielone sprzyjające aktywnemu spędzaniu czasu wolnego.

W drugim etapie inwestycji powstają dwa szesnastopiętrowe budynki, w których znajdzie się łącznie 256 mieszkań. Klienci mogą wybierać spośród lokali o powierzchni od 29 mkw (kawalerki), po mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe oraz apartamenty o powierzchni do 145 mkw. Dwukondygnacyjny parking podziemny będzie dysponował 264 miejscami postojowymi. W parterach zaplanowano część usługową, a pomiędzy budynkami ogólnodostępną przestrzeń rekreacyjną z wielogatunkowymi roślinami, elementami małej architektury, strefą dla najmłodszych oraz pętlą do biegania. Do dyspozycji przyszłych mieszkańców będą również przestrzenie wspólne - sala ruchowa i rozrywkowa. Inwestycja oferuje szereg udogodnień, m.in. aplikację budynkową, system smart home, rowerownie, wózkownie, komórki lokatorskie czy stacje ładowania samochodów.

Inwestycja Pierwsza Dzielnica jest zrealizowana przez TDJ Estate Sp. z o.o. od 2019 roku. Pierwszy etap projektu został , oddany do użytkowania w 3 kw. 2021 roku i składa się z trzech 12-kondygnacyjnych budynków na 265 mieszkań, 14 lokali usługowych, 3 przestrzeni wspólnych dla mieszkańców oraz ogólnodostępnej przestrzeni.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Pierwsza Dzielnica - etap II, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 46 podobnych nowych mieszkań.

TDJ Estate logo

W sprzedaży 339 nieruchomości w 5 inwestycjach

2 nagrody i wyróżnienia

Zrealizował i zakończył sprzedaż w 5 inwestycjach

Data publikacji: 12.11.2021
Data aktualizacji: 01.06.2023

Artykuły powiązane:

Inwestycje w pobliżu w Zespole Dzielnic Śródmiejskich

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: