Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Noho Investment logo

Noho Investment

Kraków, ul. Armii Krajowej 25
O nas
Oferta
Nagrody i wyróżnienia
Kontakt

Informacje o nas

TRWAŁOŚĆ. UŻYTECZNOŚĆ. PIĘKNO

Tworzymy nowy standard życia – NOHO PREMIUM LIFESTYLE.

To najwyższej jakości, funkcjonalne i ponadczasowe apartamenty w najbardziej poszukiwanych lokalizacjach polskich miast.

Oferujemy mieszkania na pokolenia spełniające wymaganiami nowoczesnego stylu życia.

Wznosimy budynki, które tworzą nowe oblicze ulic, dzielnic i miast. Dzielimy się prestiżem, bezpieczeństwem i spokojem.

Projektujemy jedyne w swoim rodzaju części wspólne, czyli pokoje klubowe, sale do gier i ćwiczeń, kina, przestrzenie coworkingowe i strefy zabaw dla dzieci, dzięki którym mieszkańcy integrują się, poznają, tworzą społeczność.

KOMFORT. JAKOŚĆ. ŚRODOWISKO

Stawiamy na najwyższą jakość architektury, wzornictwa i realizacji, bo tworzymy miejsca piękne, trwałe i niepowtarzalne.

Potrafimy identyfikować najlepsze adresy w centrach miast, budujemy wartość naszego otoczenia, jesteśmy deweloperem nowej generacji.

Korzystając z najnowszych technologii, naszej autorskiej aplikacji NOHO App, dbamy o najwyższą jakość życia i wygodę naszych mieszkańców.

Umiemy łączyć i zarządzać funkcjami mieszkalnymi, usługowymi i rekreacyjnymi, kreując miejsca do szczęśliwego życia, a nie tylko mieszkania.

Dbamy o ekologię i zapewniamy życie w otoczeniu zieleni, wdrażamy systemy retencji wód opadowych, fotowoltaiczne oraz ładowarki dla elektrycznych pojazdów.

Posiadamy w sprzedaży 99 nieruchomości w 2 inwestycjach

Wszystkie
Katowice
Kraków
 • Nadgórników 14
  gotowe
  Nadgórników 14 - Dwa nowoczesne budynki - na tyle duże, by móc zaoferować niespotykaną przestrzeń i na tyle kameralne, by żyło Ci się komfortowo i kameralnie. W ramach inwestycji Nadgórników 14 oferujemy 122 mieszkania w budynku B1 oraz 164 mieszkania w budynku B2. W ofercie znajdują się kameralne studia zaczynające się od 25m2, przestronne apartamenty oraz 235 metrowe penthouse’y. N14

  Nadgórników 14

  od 12 000 /m2
  ul. Nadgórników 14, Bogucice, Katowice(0.9 km od centrum)
  Noho Investment
 • LINDEGO2
  2 kw. 2025
  WIDOK NA RÓWNOWAGĘ Z dala od zgiełku, wystarczająco blisko, by cieszyć się miastem. LINDEGO2 to inwestycja w wyjątkowej lokalizacji na mapie Krakowa. Dajemy Ci coś więcej niż mieszkanie – dajemy Ci komfort życia, bezpieczeństwo, społeczność, zielone i przyjazne otoczenie, idealną infrastrukturę i piękno – trwałe, funkcjonalne i sprawiające, że Twoje życie nabierze nowej jakości życia w

  LINDEGO2

  od 14 700 /m2
  ul. Armii Krajowej 25, Bronowice, Kraków(4.9 km od centrum)
  Noho Investment

Nagrody i wyróżnienia

Ranking najlepszych inwestycji - użytkownicy docenili nasze inwestycje

Kontakt

Noho Investment logo
Noho Investment
Kraków, ul. Armii Krajowej 25
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023