Tacit Development Polska Sp. z o.o. logo

Tacit Development Polska Sp. z o.o.

Warszawa, Ul. Twarda 4
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Tacit Investment to doświadczony inwestor z silną pozycją kapitałową – prekursor na rynku nieruchomości ekskluzywnych w Polsce. Tworząc nowe kategorie produktowe i realizując najlepsze jakościowo projekty premium, nadaje ton dyskusji o przyszłości rynku tego typu nieruchomości w Polsce.

Flagową inwestycją Tacit Investment jest oddany do użytku w 2014 roku apartamentowiec Cosmopolitan Twarda 4, który wyrósł w samym sercu stolicy, tuż przy Placu Grzybowskim. Twórcą projektu jest jeden z największych architektów XXI wieku, Helmut Jahn, autor m.in. budynku siedziby UE w Brukseli, Sony Centre w Berlinie czy State of Illinois Centre w Chicago. Wysoki na 44 piętra, całkowicie przeszklony i wykończony w najwyższym standardzie Cosmopolitan – szybko stał się ikoną i najważniejszym elementem warszawskiego skyline’u. To pierwsza tego typu funkcjonująca inwestycja w Warszawie, która tworzy zupełnie nową kategorię budynków apartamentowych w Polsce.

Tacit Investment jest także inwestorem apartamentowca Park Lane. To unikalna, kameralna rezydencja dla najbardziej wymagających klientów, położona w prestiżowej lokalizacji przy Łazienkach Królewskich w Warszawie, na ul. Podchorążych 83. Wolnostojący budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych i 1 podziemną. Oferuje 12 przestronnych, ekskluzywnych apartamentów o powierzchni od 135 do 330 m2, wykończonych i wyposażonych w najwyższym standardzie.

Inwestycjami Tacit Investment są również dobrze znane warszawskie obiekty, takie jak hotel Rialto, ekskluzywny klub rekreacyjno-sportowy Sinnet, czy budynek biurowy przy ul. Karowej.

Spółka wchodzi w skład grupy kapitałowej kontrolowanej przez Grzegorza Jankilewicza i Sławomira Smołokowskiego, udziałowców firmy energetycznej Mercuria Energy Group. Do MEG należy również znana w Polsce spółka J&S Energy.

Zakończyliśmy sprzedaż 2 inwestycji

Kontakt

Tacit Development Polska Sp. z o.o. logo
Tacit Development Polska Sp. z o.o.
Warszawa, Ul. Twarda 4
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: