Osiedle pod Słońcem II

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Batalionów Chłopskich, oferowane bezpośrednio przez Spravia

Warszawa, Bemowo, Chrzanów, ul. Batalionów Chłopskich

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 600 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle pod Słońcem II

8 zdjęć

Osiedle pod Słońcem II
Osiedle pod Słońcem II
Osiedle pod Słońcem II
Osiedle pod Słońcem II

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

OTOCZENIE i LOKALIZACJA

Bemowo od lat cieszy się popularnością wśród warszawiaków i przyjezdnych. Ma opinię dobrze zarządzanej i prężnej dzielnicy. Dzięki liniom tramwajowym oraz trasom przelotowym, jak ul. Maczka czy al. Prymasa Tysiąclecia, jest naprawdę dobrze skomunikowana z miastem. Łatwo i bez korków - za sprawą drogi S8 - można stąd też dojechać do innych miast w Polsce. Bemowo zasługuje także na miano zielonej dzielnicy. Boernerowo, Las Miejski Bemowo oraz Puszcza Kampinoska zapewniają miejsca do spacerów czy przejażdżek rowerowych

II etap osiedla Pod Słońcem powstaje tuż za pierwszym, w drugiej linii zabudowy od ul. Batalionów Chłopskich. To spokojna część Bemowa, w której w nowy sposób realizowane są całe kwartały. Dominują tu niskie budynki z wewnętrznymi, urządzonymi dziedzińcami.

Niedaleko od osiedla znajdują się szkoły i przedszkola oraz centra handlowe przy ul. Górczewskiej. Jest też miejski plac zabaw w parku „Górczewska”.

NA OSIEDLU

Etap II to niewysoki, częściowo kaskadowy 2-, 3- i 4-piętrowy budynek w kształcie litery C z wewnętrznym dziedzińcem. Na elewacjach zaplanowano ciepłą kolorystykę – biel, beże oraz okładzinę w formie deskowania. Na dziedzińcu znajdzie się plac zabaw dla młodszych dzieci z piaskownicą i urządzeniami do zabawy, część rekreacyjno-wypoczynkowa z ławkami i stołami do gry w szachy oraz dużo ładnej zieleni.

MIESZKANIA DOBRZE URZĄDZONE

Mieszkania zostały tak rozplanowane, aby się dały łatwo urządzić. Wszystkie 141 lokali będzie miało balkony, tarasy bądź przydomowe ogródki.

Powstaną mieszkania: 1-pokojowe (25-28 m kw.), 2-pokojowe (32-47 m kw.), „trójki” (46-66 m kw.), 4-pokojowe (75-88 m kw.) oraz 5-pokojowe (107 m kw.)

METRYKA INWESTYCJI

- nazwa: osiedle Pod Słońcem II

- adres inwestycji: ul. Batalionów Chłopskich, Bemowo

- liczba mieszkań w II etapie – 141

- termin rozpoczęcia inwestycji: IV kw. 2013

- planowany termin oddania inwestycji: II kw. 2015

- wysokość zabudowy: budynek 2-, 3- i 4-piętrowy

Inwestycja Osiedle pod Słońcem II znajduje się na Chrzanowie, ul. Batalionów Chłopskich (0.1 km od Warszawy), została zrealizowana przez Spravia.

Inwestycja Osiedle pod Słońcem II została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 141 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 2 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle pod Słońcem II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Spravia przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 2 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 141 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Rozciągająca się u zachodnich granic Warszawy dzielnica Bemowo to miejsce zamieszkania ok. 116 tys. ludzi. Zabudowa mieszkaniowa jest dość zróżnicowana. Do architektury z okresu międzywojennego należą: skupisko domów jednorodzinnych Boernerowo oraz fragment miasta-ogrodu Stare Jelonki. Wysokie bloki występują na osiedlach: Lazurowa, Jelonki, Górczewska czy Nowe Bemowo. Z kolei Groty i Górce to tereny, na których obecnie rozwija się nowoczesne budownictwo. Charakterystycznymi miejscami Bemowa są obiekty wojskowe lub lotnicze: zabytkowe forty, Lotnisko Babice, Wojskowe Zakłady Lotnicze oraz Wojskowa Akademia Techniczna. Na lotnisku organizowane są widowiskowe o charakterze masowym, zaś zieloną strefę dzielnicy stanowi Park Leśny Bemowo. Dogodny dojazd do centrum umożliwiają: dobrze rozwinięta sieć dróg, linie autobusowe i tramwajowe, zaś za kilka lat - II linia metra. Do najważniejszych arterii należą ulice: Połczyńska, Górczewska oraz Powstańców Śląskich.

Komunikacja

Bemowo odznacza się dobrze rozwiniętą siecią ulic wewnętrznych oraz dogodną komunikacją z centrum miasta, do którego dojechać można za pomocą linii autobusowych i tramwajowych. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle pod Słońcem II?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle pod Słońcem II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 480 metrów od inwestycji Osiedle pod Słońcem II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Coopera-Przychodnia 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle pod Słońcem II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle pod Słońcem II znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "Dzwoneczek" w odległości 340 m, Niepubliczna Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna "Niebieska Sprężynka" w odległości 340 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle pod Słońcem II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Bemowo-Włochy w odległości 490 m.

Data publikacji: 25.11.2013
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: