Mieszkania przy ul. Agatowej

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Agatowa, oferowane bezpośrednio przez Spółdzielnia Mieszkaniowa Śnieżka

Kraków, Bieżanów-Prokocim, ul. Agatowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 759 ofert w najbliższej okolicy!

Mieszkania przy ul. Agatowej

5 zdjęć

Mieszkania przy ul. Agatowej
Mieszkania przy ul. Agatowej
Mieszkania przy ul. Agatowej
Mieszkania przy ul. Agatowej

Najbliższe inwestycje

 • Murapol Nowy Złocień

  Murapol S.A.

 • Zodiak
  od: 6 700 zł/m2
  Pod wynajem

  Grupa Orion Investment S.A.

 • Słoneczne Miasteczko
  od: 5 099 zł/m2
  Pod wynajem

  Develia

Opis Inwestycji

Inwestycja przy ul. Agatowej to nowoczesny i komfortowy zespół budynków o niskiej intensywności zabudowy. Obejmuje trzy budynki wielorodzinne oznaczone nr 1, 2 i 3 z miejscami postojowymi w garażach podziemnych i lokalami usługowymi.

W budynku nr 1 zaprojektowano 60 mieszkań oraz przedszkole, w budynku nr 2 - 61 mieszkań oraz dwa lokale użytkowe, a w budynku nr 3 - 27 mieszkań.

Łącznie w Zespole będzie 148 mieszkań o pow.:

- od 27,38 m2-36,62 m2 - jednopokojowe,

- od 43,90 m2 -52,18 m2 - dwupokojowe,

- od 51,03 m2-70,87 m2 - trzypokojowe.

Na terenie inwestycji zaprojektowano łącznie 186 miejsc postojowych, w tym:

- 28 miejsc postojowych zlokalizowanych na ogólnodostępnych parkingach naziemnych,

- 158 miejsc postojowych w garażach podziemnych.

Terminy realizacji:

- Rozpoczęcie budowy nastąpiło w dniu 9.12.2015r.

- Planowane oddanie do użytkowania:

Budynek nr 2 i 3 – wrzesień 2017r., Budynek nr 1 – październik 2017r.

Inwestycja Mieszkania przy ul. Agatowej znajduje się na Bieżanowie-Prokocimiu, ul. Agatowa (8.7 km od centrum Krakowa), sprzedaż prowadzi Spółdzielnia Mieszkaniowa Śnieżka

Inwestycja Mieszkania przy ul. Agatowej została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 148 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Mieszkania przy ul. Agatowej pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 49 do 50 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne (28 miejsc)
 • miejsca postojowe podziemne (158 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 148 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski

Stolarka okienna

PCV

Drzwi zewnętrzne

antywłamaniowe klasy C

Balkony

konstrukcja żelbetowa, wykończenie płytkami gresowymi mrozoodpornymi, balustrada wykonana z profili ze stali nierdzewnej z wypełnieniem ze szkła hartowanego bezpiecznego

Ściany

ściany i słupy garażu - żelbetowe, ściany zewnętrzne oraz międzylokalowe - żelbetowe lub z ceramiki poryzowanej - ściany kondygnacji nadziemnych - z pustaków ceramicznych POROTHERM gr. 25 cm oraz ściany żelbetowe gr. 25cm, ściany działowe w lokalach mieszkalnych - z pustaków ceramicznych, ściany szybu windowego - żelbetowe ściany zewnętrzne - ocieplone styrodurem o gr. 12cm lub styropianem o gr. 15cm i wykończone tynkiem cienkowarstowym lub płytkami gresowymi imitującymi kamień naturalny

Parapety wewnętrzne

wykonane z konglomeratu marmurowego, a parapety zewnętrzne z blachy powlekanej

Instalacje

- instalacja zimnej wody użytkowej, - instalacja ciepłej wody użytkowej - MPEC, - instalacja centralnego ogrzewania - MPEC, lokale wyposażone w komplet grzejników płytowych wraz z głowicami, termostatycznymi, w łazienkach grzejnik typu ręcznikowiec, - instalacje kanalizacji sanitarnej i deszczowej wykonane z rur PCV, - instalacja elektryczna w lokalach mieszkalnych - wraz z osprzętem elektrycznym zgodnie z projektem instalacji elektrycznych - moc zamówiona 11 kW na mieszkanie, instalacje wewnętrzne wykonane podtynkowo (instalacja elektryczna prądu jedno- i trójfazowego do kuchenek elektrycznych), - instalacja domofonowa - wyposażona w kasetę domofonową przy każdym wejściu do klatki schodowej oraz jedną słuchawkę w każdym lokalu mieszkalnym, - instalacja telefoniczna - 1pkt/lokal mieszkalny, - instalacja TV - min. 1 pkt/lokal mieszkalny, - instalacja internetowa - 1pkt/lokal mieszkalny, - instalacja odgromowa, - instalacja wentylacji mechanicznej garażu, - instalacja wentylacji mechanicznej w lokalach mieszkalnych, - instalacja oświetlenia ewakuacyjnego i awaryjnego, - instalacja oddymiania klatek schodowych

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (28 miejsc).
 • miejsca postojowe podziemne (158 miejsc).
Udogodnienia:
plac zabaw, internet, TV kablowa, winda
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Dojazd do terenu nieruchomości jest zaplanowany bezpośrednio od ulicy Agatowej, od strony wschodniej. Ulica Agatowa łączy się z ul. Półłanki (główny ciąg komunikacyjny w tej części miasta). Przystanki MPK znajdują się w odległości 250 m od nieruchomości. Do pętli na osiedlu dojeżdżają cztery linie autobusowe: 125 i 163 łączące Osiedle ze Śródmieściem i Nową Hutą oraz linia nr 183 do Prokocimia, umożliwiająca mieszkańcom szybki dostęp do Podgórza i przesiadki na inne linie autobusowe i tramwajowe, a także dostęp do dużych centrów handlowych zlokalizowanych w Bieżanowie, Prokocimiu i ul. Wielickiej. Kursuje także autobus nocny linii 643 do Płaszowa.W przyszłości dzięki planowanym miejskim i kolejowym inwestycjom komunikacyjnym, Osiedle będzie doskonale skomunikowane z centrum miasta - w planach jest budowa przystanku kolejowego „Złocień”, na wysokości ulicy Złocieniowej, w ramach szybkiej kolei aglomeracyjnej, która w przyszłości umożliwi szybki dostęp do centrum miasta. Ponadto od strony północno - wschodniej Osiedla zaprojektowane zostało przedłużenie ul. Domagały, które ułatwi dostęp do ul. Christo Botewa i dalej do wschodniej obwodnicy miasta Krakowa (droga S7).

Bieżanów-Prokocim to XII dzielnica Krakowa, która powstała z przyłączenia do miasta wsi Bieżanów, Prokocim i Rżąka. Do 1990r. należała do dzielnicy Podgórze. Zajmuje powierzchnię 1847,39 ha, a mieszka w niej 63 026 osób. Rozwój i zabudowa dzielnicy miały ścisły związek z historią jej poszczególnych części, np. w Bieżanowie, gdzie działały liczne fabryki, powstały bloki i osiedla niskokondygnacyjnych domów dla pracowników, a w Prokocimiu wybudowano wielkopłytowe bloki dla kolejarzy pracujących na tutejszej kolei i ich rodzin. Z czasem powstała cała infrastruktura typowa dla obszarów zurbanizowanych, czyli urzędy, placówki dydaktyczno-wychowawcze, punkty handlowo-usługowe itp. Krajobraz dzielnicy jest dość urozmaicony, ze względu na różną wysokość budynków mieszkalnych, a także z uwagi na niektóre zabytki, rozbudowane linie kolei towarowej oraz liczne tereny zielone. Ze względu na wysoki stopień uprzemysłowienia, Bieżanów-Prokocim musiał być dobrze skomunikowany z pozostałymi częściami miasta. Do dziś regularnie kursują tu autobusy miejskie i tramwaje. Przez dzielnicę przechodzą drogi krajowe nr 7 i 94, a część południowej granicy Bieżanowa-Prokocimia stanowi autostrada A4.

Komunikacja

Bieżanów-Prokocim to XII dzielnica Krakowa, którą utworzono z 3 wsi przyłączonych do miasta w latach 40-tych XXw. Mieszka w niej 63 026 osób, a jej powierzchnia to 1847,39 ha. W zabudowie dominują nieruchomości typowe dla terenów zindustrializowanych. Wielkopłytowe bloki będące pozostałością po mieszkaniach pracowniczych są tu zestawione z osiedlami niskokondygnacyjnych domów. Całości dopełnia rozbudowana infrastruktura oraz ciekawe zabytki i urokliwe tereny zielone. Dzielnica jest dobrze połączona z resztą miasta. Przebiegają przez nią też drogi krajowe i fragment autostrady.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Mieszkania przy ul. Agatowej mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 270 metrów od inwestycji Mieszkania przy ul. Agatowej znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przystanek autobusowy.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Mieszkania przy ul. Agatowej znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Akademia Smyka Monika Jamróz w odległości 60 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Mieszkania przy ul. Agatowej składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 220 m znajduje się Sklep z warzywami, w odległości 230 m znajduje się Stokrotka, w odległości 230 m znajduje się Buczek.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Mieszkania przy ul. Agatowej w odległości 200 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 24.02.2016
Data aktualizacji: 27.06.2018
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: