Zodiak

Mieszkania na sprzedaż ul. Domagały, oferowane bezpośrednio przez

Grupa Orion Investment S.A.

Kraków, Bieżanów-Prokocim, ul. Domagały

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 174 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Zodiak

5 zdjęć

Zodiak
Zodiak
Zodiak
Zodiak

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 162 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Drzwi zewnętrzne

drzwi antywłamaniowe

Posadzka

wylewka cementowa

Ściany

pokryte tynkiem gipsowym maszynowym

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : W hali garażowej

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Pierwszy z budowanych budynków wznoszonych w ramach inwestycji ZODIAK przy ul. Domagały w Krakowie (dzielnica Bieżanów - Prokocim) jest już zamieszkały przez nowych lokatorów. Nowoczesne osiedle ZODIAK zlokalizowane jest w południowo - wschodniej części Krakowa z dobrym wjazdem na S7 oraz A4. Dzięki temu mieszkańcy osiedla mają możliwość łatwego wyjazdu na obwodnicę i ominięcie zakorkowanych ulic w mieście.

Dla osób, które podróżują komunikacją zbiorową, zapewne dobrą informacją jest to, że niedaleko inwestycji zrealizowany jest przystanek kolei aglomeracyjnej - stacja Kraków Złocień, skąd dojazd do stacji KRAKÓW GŁÓWNY zajmuje 14 minut oraz fakt funkcjonowania przystanków obsługiwanych przez linie aglomeracyjne Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Krakowie. W planach miasta jest też wybudowanie w niedalekiej przyszłości linii tramwajowej przy ul. Domagały.

Mieszkańcy inwestycji, którzy lubią ruch i rekreację na świeżym powietrzu, zapewne docenią bliskość terenów zielonych wokół. Mieszkania jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowe usytuowane są w budynkach 4 piętrowych. Najmniejsze mieszkania mają powierzchnię około 25 m², a metraż największych wynosi nieco ponad 71 m².

Do mieszkań na parterze przynależą ogródki, natomiast do lokali na wyższych kondygnacjach zaprojektowano balkony. Dla bardziej wymagających Klientów przewidzieliśmy mieszkania na najwyższym piętrze z dużymi tarasami na dachu.

Inwestycja posiada miejsca parkingowe w hali garażowej, a także osobne garaże zlokalizowane w parterach budynków. Komunikację między wszystkimi kondygnacjami obsługują nowoczesne windy. Mieszkania w inwestycji ZODIAK oddawane są w stanie deweloperskim. Ściany pokryte są tynkiem gipsowym maszynowym, a na podłogach znajdują się wylewki cementowe. W lokalach mieszkalnych zamontowane są drzwi wejściowe antywłamaniowe, a także nowoczesne okna.

Atrakcyjna zabudowa i nowoczesna kolorystyka sprawia, że mieszkanie tam staje się przyjemnością!

Terminy oddania do użytkowania:

Budynek 41D - oddany do użytkowania

Budynek 39 - IV Q 2024

Inwestycja Zodiak znajduje się na Bieżanowie-Prokocimiu, ul. Domagały (8.7 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez Grupa Orion Investment S.A.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 162 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Zodiak nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Grupa Orion Investment S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Nowoczesne osiedle ZODIAK zlokalizowane jest w południowo - wschodniej części Krakowa z dobrym wjazdem na S7 oraz A4. Dzięki temu mieszkańcy osiedla będą mieli możliwość łatwego wyjazdu na obwodnicę i ominięcie zakorkowanych ulic w mieście.

Dla osób, które podróżują komunikacją zbiorową, zapewne dobrą informacją jest to, że niedaleko inwestycji realizowany jest przystanek kolei aglomeracyjnej - stacja Kraków Złocień, oraz fakt funkcjonowania przystanków obsługiwanych przez linie aglomeracyjne Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Krakowie. W planach miasta jest też wybudowanie w niedalekiej przyszłości linii tramwajowej przy ul.Śliwiaka.

Bieżanów-Prokocim to XII dzielnica Krakowa, która powstała z przyłączenia do miasta wsi Bieżanów, Prokocim i Rżąka. Do 1990r. należała do dzielnicy Podgórze. Zajmuje powierzchnię 1847,39 ha, a mieszka w niej 63 026 osób. Rozwój i zabudowa dzielnicy miały ścisły związek z historią jej poszczególnych części, np. w Bieżanowie, gdzie działały liczne fabryki, powstały bloki i osiedla niskokondygnacyjnych domów dla pracowników, a w Prokocimiu wybudowano wielkopłytowe bloki dla kolejarzy pracujących na tutejszej kolei i ich rodzin. Z czasem powstała cała infrastruktura typowa dla obszarów zurbanizowanych, czyli urzędy, placówki dydaktyczno-wychowawcze, punkty handlowo-usługowe itp. Krajobraz dzielnicy jest dość urozmaicony, ze względu na różną wysokość budynków mieszkalnych, a także z uwagi na niektóre zabytki, rozbudowane linie kolei towarowej oraz liczne tereny zielone. Ze względu na wysoki stopień uprzemysłowienia, Bieżanów-Prokocim musiał być dobrze skomunikowany z pozostałymi częściami miasta. Do dziś regularnie kursują tu autobusy miejskie i tramwaje. Przez dzielnicę przechodzą drogi krajowe nr 7 i 94, a część południowej granicy Bieżanowa-Prokocimia stanowi autostrada A4.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Zodiak?

Bieżanów-Prokocim to XII dzielnica Krakowa, którą utworzono z 3 wsi przyłączonych do miasta w latach 40-tych XXw. Mieszka w niej 63 026 osób, a jej powierzchnia to 1847,39 ha. W zabudowie dominują nieruchomości typowe dla terenów zindustrializowanych. Wielkopłytowe bloki będące pozostałością po mieszkaniach pracowniczych są tu zestawione z osiedlami niskokondygnacyjnych domów. Całości dopełnia rozbudowana infrastruktura oraz ciekawe zabytki i urokliwe tereny zielone. Dzielnica jest dobrze połączona z resztą miasta. Przebiegają przez nią też drogi krajowe i fragment autostrady.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zodiak mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 270 metrów od inwestycji Zodiak znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Złocień 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Zodiak znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zodiak znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Akademia Smyka Monika Jamróz w odległości 450 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zodiak składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 290 m znajduje się Stokrotka.

Data publikacji: 28.08.2020
Data aktualizacji: 21.08.2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: