Osiedle Nad Brdą - budynek C-9

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezSpółdzielnia Mieszkaniowa SIM

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 1781 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Mały Amsterdam(0.1 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz, ul. Karolewska (3.9 km od centrum Bydgoszczy)
  Mały Amsterdam
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 51
  Powierzchnia: 33 - 80 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 15 ofert
  Folwark Deweloper Sp. z o.o.
 • Osiedle Nad Brdą(0.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz, ul. Łobżenicka (4 km od centrum Bydgoszczy)
  Osiedle Nad Brdą
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 62 m2
  Liczba pokoi: 2
  Spółdzielnia Mieszkaniowa SIM
 • Tęczowe Osiedle F-7(1.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz, ul. Filtrowa (4.4 km od centrum Bydgoszczy)
  Tęczowe Osiedle F-7
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 3
  Powierzchnia: 64 - 89 m2
  Liczba pokoi: 3 - 5
  Spółdzielnia Mieszkaniowa SIM

Opis Inwestycji

Są w mieście miejsca szczególne, lubiane przez mieszkańców, pozbawione uciążliwości, a więc takie w których wiele osób chciałoby zamieszkać. Już dawno skończyły się czasy, gdy mieszkanie kupowano gdziekolwiek, jeśli była taka okazja.Teraz lokalizacja domu, czy budowa całego osiedla ma podstawowe znaczenie dla przyszłych mieszkańców. Liczy się cisza, spokój i ładne otoczenie. W Bydgoszczy z pewnością taką enklawą spokoju jest ul. Karolewska. Osiedle ma swój urokliwy charakter. W pobliżu znajduje się las, miejsce ulubionych spacerów mieszkańców. Wokół roznosi się kojący zapach świerków i sosen.Czyżkówko w ostatnich latach stało się jedną z bardziej ekskluzywnych dzielnic Bydgoszczy. Malownicze położenie w niedużej odległości od ścisłego centrum miasta, z dala od miejskiego zgiełku i zanieczyszczonego powietrza, jest niezaprzeczalnym walorem dzielnicy. Dobre połączenie komunikacyjne oraz dwie linie autobusowe zapewniają dogodny dojazd do śródmieścia i innych dzielnic Bydgoszczy. Wijąca się obok Brda, czysta tak jak dawniej, stanowi rezerwuar pitnej wody dla miasta, tworząc w tym miejscu niepowtarzalny mikroklimat.

Inwestycja Osiedle Nad Brdą - budynek C-9 znajduje się w Bydgoszczy, ul. Karolewska (3.8 km od centrum Bydgoszczy), została zrealizowana przez dewelopera Spółdzielnia Mieszkaniowa SIM.

Inwestycja Osiedle Nad Brdą - budynek C-9 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 35 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Nad Brdą - budynek C-9 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Spółdzielnia Mieszkaniowa SIM przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (9 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 35 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (9 miejsc): Cena: 14700 zł.
Udogodnienia: usługi w budynku, TV kablowa, internet, winda, teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las, rzeka.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Nad Brdą - budynek C-9

Bydgoszcz to niemal 360-tysięczne miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Jego powierzchnia wynosi 175,98 km2. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta - liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się 15 szkół wyższych, teatr, filharmonia, opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu 11 szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowana z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a 10 dróg wojewódzkich i 4 krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna. Przechodząca tędy magistrala kolejowa łączy Śląsk z miejscowościami nadmorskimi.

Komunikacja

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzą 4 drogi krajowe (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegnie 10 dróg wojewódzkich (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Nad Brdą - budynek C-9 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 280 metrów od inwestycji Osiedle Nad Brdą - budynek C-9 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Nad Torem / Karolewska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Nad Brdą - budynek C-9 znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "Chatka Puchatka" w odległości 350 m, Zespół Szkół nr 16 w odległości 350 m, Młodzieżowy Dom Kultury nr 6 w odległości 350 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Nad Brdą - budynek C-9 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 180 m znajduje się PEPCO, w odległości 260 m znajduje się POLOmarket, w odległości 400 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Nad Brdą - budynek C-9 w odległości 340 m znajduje się Boisko, w odległości 340 m znajduje się Boisko, w odległości 340 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 17.12.2013

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie