Apartamenty Słowackiego

Oferta archiwalna

Kielce, ul. Słowackiego 24

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 5 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty Słowackiego

9 zdjęć

Apartamenty Słowackiego
Apartamenty Słowackiego
Apartamenty Słowackiego
Apartamenty Słowackiego

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 5 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

„Twoje miejsce” jest projektem skierowanym do ludzi, którzy szukają nowoczesnych, świeżych mieszkań, ale zarazem oczekują spokoju oraz komfortu. Projekt będzie realizowany na działce leżącej w ścisłym centrum Kielc przy ul. Słowackiego 24.

Poszukiwaniu nowoczesnych rozwiązań towarzyszyła potrzeba zapewnienia spokoju mieszkańcom. Nowatorskie wykorzystanie dachu, gdzie zdecydowano się posadzić trawę i stworzyć miejsce odpoczynku dla mieszkańców, stanowi również dodatkowy atut estetyczny budynku.

Dzięki najnowszej technice projektowej lokale są dostosowane do potrzeb użytkowników w różnym wieku, a budynek zachowuje swój unikatowy charakter.

Lokale jednopokojowe to mieszkania idealne dla singli ceniących sobie komfort i prywatność. Będą także bardzo dobrą lokatą dla osób pragnących zainwestować w nieruchomości.

Dwa pokoje to wymarzona oferta dla małżeństw, które rozpoczynają swoje wspólne życie i od własnego M2 oczekują poczucia stabilności. Największe mieszkania, 3 i 4 pokojowe, są przeznaczone dla rodzin z dziećmi – sypialnia i dziecięce pokoje dopełnione są przestronnymi łazienkami i wygodnym salonem.

Dodatkowy atut mieszkań stanowią tarasy, balkony oraz loggie, które mogą stać się domowym zielnikiem, miejscem spotkań ze znajomymi czy strefą relaksu dla każdego mieszkańca.

Inwestycja Apartamenty Słowackiego znajduje się w Kielcach, ul. Słowackiego 24 (0.2 km od centrum Kielc), została zrealizowana przez Słowackiego 24 Sp. z o.o.

Inwestycja Apartamenty Słowackiego została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Słowackiego nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Słowackiego 24 Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Kielce to stolica województwa świętokrzyskiego. Główne zabytki miasta znajdują się w Śródmieściu, które jest typowym centrum administracyjnym, usługowym i kulturalnym Kielc. Obszary mieszkalne w postaci osiedli mieszkaniowych zlokalizowane są wokół centralnej części miasta, a osiedla domów jednorodzinnych leżą na przedmieściach. Kielce są jednym z najszybciej rozwijających się miast Polski, ale nie brakuje tu rozległych terenów zielonych. Kielecki Obszar Chronionego Krajobrazu zajmuje powierzchnię około 3856 ha. Składają się na niego liczne parki oraz Las Komunalny. Stały rozwój przekłada się na rozbudowę infrastruktury społecznej. Mieszczą się tu liczne galerie handlowe, a dzięki ciągłym inwestycjom, wzbogacane jest zaplecze oświatowe, kulturalne i medyczne. Działa tu m.in. kilkanaście szkół wyższych, kilka szpitali i kin. Bogata jest też oferta sportowa miasta.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Słowackiego?

Na terenie Kielc przecinają się drogi krajowe nr 73 i 74. Przez zachodnią część miasta przebiega trasa europejska E77, której częścią jest droga ekspresowa S7 łącząca Kielce z aglomeracją krakowską, warszawską i gdańską. Ponadto do miasta wbiegają drogi wojewódzkie nr 745, 761, 762, 764 i 786, a przy jego granicach biegną drogi nr 748 i 763. W mieście kursują pociągi, a także autobusy PKS i prywatne busy łączące Kielce z pobliskimi miejscowościami. W samym mieście funkcjonuje również kilkadziesiąt linii autobusów miejskich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Słowackiego mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji Apartamenty Słowackiego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Seminaryjska / Jana Pawła II.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Słowackiego znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Słowackiego znajduje się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne „Lisek Witalisek” w odległości 80 m, Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna „Świętokrzyska” w odległości 120 m, Centrum Doskonalenia Nauczycieli „College Medyczny” w Kielcach w odległości 120 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Słowackiego składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 110 m znajduje się J-A.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Słowackiego w odległości 370 m znajduje się Basen, w odległości 370 m znajduje się Pływalnia Delfin, w odległości 430 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 25.06.2018
Data aktualizacji: 24.11.2022

Oferty w Kielcach

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: