Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe lokale użytkowe Kielce

8 ofert w 1 inwestycji

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 8 227 zł/m²

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Nova Klonova
  gotowe
  Nova Klonova to jedna z najpiękniejszych inwestycji w Kielcach. Usytuowana w centrum miasta, w pobliżu Zalewu ,otoczona terenami zielonymi idealnymi do odpoczynku i rekreacji.Wyjątkowa jest również forma całej inwestycji zapewniająca mieszkańcom maksimum przestrzeni. Wydzielony dziedziniec uatrakcyjnia apartamentowiec dając możliwośćodpoczynku w pięknie zaaranżowanej przestrzeni. Będzie on terenem ogrodzonym i dostępnym tylko dla mieszkańców. Lokalizacja blisko centrum miasta, zapewnia łatwydostęp do, galerii handlowych, szkół, centrum fitnessu, przychodni czy też salonów kosmetycznych. Całe osiedle tworzy swoistą, otoczoną spokojnymi terenami zielonymi,enklawę , w której wszystko jest niemal na miejscu.Nova Klonova to połączenie elegancji i komfortu. Nietuzinkowe rozwiązania zastosowane na elewacji budynku czynią inwestycję jeszcze ciekawsza i wyjątkową. Części wspólne budynku zaaranżowano w kolorach czerni, bieli z elementami złoceń. Każdy detal jest przemyślany i dopracowany.Budynek jest 4-kondygnacyjny z 3 piętrami mieszkalnymi, parterem z usługami oraz garażem podziemnym. o powierzchni usługowo-mieszkalnej 7 tys m2. Podzielony na 5klatek z odrębnymi windami. Każde mieszkanie ma co najmniej jeden balkon i jest zaprojektowane z wyjątkową starannością pod względem ustawności i komfortu.Dostępnesą powierzchnie od 33 do 70 m2 z możliwością łączenia mieszkań. Inwestycja ma 75 mieszkań. W parterze znajduje się 8 lokali usługowych o powierzchni od 46 do 152 m2 W części podziemnej usytuowano garaż z miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi. Inwestycja znajduje się w Kielcach przy ulicy Klonowej 107. Realizuje ją deweloper Hill Bud Sp z o.o. Sp.K. Budowa rozpoczęła się w listopadzie 2019 roku, mieszkania będą oddawane do użytku w IV kwartale 2021.

  Nova Klonova

  ul. Klonowa 107 , Kielce(3.4 km od centrum)
  Hill Bud
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Okrzei 50
  Oferta archiwalna
  Inwestycja OKRZEI 50 to 4-piętrowy budynek zlokalizowany u zbiegu ulic Okrzei i Sabinówek. W obiekcie zaprojektowano mieszkania o powierzchni od 27 do 107 m2. Pomieszczenia, nawet te najmniejsze, zaaranżowano tak, by w pełni wykorzystać ich przestrzeń. Przemyślano tu każdy, nawet najmniejszy szczegół. Duże okna zapewniają maksymalne nasłonecznienie lokali. Istotnym udogodnieniem dla mieszkańców jest również winda, która zapewnia sprawny i komfortowy dostęp do lokali. Wszystkie mieszkania są przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. W kondygnacji podziemnej zlokalizowane są miejsca postojowe i komórki lokatorskie, a na poziomie parteru rowerowania. Balkony i tarasy na inwestycji mają powierzchnię aż do 76 m2.Projekt budynku charakteryzuje się nowoczesną, prostą i elegancką architekturą. Szklane balustrady i jasna elewacje z licznymi boniami, przełamana grafitem i brązem, nadaje budynkowi lekkość. W ten sposób uzyskano efekt stylu niezakłóconego zbędnymi elementami. Wysoki standard wykonania części wspólnych zapewni przyszłym mieszkańcom poczucie dbałości i luksusu.Nie znalazłeś idealnego mieszkania dla siebie z gotowych projektów? Niczym się nie przejmuj. Zapoznaj się z poniższym opisem dotyczącym aranżacji.AranżacjaKomfort aranżacji mieszkania według własnych upodobań.Możesz wybrać ostateczny rozkład pomieszczeń, zmieniając układ ścian działowych, a także ścian pomiędzy lokalami. Budynek został zaprojektowany w konstrukcji szkieletowej: elementami nośnymi są słupy, belki i stropy żelbetowe. Wszystkie mury nie stanowią konstrukcji budynku. Założeniem projektowym, było uzyskanie mieszkań o małych metrażach, które możemy ze sobą swobodnie łączyć. Przy połączeniu dwóch sąsiadujących mieszkań, będziesz mógł kuchnie i łazienkę mieć zaprojektowaną z dwóch różnych miejsc. Można także usytuować instalacje wodno-kanalizacyjne i elektryczne zgodnie z wizją przyszłych mieszkańców inwestycji. Możliwość samodzielnej aranżacji wnętrz nie skarze Cię na późniejsze przerabianie funkcji mieszkań, co mogłoby się wiązać z utratą gwarancji na daną część lokalu. Architekci zaprojektowali tak mieszkania, aby układ funkcjonalny można było wykonać w różnorodny sposób. To Ty wybierzesz, czy chcesz połączyć pokój dzienny z aneksem kuchennym, czy stworzyć osobną kuchnię.

  Okrzei 50

  ul. Okrzei 50 , Kielce(1.7 km od centrum)
  SOLO inwest
 • Apartamenty Witosa
  Oferta archiwalna
  Apartamenty Witosa to malowniczo położony, nad Doliną Silnicy kompleks 2 budynków mieszkalnych wielorodzinnych i w przyszłości 2 jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej z garażami podziemnymi. Budynki te, ciekawą architekturą, wpisują się w naturalne ukształtowanie terenu.123 mieszkania o powierzchni od 28 m2 do 104 m2 z komórkami lokatorskimi i miejscami garażowymi lub postojowymi oraz lokale usługowe w budynku od ul. Witosa.Apartamenty Witosa to dbałość o swoich mieszkańców, ułatwiony dostęp dla osób niepełnosprawnych, a także wybudowany parking podziemnym oraz stanowiska parkingowe na powierzchni.Na terenie Apartamentów Witosa przewidzieliśmy również coś dla amatorów natury. Dla celów rekreacyjnych urządzone zostaną trawniki z elementami zieleni niskopiennej, również dach garażu (parkingu) podziemnego będzie wykonany w formie zieleni.Doskonała lokalizacja zapewnia dostęp do infrastruktury miejskiej, a jednocześnie stanowi miejsce odpoczynku i relaksu z dala od miejskiego zgiełku. Sąsiedztwo terenów zielonych biegnących wzdłuż Silnicy sprzyja aktywnemu wypoczynkowi i rekreacji.Apartamenty Witosa to min. wygoda, nowoczesność, rekreacja.Atuty osiedla:-budynki wielorodzinne z windami,-nowoczesne i funkcjonalne mieszkania,-szeroki wybór mieszkań od 28 m2 do 104 m2 (cena od 3.900 brutto za metr kwadratowy),-pomieszczenia pomocnicze od 2,0 m2,-miejsca garażowe,-3 lokale użytkowe,-ciągi pieszo – jezdne i chodniki zaprojektowano zapewniając łatwy dostęp dla osób niepełnosprawnych,-ciekawa architektura w ciepłej, naturalnej kolorystyce.

  Apartamenty Witosa

  ul. Witosa 103 , Kielce(3.8 km od centrum)
  Apartamenty Zapolska Anna – Bid BIS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
 • Nowy Baranówek
  Oferta archiwalna
  W V etapie osiedla (ul. Kwarciana 11C) na parterze zostały wykonane małe lokale użytkowe z funkcją aparthoteli lub z przeznaczeniem na działalność usługową i biurową. Część witryn lokali wychodzi na zielony dziedziniec budynku. Istnieje możliwość łączenia lokali. Budynek bezpośrednio sąsiaduje z nowoczesnym placem zabaw.

  Nowy Baranówek

  od 4 651 zł/m2
  ul. Kwarciana , Kielce(2 km od centrum)
  Unimax Development
 • Zamieszkaj na Wspólnej
  Oferta archiwalna
  Rozpoczęliśmy naszą nową inwestycję w samym centrum Kielc przy ulicy Wspólnej. Wzniesiony zostanie budynek mieszkalny wielorodzinny z lokalami usługowymi w parterze budynku oraz garażem podziemnym wraz komórkami lokatorskimi. Budynek będzie posiadał 76 lokali mieszkalnych o powierzchni od 29 do 121 m2 oraz lokale usługowe o powierzchni usług ponad 400 m2. Atutem budynku będzie przede wszystkim lokalizacja, która zapewnia doskonałą komunikację oraz dostęp do głównych arterii miasta. Sąsiedztwo placówek oświatowych, sklepów, placówek służby zdrowia to kolejny atut tej Inwestycji. W budynku zastosowanie znajdą ciepłe okna trzyszybowe, klatki schodowe zostaną wytłumione poprzez efektywną izolację akustyczną za pomocą tronsol schodowych, natomiast ściany zostaną ocieplone dobrej klasy styropianem. Termin zakończenia Inwestycji planowany jest na koniec 2019 roku, klucze do mieszkań będą przekazywane w I kwartale 2020 roku.

  Zamieszkaj na Wspólnej

  ul. Wspólna , Kielce(0.9 km od centrum)
  Eko-Invest Sp. z o.o.
 • Apartamenty przy ul. Kaczyńskiego
  Oferta archiwalna
  Budynek mieszkalnego wraz z lokalami usługowymi na parterze.Budynek posiada 4-kondygnacje, na parterze znajdują się lokale usługowe, natomiast na wyższych kondygnacjach - mieszkania.W części podziemnej znajdują się będą miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie.

  Apartamenty przy ul. Kaczyńskiego

  od 4 600 zł/m2
  ul. Kaczyńskiego , Kielce(0.8 km od centrum)
  Eko-Invest Sp. z o.o.
 • Galene House
  Oferta archiwalna
  Galene House - inwestycja przy ulicy Chęcińskiej w centrum Kielc. Jest to nowoczesne, zamknięte, funkcjonalnie zaprojektowane osiedle złożone z pięciu budynków wielorodzinnych.Główny zespół zabudowy składa się z czterech budynków ułożonych w kształcie litery "U" z atrakcyjnym dziedzińcem otwartym w kierunku południowo-wschodnim. Wysokość budynków sięga od IV do VII kondygnacji. Łącznie w zespole zabudowy znajdują się 165 mieszkania o zróżnicowanym metrażu od 32 do 99 m2 oraz 2 lokale usługowe (od 15 do 66,23 m2) usytuowane w poziomie parteru. Zdecydowana większość mieszkań znalazła szczęśliwych nabywców. Aktualnie są jeszcze dostępne i gotowe do odbioru mieszkania o powierzchni od 31 do 65 m2.Piąty budynek to odrębna zabudowa mieszkalno-usługowa z 15 lokalami mieszkalnymi o metrażach od 31 do 57 m2 i 2 lokalach usługowych (71,58 m2, 89,22 m2), w zabudowie pierzejowej ulicy Chęcińskiej. Obecnie są jeszcze dostępne mieszkania 2-pokojowe o powierzchni 46- 49 m2, oraz lokale usługowe.Bogata oferta starannie zaprojektowanych, funkcjonalnych mieszkań z aneksami kuchennymi lub z wydzielonymi kuchniami zapewnia możliwość wyboru właściwego, wymarzonego mieszkania. Wszystkie lokale mieszkalne posiadają wykończone loggie, balkony.W części podziemnej osiedla zaprojektowano duży dwupoziomowy garaż ze stanowiskami postojowymi i komórkami lokatorskimi.Klatki schodowe są wyposażone w cichobieżne windy obsługujące wszystkie kondygnacje od garażu podziemnego po ostatnie piętro. W trosce o wygodę mieszkańców z małymi dziećmi w każdej klatce są dostępne wózkownie.Klauzula informacyjna RODOZgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 informujemy, że administratorem danych osobowych przetwarzanych w związku z ogłoszeniem jest Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "CORPORES" Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie przy ulicy Wyspiańskiego 9/5, 35 - 111 Rzeszów, zarejestrowane pod numerem KRS 106065, dla celów podatkowy zewidencjonowane pod numerem NIP 8130336317.Przesłane dane będą przetwarzane wyłącznie w związku związanym z przedstawieniem szczegółowej oferty i zawarciem umowy.Wszelkie pozostałe informacje, w tym m.in. o innych danych kontaktowych, podstawach przetwarzania, przysługujących Państwu uprawnieniach, znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej pod adresem http://www.corpores.com.pl/polityka.html

  Galene House

  ul. Chęcińska , Kielce(1 km od centrum)
  PPHU Corpores Sp. z o.o.
 • Starodomaszowska
  Oferta archiwalna
  Nowa inwestycja Starodomaszowska to budynek wielolokalowy o konstrukcji szkieletowej, żelbetowej. Wypełnienie ścian z cegły silikatowej. Budynek pięciokondygnacyjny podpiwniczony z własną kotłownią gazową i dwoma windami. Na parterze przewidziano dziewięć lokali usługowych,na pierwszym piętrze dziesięć lokali usługowych i cztery mieszkalne, na drugim piętrze piętnaście lokali mieszkalnych, na trzecim piętrze piętnaście lokali mieszkalnych, na czwartym piętrze dwanaście lokali mieszkalnych. W piwnicach budynku przewidziano miejsca postojowe (65) i komórki lokatorskie (37). Budynek wykonywany według projektu sporządzonego przez pracownię projektową: Marcin Kamiński Bartosz Bojarowicz Architekci S.C.

  Starodomaszowska

  ul. Starodomaszowska , Kielce(1.1 km od centrum)
  Kasiński Investment Sp. z o.o.
 • Villa Calma
  Oferta archiwalna
  W samym centrum Kielc, przy ul. Śniadeckich powstaje kameralny dwukondygnacyjny apartamentowiec mieszkalno-usługowy z wygodnym podziemnym garażem wielostanowiskowym.Niepowtarzalna lokalizacja w centrum miasta, interesująca forma budynku i wysoki standard wykończenia świadczą o atrakcyjności inwestycji. W dwukondygnacyjnym budynku zaprojektowano 37 apartamentów, 3 lokale usługowe. W podpiwniczeniu budynku będzie znajdował się wielostanowiskowy garaż z miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi. Budynek wyposażony będzie w windę.

  Villa Calma

  od 5 400 zł/m2
  ul. Śniadeckich 23 , Kielce(0.4 km od centrum)
  SGŻ Spółka z o.o. Sp. k.
 • Nova Botanica
  Oferta archiwalna

  Nova Botanica

  od 6 500 zł/m2
  ul. Podklasztorna 101 , Kielce(2.4 km od centrum)
  Univest - Inwestycje Sp. z o.o.
 • Apartamenty Słowackiego
  Oferta archiwalna
  „Twoje miejsce” jest projektem skierowanym do ludzi, którzy szukają nowoczesnych, świeżych mieszkań, ale zarazem oczekują spokoju oraz komfortu. Projekt będzie realizowany na działce leżącej w ścisłym centrum Kielc przy ul. Słowackiego 24.Poszukiwaniu nowoczesnych rozwiązań towarzyszyła potrzeba zapewnienia spokoju mieszkańcom. Nowatorskie wykorzystanie dachu, gdzie zdecydowano się posadzić trawę i stworzyć miejsce odpoczynku dla mieszkańców, stanowi również dodatkowy atut estetyczny budynku.Dzięki najnowszej technice projektowej lokale są dostosowane do potrzeb użytkowników w różnym wieku, a budynek zachowuje swój unikatowy charakter.Lokale jednopokojowe to mieszkania idealne dla singli ceniących sobie komfort i prywatność. Będą także bardzo dobrą lokatą dla osób pragnących zainwestować w nieruchomości.Dwa pokoje to wymarzona oferta dla małżeństw, które rozpoczynają swoje wspólne życie i od własnego M2 oczekują poczucia stabilności. Największe mieszkania, 3 i 4 pokojowe, są przeznaczone dla rodzin z dziećmi – sypialnia i dziecięce pokoje dopełnione są przestronnymi łazienkami i wygodnym salonem.Dodatkowy atut mieszkań stanowią tarasy, balkony oraz loggie, które mogą stać się domowym zielnikiem, miejscem spotkań ze znajomymi czy strefą relaksu dla każdego mieszkańca.

  Apartamenty Słowackiego

  ul. Słowackiego 24 , Kielce(0.2 km od centrum)
  Słowackiego 24 Sp. z o.o.
 • Apartamenty Centrum II - lokale użytkowe
  Oferta archiwalna

  Apartamenty Centrum II - lokale użytkowe

  ul. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego , Kielce(0.9 km od centrum)
  Eko-Invest Sp. z o.o.
 • Złota 11
  Oferta archiwalna
  Inwestycja zlokalizowana w Kielcach przy ul. Złotej. Inwestorem jest spółka HSD INWESTYCJE (3) Sp. z o.o. Sp. k.. Nowoczesny budynek mieszkalny wielorodzinny z usługami znajduje się w samym Centrum Kielc a zarazem w cichej i spokojnej części miasta. Na parterze zlokalizowanych jest 5 lokali usługowych i 2 mieszkania. Na pozostałych 3 kondygnacjach naziemnych zaprojektowano 29 lokali mieszkalnych o zróżnicowanych powierzchniach. Atrakcyjna lokalizacja umożliwia dogodny dostęp do terenów zielonych, urzędów, szkół przedszkoli a także restauracji, sklepów, kin i teatrów. W podziemnym garażu zaprojektowano 25 miejsc parkingowych w tym 3 z możliwością parkowania niepełnosprawnych.Lokale usługowe i wejścia do klatek schodowych z bezpośrednim wejściem z poziomu terenu. Dostęp na wyższe kondygnacje zapewnia nowoczesna winda. Wysoki standard wykończenia budynku jest niewątpliwym atutem inwestycji. Elewacja wykonana ze szlachetnych kamieni naturalnych, klatki schodowe wykończone granitem.

  Złota 11

  ul. Złota , Kielce(0.8 km od centrum)
  HSD Inwestycje
 • Wspólna 1
  Oferta archiwalna
  Zaprojektowany budynek łączy w sobie funkcje mieszkalną oraz usługowo - handlową. Na sześciu kondygnacjach rozmieszczono 4 lokale usługowo – handlowe oraz 10 lokali mieszkalnych. Na parterze zlokalizowano samodzielny, dostępny bezpośrednio z chodnika lokal usługowo – handlowy z wydzieloną częścią magazynową. Ponadto na parterze znajduje się pomieszczenie na odpadki dostępne z zewnątrz . Pierwsze piętro zajmują w całości lokale biurowe, pozostałe kondygnacje powyżej – lokale mieszkalne. Komunikacja pionowa realizowana jest za pomocą wydzielonej klatki schodowej oraz dźwigu osobowego. Na każdej kondygnacji (poza parterem i poddaszem) zaprojektowano dostępne z komunikacji ogólnej pomieszczenie techniczne przeznaczone na trzy dwufunkcyjne piece z zamknięta komorą spalania (po jednym na każdy lokal na danej kondygnacji).Projektowany budynek w całości przystosowany jest do użytkowania przez osoby niepełnosprawne (niepełnosprawność motoryczno-ruchowa).

  Wspólna 1

  ul. Wspólna 1 , Kielce(0.8 km od centrum)
  Gierada Inwestycje
 • Słoneczny Stok
  Oferta archiwalna
  Osiedle Słoneczny Stok to elegancki i nowoczesny budynek mieszkalny z funkcją usługową na parterze, zrealizowany w Kielcach przy Piłsudskiego.Etap II inwestycji Słoneczny Stok składa się z jednego 6-piętrowego budynku, w którym zlokalizowano 63 mieszkania na sprzedaż o powierzchni od 33 do 56 m2.Niewątpliwym atutem obiektu jest lokalizacja. Spokojna kielecka dzielnica pozwoli każdemu odnaleźć ciszę i harmonię. Jednocześnie bliskość centrum oraz dobra komunikacja dają możliwość szybkiego dojazdu do miejsca pracy czy też punktów handlowo-usługowych. W sąsiedztwie Słonecznego Stoku znajdują się: przedszkole, szkoła oraz uczelnie wyższe.W 2013 roku Inwestycja Słoneczny Stok została doceniona przez mieszkańców woj. świętokrzyskiego i przyznano jej nagrodę Srebrnego Żurawia w konkursie Złoty Żuraw 2012.

  Słoneczny Stok

  ul. Piłsudskiego 39 , Kielce(3.9 km od centrum)
  Jakon Sp. z o.o.
 • Onyx Park
  Oferta archiwalna
  Z przyjemnością prezentujemy zaprojektowany przez pracownię architektoniczną Detan, modernistyczny ONYX PARK. Inwestycja znajduje się dzielnicy KSM położonej w centrum Kielc z pięknymi widokami na Wietrznię,Telegraf oraz Pierścienicę.Obiekt powstanie przy ul. Bohaterów Warszawy w sąsiedztwie jedynego w Kielcach odkrytego basenu (zimą lodowisko), krytej pływalni przy szkole na os. KSM, oraz stadionie międzyszkolnym z boiskami i kortami tenisowymi.Jest to 8 kondygnacyjny budynek z zielonym dziedzińcem w którego ofercie znajdują się mieszkania od 29 m2 , apartamenty oraz lokale usługowe. W wyposażeniu budynku są m.in.: dwie szybkobieżne windy oraz podziemna hala garażowa. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami inwestycji

  Onyx Park

  ul. Bohaterów Warszawy , Kielce(1.1 km od centrum)
  Leśne Tarasy Nieruchomości Grzyb Sp. z o.o. Sp.k.
 • Nowy Bocianek etap III
  Oferta archiwalna
  Nowa część Osiedla Bocianek realizowana jest w rejonie ulicy Wyspiańskiego. Docelowo dojazd do nowych budynków będzie się odbywał z ulicy Konopnickiej. Obecnie mieszkańcy oddanych do użytku budynków zrealizowanych w I i II etapie, korzystają z nowo wybudowanej ulicy wewnętrznej z dojazdem od strony ulicy Tadeusza Boya-Żeleńskiego.Osiedle jest starannie wkomponowane w otaczający teren zarówno pod względem architektonicznym jak i komunikacji wewnętrznej oraz aranżacji zieleni.Obecnie realizowany III etap inwestycji obejmuje budynki B-1A i B-1B. Zakończenie budowy przewidywane jest na dzień 28.02.2015 roku.Dostępne są dwa mieszkania trzypokojowe z osobną kuchnią, które zostały wykończone „pod klucz”. Pozostałe są w standardzie deweloperskim. Mieszkania, które zostały wykończone mają bardzo dobry standard wykończenia i bardzo atrakcyjną cenę.

  Nowy Bocianek etap III

  ul. Wyspiańskiego , Kielce(2.6 km od centrum)
  Dorbud S.A.
 • Ludwik XXI
  Oferta archiwalna
  W magicznym centrum Kielc, z malowniczym widokiem na Wzgórze Zamkowe i Park Miejski powstaje nowoczesny budynek LUDWIK XXI. W ofercie sprzedaży znajdują się mieszkania, apartamenty oraz lokale usługowe. W wyposażeniu budynku m.in. dwie cichobieżne windy, recepcja, podziemna hala garażowa. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami inwestycji

  Ludwik XXI

  ul. Staszica 6/ 44 , Kielce(0.6 km od centrum)
  Leśne Tarasy Nieruchomości Grzyb Sp. z o.o. Sp.k.
 • Jurajska Plaza
  Oferta archiwalna
  Jurajska-Plaza - Najlepsze miejsce na Twoje gniazdko w Kielcach !!!W pierwszym etapie powstanie 2 nowoczesne , sześciokondygnacyjne budynki z nowo zaaranżowanymi , komfortowymi mieszkaniami .Na parterze jednego z nowo powstających budynków znajdzie się Centrum Sportowe , gdzie oprócz już istniejących kortów tenisowych i badmintonowych znajdzie się : tenis stołowy , bilard , kręgielnia , gabinet odnowy biologicznej , sportowy pub . W dalszej perspektywie ( realizacja II etapu ) będzie tam jeszcze klub fitness i siłownia . Mieszkańcy będą mogli skorzystać ze wszystkich tych atrakcji praktycznie nie ruszając się z miejsca ! Inwestycja ta , to odpowiedź na dzisiejsze potrzeby klienta - połączenie pragnienia zamieszkania w cichym i spokojnym miejscu, z dala od codziennego zgiełku , ze wszelkimi wygodami i zaletami mieszkania w Centrum Miasta ( bezpośrednia bliskość sklepu , szkoły , przedszkola , ośrodka rekreacyjnego , etc ) bez ponoszenia dodatkowych kosztów z tym związanych . Nasze nowatorskie spojrzenie na potrzeby wyedukowanego i świadomego swoich potrzeb mieszkańca nie ma precedensu w Naszym Mieście . Do tej pory podobne inwestycje powstawały tylko w większych miastach , teraz rozwiązania te będą dostępne również dla mieszkańców Kielc. Oferta Spółki jest skierowana do bardzo szerokiej grupy społeczeństwa , przy czym żadnej z tych grup nie każemy płacić za nasze rozwiązanie zbyt wygórowanych stawek . U nas ceny 1m2 mieszkań skalkulowane są już od 3.999 zł/m2 brutto !!!

  Jurajska Plaza

  ul. Jurajska 1 , Kielce(4.1 km od centrum)
  MRK Polska Sp. z o.o. Sp. k.

Wiadomości na temat Kielc:

Nowe lokale użytkowe - Kielce

Inwestycja w nieruchomości, zwłaszcza w większych aglomeracjach, to popularna forma lokaty kapitału. Popyt na mieszkania już od kilku lat utrzymuje się na wysokim poziomie, dlatego to rozwiązanie w miarę bezpiecznej, rozsądnej i stabilnej lokaty kapitału. Coraz większą popularnością cieszą się również inwestycje w lokale użytkowe, zwłaszcza w województwie świętokrzyskim. Kieleckie lokale użytkowe mogą przynieść spore zyski.

Inwestycja w lokale użytkowe

Już nie tylko inwestycja w mieszkania cieszy się sporym zainteresowaniem. Ostatnimi czasy popularne stało się lokowanie kapitału w nieruchomości komercyjne - biurowce, lokale użytkowe, hale magazynowe. W ich przypadku stopa zwrotu z inwestycji jest średnio o 2% wyższa. Inwestorów zachęcają konkurencyjne ceny za metr kwadratowy. Lokale użytkowe stanowią dochodowe uzupełnienie oferty mieszkaniowej, ponieważ zwiększają rentowność projektu. Ich ceny nierzadko osiągają wyższe kwoty za metr kwadratowy niż mieszkania - zwłaszcza te zlokalizowane na niższych kondygnacjach. Zakup mieszkania pod wynajem pozwala na uzyskanie 3% - 5% rentowności najmu, a wynajęty lokal usługowy może wiązać się z poziomem na granicy 7% - 10%

Długoterminowy zysk

Dużą zaletą inwestycji w kieleckie lokale użytkowe - i nie tylko, jest perspektywa długoterminowego zysku z wynajmu. Najemcy zawierają umowę z właścicielami lokali najczęściej na okres od 3 do 5 lat. Często zdarzają się umowy znacznie dłuższe np. 10-letnie. Lokalizacja w strategicznym punkcie, w pobliżu kluczowych węzłów komunikacyjnych i nowo wybudowanych osiedli, przekłada się bezpośrednio na większą rentowność. Zaletą takich inwestycji są też mniejsze nakłady finansowe i brak konieczności aranżacji lokali, a także możliwość dopasowania metrażu do możliwości finansowych. 

Kieleckie lokale użytkowe

Kielce to stolica województwa świętokrzyskiego i największy ośrodek turystyczny oraz gospodarczy regionu. Położenie miasta w paśmie Gór Świętokrzyskich przyciąga turystów malowniczymi krajobrazami. Ze względu na dobrze rozwiniętą infrastrukturę drogową, miasto jest lubiane zarówno wśród mieszkańców, jak i inwestorów i turystów. Korzystne, geograficzne usytuowanie Kielc wśród sieci komunikacyjnych i w bliskim sąsiedztwie największych aglomeracji przyczynia się do możliwości bezpiecznego lokowania kapitału.

Chcesz zainwestować w kielecki lokal użytkowy? Skontaktuj się z naszym specjalistą, który pomoże wybrać lokal dopasowany do Twoich potrzeb. 

Informacje o Kielcach

W Kielcach dostępnych jest 186 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 9 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w Kielcach mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 25 do 114 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (22 mieszkania).
 • 2-pokojowe (43 mieszkania).
 • 3-pokojowe (90 mieszkań).
 • 4-pokojowe (17 mieszkań).
 • 5-pokojowe (6 mieszkań).

Wśród inwestycji deweloperskich w Kielcach nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w Kielcach kosztuje 226 440 zł.

Oferty w Kielcach

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: